چقدر طول کشید بتونید اولین داستان از زبانشناس رو بازگو. کنید؟؟؟

این کار خیلی برام سخته خوشحال میشم نظرات و پیشنهاداتتون رو بگید😍

این تاپیک مربوط به کتاب« علی بابا و چهل دزد » در نرم‌افزار «زیبوک» است. مجموعه: « کتاب های خیلی ساده »

4 پسندیده

سلام دوست عزیز
من از بخش داستان های بچگانه، داستان "جوجه اردک زشت "شروع کردم
تقریبا فکر میکنم سه روز اول نزدیک ۲۰ بار کاملا گوش دادم
اولش چندتا جمله ی اول، و بعد بیشتر و در نهایت تونستم بازگو کنم🙂
البته باید خیلی خیلی بادقت نگاه کنید به کلمات و متن و همزمان که گوش میدید و متوجه میشید، کلمات و جملات رو نگاه کنید تا در ذهنتون ثبت بشن

3 پسندیده

خب این فقط برای یک داستان… یکم سخته بخوایم مثل فارسی روون انجام بدیم… مثلا با یکی دوبار متنی رو خوندن و فهمیدن… بنظرتون امکانش هست؟

3 پسندیده

سلام افراد مبتدی با یکی دوبار نمیشه روون بشه. من خودم شده که درسی را 100 بار گوش کرده باشم!
اما این بستگی به خودتون داره. اینکه چقدر تمرکز دارید و چقدر زمان میگذارید. و اینکه ذهن هر کسی با بقیه فرق داره یکی تمرکز بالایی داره اون یکی قدرت حفظش بالاست اون یکی برعکسه.
اینه چندبار باید بخونید کاملا به خودتون بستگی داره

4 پسندیده

ممنون از از پاسخگوییتون… بله درست میفرمایید

2 پسندیده

سلام من درس پنجم از داستان های بچگانه هستم
میانگین گوش دادن به درس هام تا اینجا 32بار هست
هم زمان میخونم و گوش میدم بعد روخونی بعد سخرانی بعد سایه بعدم خودم میگم داستانو ک چند بار اول یکم اشکال وجود داره بعد دیگ کامل میگم
اینم بگم ک من مبتدی هستم
پیشنهادم اینه ک ی کانال تلگرام یا واتساپ بزنید درس هارو بخونید و ویس بگیرید و بهشون گوش کنید اشکال ها خوب مشخص میشه چ تلفظ چ ساختار

3 پسندیده

من هم سطح دو هستم و مبتدی… بله ممنون از راهنماییتون حتما انجام میدم

1 پسندیده

سلام من درس اول توی یه هفته روون شدم درس های بعد رو هم همینطور اما الان یک درس رو توی بسته ی انگلیسی بدون تلاش توی سه روز تمام میکنم و شاید بیشتر از ٻنجاه بار گوش بدم تویه سه روز و بعد هم که میرم درس بعد درس های قبل رو هم مرور میکنم به حدی که به بیشتر از صد بار میرسه الان هر درسی رو که خوندم مثل گوینده میتونم تکرار کنم خدارو شکر

3 پسندیده