🍉 زیبوک گردی در تابستان ۹۹📚

سلام سپیده جان

می‌تونی عنوان رو ویرایش کنی. ویرایش کردن عنوان‌ها برا ماها که کتاب رو می‌خونیم راحت‌تره. چون کسی که کتابی رو آپلود میکنه قطعا به این معنی نیست که کتاب رو خونده و برای عنوان همون ترجمه‌ای رو قرار میده که توی گوگل هست.

12 پسندیده

سلام پری جونم :heart_eyes:
واقعا میشه ویرایش کرد؟! من فکر میکردم فقط متن کتاب قابل ویرایشه :upside_down_face:

11 پسندیده

وقتی میری تو قسمت ویرایش، می‌تونی هر بخشی رو که میخوای ویرایش کنی.

12 پسندیده

من برای خیلی از کتاب ها این کار رو انجام داد ولی هنوز که هنوز در دست برسی هستن و نام کتاب ها عوض نشده :thinking::thinking:

11 پسندیده

منم مواردی از این دست دارم.

ببینیم نظر آقای ناصری @hnaseri چیه؟

من حتی به‌روز رسانی هم کردم ولی هنوز اعمال نشده.

10 پسندیده

اگر طی هفته گذشته این کارو انجام دادید هنوز فرصت نکردیم بررسی و اعمال کنیم.

9 پسندیده

سلام :slightly_smiling_face: :star_struck:
کتاب درباره پسرک
قفسه کتاب های فوق متوسط

داستان راجع به مردی ۳۶ ساله بنام ویل که به لطف حق امتیاز آهنگ پدرش نیازی به کار کردن نداره و زندگی بیخیال و آرام و باحالی رو میگذرونه
در کنار این خط سیر داستانی یه پسر بچه دوازده ساله مارکوس با مادرش که از پدر مارکوس جدا شده زندگی میکنه که دوستی نداره با هم سالانش خیلی متفاوته
بعد این دو نفر وارد زندگی هم میشن و تغییراتی ایجاد میشه
فیلم اش هم هست .

یه چیز وحشتناک فایل صوتی کتاب ماشینی هست که من اصلا گوش نکردم :no_mouth: خیلی حیف شدددد

ولی چند خط که خوندم دیدم متن آسونِ فکر کنم اشتباهی تو این طبقه اومده :wink:
و همین طور اوایلش از دست ویل کلی حرص خوردم شبیه این پسر بد هاست ، گفتم بدون صوت خودم بخونم ببینم چه طور تغییر میکنه و…

17 پسندیده

سلام دوستان
کتاب there’s a boy in the girls’ bathroom
تا فصل پنجم خوندم
صوت ویدیویی از یوتیوب دانلود کردم با صدای اون ویدیو میخونم. ⁦
همچنان سطح بندی هم میخونم
ولی خب رمان بلند رو برای اینکه عادت کنم به داستان های طولانی و اینکه ترسم هم بریزه میخونمش :grin:

17 پسندیده

سلام من امروز کتاب داستان عاشقانه از سری کتابهای متوسط را خوندم. کتابی کاملا احساسی و عاشقانه با متن ساده و روان و راوی خوب
کتاب خیلی خوبی بود ولی پایانش … :cry:

17 پسندیده

سلام کتاب پیرمرد و دریا خوانده شد

راویی اصلا خوب نبود.

18 پسندیده

سلام. آدینه تون به خیر

این چند روز مشغول شنیدن (بالای 95 درصد البته) داستان شرکت از مجموعه کتاب های سطح بندی شده ی متوسط بودم.
کتابی تقریبا 3ساعته که قبلا خونده بودم (نشد گزارش خوندن قبلی م رو پیدا کنم).
تقریبا این بار می تونستم تقریبا همه چی رو متوجه شم. تنها مشکلم زمانی بود که اسامی گفته می شدو برام خیلی سخت بود که شخصیت های تقریبا اصلی داستان رو به خاطر بسپرم. صرفا تو ذهنم در حد شخصیت مثبت یا منفی نقش اصلی جا افتاده بود…نه بیشتر :sweat_smile:
داستان در مورد مرد جوانی ست که به عنوان وکیل به استخدام شرکتی حقوقی درمیاد. شرکت در مراسم درگذشت یکی از همکارانش و مطلع شدن از اینکه چند تا از وکلای همین شرکت در طول سال های قبل به طرز مشکوکی فوت کردن و ملاقات غیرمنتظره با یکی از ماموران FBI، شک میچ جوان رو بیشتر می کنه و … :face_with_monocle: :nerd_face:

17 پسندیده

سلام دوستان کتاب جزیره گنچ خوانده شد رمان جالبی بود.

