محل انتقال مطالب متفرقه

چه دقت نظری :laughing: :clap:

اینو با اجازه میذارم واسه کسایی که نمیشناسن :grinning: :heart:

6 پسندیده

دوستان :dizzy::dizzy::dizzy:
چه خبره تو این تاپیک؟! :joy::joy:
من کلاً تو حال و هوای فوتبال نیستم! :grin:

:blue_heart::blue_heart::blue_heart:

6 پسندیده

۶ سال اعصاب برامون نذاشته بودن :grin:
خداروشکر داریم بر میگردیم به اوج
In Ole we trust

7 پسندیده

این تاپیک مربوط به اپیزود« Like riding a bike » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « زبان انگلیسی روزمره ی ما » **نوشته‌ی ضخیم **

1 پسندیده

Jomle akhar ro ma’ani ra dorost tar konid

این تاپیک مربوط به درس« داستان انگلیسی جوجه اردک زشت » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « داستان‌های بچگانه » فصل: « بسته ی اول »

سلام محدثه جان خوبین
:joy: منم همین طور یاد صدف بیوتی افتادم

7 پسندیده

مرسی عزیزم شما خوبی؟

ع من فک نمیکردم اینجا هم بچه بیوتی باشه :joy::heart_eyes: دلم میخواست به جای اون خانومه صدف میبود :rofl:

6 پسندیده

متشکرم :slightly_smiling_face::pray::pray:

البته من قبلا داشتمش، چن ماهی هس ک سر بهش نزدم :neutral_face:

إااا نه، هر گل یه بویی داره :slightly_smiling_face: فوقش ب الهام بانو، میگیم الهام بیوتی :upside_down_face: البته وقتی درباره آرایش ویدیو میسازن :grin:

5 پسندیده

منظورم اون خانومه بود که وسط ویدئو کرم پودر میزدن وگرنه الهام جون که خودش عشقه :heart_eyes::heart_eyes:

3 پسندیده

آهان پس من اشتباه متوجه شدم، اوکی :slightly_smiling_face::rose:
تعجبم کردم راستش :thinking:

3 پسندیده

چرا صوت کتاب چنین گفت زرتشت نیچه در فصل دوم که ۲ ساعت و نیم نیز میباشد کاملا با متن موجود تناقض دارد؟!!

2 پسندیده

سلام دوست عزیز اینا رو باید با پشتیبانی مطرح کنید

2 پسندیده

موضوعات متفرقه ای که زیاد با زبان انگلیسی در ارتباطند در این دسته قرار بگیرند.
سلام دوستان عزیزم در تالار اسرار :joy:
باید بگم بعد از موضوع از دست دادن تاپیک موسیقی ام
خیلی ناراحت و افسرده شدم چون واقعا من برای اون تاپیک وقت گذاشتم، دل گذاشتم یعنی با چه شور و شوقی یادمه فقط برای ترجمه یکی از آهنگها ده دقیقه تایپ کردم
اونوقت آقا فرزاد تاپیک منو به دو قسمت مساوی تقسیم کردند که تبدیل به جزیره پرتوریکو شد :joy::frowning::sob:حالا بماند که خودشون برای تاپیک سخنان بزرگان شون چقدر حساس بوده و هستند یعنی یه تاپیکی زدند که خودشون و بچه هاشون و نوه و نتیجه و نبیره و ندیده هاشون هم هر چی سخن بزرگان بنویسند تمومی نداره :joy::zipper_mouth_face:
البته جسارت به آقا فرزاد نباشه انشاالله خودشون و تاپیک هاشون همیشه پایدار باشن
دیگه گفتم حرف دلمو بزنم :frowning::sob:
سلامت و پایدار باشید همگی :heart::rose::rose::rose:
راستی بعد از موضوع از دست دادن تاپیک موسیقی ام
خود شخص ریکی مارتین بهم پیام داد گفت غصه نخور و این حرفا :sunglasses::heart::sweat_smile:
وبعدش از اونجا که میدونه من دو رگه هستم این مصاحبه رو واسم فرستاد ممنونم واقعاً دیگه من چی بگم :sob::see_no_evil::stuck_out_tongue_winking_eye::joy::heart:

شکرا جزیلا حبیبی :sweat_smile:

4 پسندیده

سلام آقای سبحانی، رسیدن بخیر، چ عجب تشریف آوردین تالار، خیلی خوشحال شدم دیدمتون :slightly_smiling_face:

6 پسندیده

این تاپیک مربوط به درس« آیا گاهی اوقات بی ادب می شوید؟ - این ها را نگویید » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. پکیج: « Learn English with Papa teach me » سرفصل: « این چیزها را نگویید! »

4 پسندیده

سلام :raising_hand_woman: دوستان :slightly_smiling_face:
اومدم یه تبریک و خسته نباشید بهتون بگم و برم، علی الخصوص مدال آوران :smiley::clap::clap: همین طوری با :muscle: برین جلو
:rose::rose::rose:

5 پسندیده

خیلی جالبه هم تصویرسازی هم جمله.ممنون:pray::pray::sparkling_heart::ok_hand:

سلام دوستان عزیزم حالتون چطوره؟!!! :heart_eyes::heart_eyes::rose::rose::rose:
در این تاپیک به معرفی کتاب داستان من اثر یکی از هنرپیشه های دهه ی 50 میلادی مریلین مونرو میپردازم که ایشان قربانی تروریسم دولتی یعنی رئیس جمهور وقت آمریکا (کندی) می‌شود خیلی ها می‌گویند که مریلین مونرو خودکشی کرده است ولی در حقیقت مریلین به قتل رسیده است :scream:
38

500x500_1581585539249653

نسخه انگلیسی ترجمه فارسی کتاب داستان من اثر مریلین مونرو (کتاب الکترونیکی) هم اکنون موجود است

3 پسندیده

لطفا فقط در مورد زبان انگلیسی تاپیک بزنید
تاپیک ها و پست های متفرقه پاک میشن

1 پسندیده

سلام خوب معرفی کتاب مریلین مونرو یه کتاب انگلیسی
با ترجمه‌ی فارسی هست در مورد انگلیسی بود چرا متفرقه بردید :thinking::face_with_raised_eyebrow::sob::sob::sob:مگه متن انگلیسی اونو ندیدید شماااا

2 پسندیده