ارزیابی هتل ترنسیلوانیا

ارزیابی هتل ترنسیلوانیا
none 4.777777777777778 9

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از « هتل ترنسیلوانیا » نرم افزار «زوم» است.
توضیح مختصری از این دوره:
در قسمت سوم فیلم انیمیشنی هتل ترانسیلوانیا ، دراکولا همراه با خانواده‌اش و دوستانش با یک کشتی گردشی شیک و مدرن به سفری تفریحی می‌روند و در این بین ماجراهایی رخ می‌دهد که…
سطح: 3

1 پسندیده

به نظرم با حذف شدن آواز‌ها و سانسور بعضی از قسمت‌ها جذابیت انیمیشن خیلی کم شده.
بدون سانسور بذارید خیلی بهتره.

برای یادگیری کلمات جدید خوبه. کاری به سانسور هاش نداشته باشید هدف تقویت زبان و یادگیری کلمات جدیده.

چرا همش و سانسور کردید:neutral_face:

1 پسندیده

خیلی خوبه که بعضی قسمتها رو سانسور کردید،من یه دختر 8ساله دارم هرروز این انیمیشن‌ها رو نگاه می‌کنه و از بابت خیالم راحته که چیزی که مناسب سنش نیست رو نمی بیمه.

همه جذابیتش به موزیک و رقصش بود که سانسور کردید خیلی ممنون و با ارزوی رهایی از مغزهای کوچک زنگ زده

از من بپرسید میگم این قسمت های سانسور شده هم متن داشت و مشکل و گروه سنی نداشت

سلام وقت بخیر داشبورد منابع در حال آپدیت هستش و باید صبر کنید تا بکند جدید بیاد :pray::rose:

فیلم رو سانسور کردید نمیفهمم چرا خبلی بی معنی شده بود.یکهویی صحنه عوض میشد. من عاشق این فیلم بودم حذفیات توی این قسمت به شدت قابل مشاهده است. ۷بار هر قسمتشو دیدم. یادگیری زبان در کنار لذت بردن ازش هست. اخه صحنه رقص چ یک بوس که دیگه چیزی نیست.

دوست خوبم
متاسفانه همکاران قبلی که در زبانشناس بودن بدون دلیل سانسور زیادی انجام میدادن و در اپ بارگذاری میکردن.
این مورد رو قبلا به همکاران منابع ارجاع شده تا مجدد بارگذاری بشه اما درحال حاضر بارگذاری انجام نمیشه چون زبانشناس نیاز به آپدیت جدید داره و زمان می‌بره.
بعد از برطرف شدن مشکل، به اینها هم رسیدگی میشه

عالی بود

من این انیمیشن رو قبلا هم توی زبان‌شناس دیده بودم،اون موقع این همه حذف و سانسور نداشت!!!اگر قراره تمام منابع این اپ مثل این انیمیشن ساده سانسور و حذفیات داشته باشن دیگه زبان‌شناس ارزشی که قبلا داشتو نداره،من که ترجیح میدم دیگه اشتراکمو تمدید نکنم

سلام!
این انیمیشن تنها یکبار بارگذاری شده و مجدداً آپلود نشده و قبلا گزارش هایی داشتیم که توسط تیم ما بررسی و ثبت شده.

ممکنه شما این انیمیشن رو بدون سانسور در خارج از زبانشناس دیده باشید و حالا در زبانشناس با سانسور مواجه شدید.
باید این نکته رو‌ بگم که این تنها ورژنی بوده که بارگذاری شده و متاسفانه سانسور بسیاری هم داشته اما قرار هست که در آینده مجدد بدون سانسور و بدون حذفیات اضافی بارگذاری انجام بشه.

همکاری که این انیمیشن رو بارگذاری کرده بود بابت این حذفیات بهشون گوشزد شده بود و در حال حاضر این همکار در زبانشناس فعالیت نمیکنن، اما پیگیری‌های لازم جهت رفع این مشکل سانسور حتما انجام خواهد شد.

بابت این بازخوردتون سپاسگزاریم.
و اما اگر بابت یه همچین مشکلی تمایل دارین که با مجموعه زبانشناس نباشین باعث تأسف ما هست.

سلام وقت بخیر، میشه لطفا فیلم و انیمیشن ها آپدیت بشن و موارد جدید اضاف کنید؟

سلام وقت شما هم بخیر
دوست خوبم بعد از اینکه سوپر زبانشناس منتشر شد بارگذاری دوره ها هم شروع خواهد شد. طبق اولویت همکاران منابع ها رو بارگذاری میکنن