18 پسندیده

سلام
کتاب پرتاب بلند از کتابهای ساده را گوش دادم. در مورد دو دختر و دو پسر که با هم دوستند و تو مدرسه همکلاسند و داستان کتاب در مورد تیم بسکتبال مدرسه و اتفاقهایی که برای اینها میافته هست و آخر داستان هم بخوبی و خوشی تموم میشه :grinning:
راوی کتاب چند نفره و از این بابت خوبه

19 پسندیده

سلام دوستان.

دو بخش از کتاب سوم “سرگذشت نارنیا” رو خوندم.

این کتاب نسبت به دو کتاب قبلی قشنگ‌تره و هیجان بیشتری داره. راویشم عالیه.

18 پسندیده

فصل اول کتاب اول ارباب حلقه‌ها رو خوندم.

بخش سوم از کتاب سوم “سرگذشت نارنیا” هم تموم شد.

15 پسندیده

سلام دوستان
بالاخره کتاب سوم از مجموعه Red Queen به نام King’s cage تموم شد
بازم این کتاب مثل قبلی اخرش ناراحت کننده تموم شد
:sob::sob::sob::sob::sob::sob::sob::cry::cry::cry::cry:

41z0drMGreL

این دوتا جمله رو از این کتاب خیلی دوست داشتم

۲۰۲۰۰۷۱۱_۲۲۱۴۴۱

21 پسندیده

سلام. صبح تون پر از حس خوب.

این دو روز مشغول خوندن کتاب مورد عجیب دکتر جکیل و آقای هاید/ بودم. کتابی دوساعته از کتاب های سطح بندی شده ی فوق متوسط.

داستان از جایی شروع میشه که آقای Utterson به همراه دوستش در حال پیاده روی هستن. گذشتن اونها از خونه ای خاص در طی مسیر، یادآور خاطره ای نه چندان دور برا دوستش بود.
مرد غریبه ای که به شدت و با خشونت با پسربچه ای رفتار کرده و بعد از اون، با مداخله ی همین دوست، اون مرد مجبور میشه برا رضایت، چکی رو به خونواده ی پسربچه بده. اون شخص خودش رو آقای هاید معرفی می کنه و چک مربوط به حساب دکتر خوش نامی ست که موکل Utterson هست.
اسم هاید، اون رو یاد وصیت نامه ی دکتر می ندازه و اینجاست که ماجرای اصلی شروع میشه. رفتارهای غیرعادی دکتر و کشته شدن یکی از موکلای دیگه ش و …

16 پسندیده

سلام دوستان
داستان گربه و سیاه و داستان های دیگر از کتاب های متوسط
داستاناش خیلی راحته و اولین داستانش راجب مردیه ک حیوانات رو خیلی دوس داشت اخرسر عوض شد و گربه و زنشو کشت ک اولشم گف این داستان واقعیست😐
داستان اخرشم راجب مرگ‌سرخ بود

19 پسندیده

سلام دوستان.

لطفا توی گزارش‌هاتون اسپویل ندید. توی قوانین تاپیک هم گفتم که پاسخ‌های اسپویل‌دار پرچم میشن. پس زین پس رعایت کنید و اگه پاسخی پرچم شد، ناراحتیش پای خودتون.

یه اطلاعات کلی از کتاب کافیه، لازم نیست اصل داستان رو توی گزارشتون بیارید.

ممنون که زین‌پس رعایت می‌کنید. :blossom:

از دوستانی هم که قوانین رو رعایت می‌کنن و گزارش‌ کامل و جامع میدن، سپاسگزارم. کارتون عالیه :clap:

18 پسندیده

سلام
داستان رژ لب از سری کتابهای خیلی ساده را گوش دادم که تایمش 37 دقیقه هست.
داستان در مورد دختریست که که از پنجره ساختمان به خیابان پرت شده و معلوم نیست که خودکشی بوده یا نه؟

و جمله جالبش بنظرم این بود
The line between love and hate is a thin one

17 پسندیده