آموزش زبان به کودکان با کارتون

سلام دوستان
من میخواستم برای پسرم که دو سالشه، آموزش زبان با کارتون را شروع کنم
کسی تجربه ای در این زمینه داره؟
روزی چند ساعت و از چه سنی شروع کردند؟

10 پسندیده

سلام دوست عزیز
این روش بسیار موثره، دخترم الان سه سال و نه ماهه هست و پیشرفت چشمگیری داشته، وقتی بازی میکنه و یا خیلی مواقع دیگه که با من و اطرافیان صحبت میکنه کلمات و جملات درست انگلیسی با لهجه بریتیش و بکار میبره چون بیشتر کارتون هایی که نگاه می کرده بریتیش بوده

13 پسندیده

سلام دوست خوب. خیلی عالیه. دختر منم مهرماه 3 ساله میشه. کارتون هایی که بهش علاقه نشون میده از مجموعه cocomelon هست البته کارتون دیگه ای امتحان نکردم. اما خیلی تاثیر بسزایی داشته، خودش یاد میگیره عین همون لهجه ای که دارن. بنا به تجربه شما طفا میفرمایین چه کارتون های دیگه ای می تونم امتحان کنم؟!
ممنونم

7 پسندیده

Peppa pig
Pocoyo
Little princess
Sara & duck
Masha & misha
Hamf
Baby john
Mother goose clob
Courios jorge

و خیلی کارتون های دیگه
این کارتون هایی که نوشتم برای شروع خیلی مناسبه

13 پسندیده

سلام دوست عزیز… من خودم برای دخترم مجموعه سی دی های دکتر امینی رو سفارش دادم که بر اساس سن کودک سی دی برنامه کودک براتون میفرسته . خواهرزاده من از طریق همین برنامه کودک خیلی پیشرفت زبانی داشته . من خودم برای سن دخترم که دو ماهشه سفارش دادم که صوتی هستش و تا ۶ ماهگی بعد این دوباره مجموعه جدید
این همینطور ادامه داره تا سن ۶ سالگی کودک

6 پسندیده

سلام
کارتون هایی که با شعر خونده میشه بچه ها زود یاد میگیرن دختر خواهر من با شعر انگلیسی داره یاد میگیره
3 سالشه، اینقدر با نمک شعر انگلیسی میخونه که نگوووو :joy::joy::joy:

7 پسندیده

سلام داستان های بچگانه خوبه برای بچه ها یا داستان مصور صوتی
یا شعرهای انگلیسی و کارتون های انگلیسی خیلی خوبه دختر خاله من ۷ سالش خیلی علاقه داره به زبان و داستان های بچگانه تو نرم افزار بعضی وقت ها گوش میده

4 پسندیده

سلام دوست عزیز .دختر من ۳سال و ۱۰ماهش هست …چند ماهی میشه که تمام وقت شبکه جم کیدس که حروف الفبا و انگلیسی با شعر یاد بچه ها میدن… خیلی بچه ها استقبال میکنن از شعر و … اپلیکیشن زبانشان قسمت داستانهای مصور پینو کیو جوجه اردک زشت .پری زیر دریایی .پرنسس و فراگ و… کارتون خیلی کوتاه هست دختر من خیلی علاقه داره کلمات انگلیسی یاد گرفته از تو همین ها… اپلیکیشن های آموزش میوه حیوانات و رنگ ها از گوگل من دانلود کردم با شعر و بازی یاد گرفته …۶ماهی میشه شروع کردم … اجبار نمیشه اصلا …بچه باید ذوق کنه…

4 پسندیده

سلام دوستان گل. ممنون بابت راهنمایی هاتون. حتما استفاده میکنم.
تندرست باشین🌹

3 پسندیده

سلام دوست خوب. طبق گفته شما از طریق اینستاگرام پیج دکتر امینی رو دنبال کردم. Dozabaneh . همین رو میفرمایین؟

4 پسندیده

بله عزیزم … حتما به تعداد فالوور دقت کنید که پیج درست رو فالوو کنید . طبق سن بچه تمام سی دی ها رو برای شما ارسال میکنه

3 پسندیده

سلام. عزیزم این پیج درسته؟

5 پسندیده

آره عزیزم … همین هستش

4 پسندیده

سلام. ممنون عزیز جان:blush::rose:

3 پسندیده

سلام. ممنون از تجربه خودتون
فقط روزی چند ساعت براش میزارید؟

3 پسندیده

سلام دوست عزیز
حدود 3 تا 4 ساعت. در واقع هر چی دوست داشته باشه ممکنه بیشتر یا کمتر هم بشه. خیلی مهم نیست. مهم اینه که نتیجه خوبی داشته که با هیچ روش دیگه ای به این نتیجه نمی رسیدم.

4 پسندیده

اخه تو روش دکتر امینی میگه ۳ تا ۴ ساعت، ولی واسه بچه دو سال، ۱ تا ۲ ساعت بیشتر اثرات منفی ممکنه داشته باشه
نمیدونم کسی با این ساعت تماشا به نتیجه می رسه یا نه

3 پسندیده

فقط کافیه که به این روش اعتماد کنید. تداوم و اعتماد رمز رسیدن به موفقیت و نتیجه عالیه. نتیجه ای که من بعد دو سال و نیم برای دخترم فقط از تماشای کا تون گرفتم اینه که حداقل از سطح مبتدی عبور کرده. صدها کلمه و جمله بلده با من مکالمه می کنه و در بازی هاش همه رو به کار می بره. فقط صبور باشید و عجله نکنید.

4 پسندیده

فیلم بازی دخترم که الان 5 سالشه، سه سال کارتون زبان انگلیسی نگاه کرده

7 پسندیده

3 پسندیده