چگونه مثل یه آمریکایی حرف بزنیم

سلام دوستان خسته نباشید من ژیار تارین هستم و این دومین تاپیک من هست
بزرگ ترین مشکلی که من دارم نمیتونم مثل آمریکایی ها خوب حرف بزنم و حتی خیلی از چیزهایی که میگن رو متوجە بشم بدون زیرنویس انگلیسی
یه ویدیو که به زبان انگلیسی بود یه چیز جالبی گفت
گفت انگلیسی زبان ها سریع حرف نمیزنن بلکه کلمات رو بهم میچسپونن

از مربی های خوب زبانشناس خواهش میکنم که ویدیوهای بیشتری درباره این که چطور میتونیم کلمات رو به هم بچسپونیم درست کنن

و از شما دوستان میخوام که نظرات خودتون رو بگید بهم

7 پسندیده

ببین دوست من زبان صرفا این نیست که چندتا کلمه را کنار هم بزارید بلکه همینجور که ما فارسی حرف می‌زنیم و یک آوای خاصی هر جمله را بیان میکنیم واسه انگلیسی هم دقیقا همینه در اثر تمرین و تکرار و مخصوصا گوش دادن خیلی زیاد این آوا از جملات در ذهن شما میشینه.

4 پسندیده

سلام چه نام و نام خانوادگی زیبایی :slightly_smiling_face:

برای تبدیل شدن و یا نزدیک شدن به لهجه و تلفظ قطع به یقین نیاز به تمرین داره چرا که از دیدگاه علمی placementآواها در کودکی شکل میگیره و این تلاش رو در بزرگسالی دو چندان می کند. پیشنهاد می کنم تاپیک زیر مربوط به تلفظ امریکن خانم راچل رو ملاحظه بفرمایید.یک دوره ی برای تابستان در نظر گرفتن هر سه شنبه و لذا دوره تمرین میشه یک هفته. شاید هزینه ی اینترنت و استفاده از یوتیوب داشته باشه ولی اگه عزم در این دارید که پیشرفت چشمگیری در تلفظ امریکن و آشنایی با تمام قواعد پیدا کنید شدیدا و دلسوزانه این دوره را پیشنهاد می کنم. دلسوزانه عرض کردم چون باور به تاثیر مثبت این سبک دارم. و اینکه در حال حاضر وجود اینگونه مربی ها واقعا نعمت بزرگی هست که مسیر تسلط رو کوتاه تر می کنند

6 پسندیده

سلام دوست عزیز :dizzy:
یک مجموعه تو زبانشناس هست در دروس وبسایتهای معتبر به اسم کارگاه تلفظ تیم Tim’s pronunciation workshop ویدیوهاش کوتاهه و درمورد نحوه اتصالات کلمات و حروف هست می تونه براتون مناسب باشه :slightly_smiling_face:

6 پسندیده

متاسفانە بدردم نمیخوره چون من لهجه آمریکایی میخوام یاد بگیرم مرسی بابت راهنمایی

4 پسندیده

خب کلاس های تلفظ ای جی آمریکایی هست و خیلی خیلی خوب هم اکسنت امریکایی رو تدریس میکنه
حتما کمک کننده ست براتون.

3 پسندیده

موسيقي گوش كن. با تكرار زياد هر جايي

3 پسندیده

دقیقا منم پیشنهادم بسته تلفظ ای جی هست معجزه میکنه …برای لهجه ی امریکایی این بسته فوق العادست :heart_eyes:

4 پسندیده

اي جي خسته ميكنه ادم رو و ديوونه. اموزش با علاقه همراه بايظ باشه. مثلا بازي مامپيوتري فيلم موسيقي ورزش يا هر چيز. مثلا ممكنه خانمي زبان بلد نباشه ولي اصطلاحات خريد يا لوازم ارايشي رو بلد باشه. تكرار تكرار تكرار.

4 پسندیده

you can watch “American accent training” video series to practice and improve your accent and pronunciation

3 پسندیده

دقیقا برعکس شمام. اجی بهم انگیزه و روحیه میده
برا همینه اکثرا انگلیسی قدرت رو مطالعه میکنند و کردع اند و به همه پیشنهاد میشه.

6 پسندیده

همین تازگی یک ویدئو ساخته بود اقا کامبیز لینکش:

https://www.instagram.com/p/CBlU2u9pHVP/?igshid=8t0ds37pl4jq

3 پسندیده

The people are different. I
Prefer to learn by interesting methods.

1 پسندیده