چکار کنم کسل نشم

با عرض سلام و خسته نباشید
بنده تقریبا دو ماهی هست که از زبانشناس استفاده میکنم اما خب به خاطر شرایطم هر روز نتونستم مرتب داستانها رو گوش بدم و کلماتی که بلد نیستم رو ترجمه کنم و…
حالا به نظر شما لغاتی که بلد نیستم رو از روش لاینتر که تقریبا ۱۰ روز طول میکشه که از هایدینگ در بیاد و تبدیل به میدانم بشه استفاده کنم؟
من الان در سری داستانهای کودکانه بسته سوم هستم و خواستم در این بسته که کمی برام از دو بسته قبل مشکل بود از لاینتر استفاده کنم و به دلیل اینکه خیلی طول کشید که تمام لغات از لاینتر تبدیل به میدانم بشه من نمیدونم باید چه قدر دیگه تو این سری باشم تا کلیه کلمات رو یاد بگیرم و کمی خسته کننده شده برام, و باید کلیه کلمات رو حفظ حفظ بشم و سریع با یه اشاره بفهمم معنی کلمه رو یا حالا کمی فکر کنم و معنی کلمه به ذهنم بیاد خوبه؟
ببخشید خیلی سوال کردم
باید معمولا چه قدر تو یه سری باشم, تا یاد گرفتن معمولی یا عالی و بدون ایراد؟
من هنوز نمیتونم راحت صحبت کنم با گذروندن داستانهای بچه گانه, آیا این به معنی اینه من خیلی ضعیفم یا به تمرین احتیاج دارم؟ و باید کلیه بسته ها رو حتما بخونم به نظرتون؟
بازم معذرت از طولانی بودن

در ورژن اخیر نرم افزار امکانی فراهم شده که لغتهای لایتنری رو در خود متن مطالعه کنین و تیک بلد بودن یا نبودنشو بزنین. برای همین اونقدرها هم لازم نیست که حتما وارد خود قسمت لایتنر بشین.

شما میتونین علاوه بر این سری از درسها از بقیه کورسها هم استفاده کنین. مثلا کورس داستان واقعی خیلی مناسب هست.

اینطور فکر نکنین که حتما یه کورسو باید ۱۰۰ درصد فول بشین بعد برین کورسای دیگه. اتفاقا خوندن همزمان چنتا کورس باعث میشه یادگیریتون بهتر بشه. بنابراین چنتا کرسو با هم بخونین و زمان بیشتری روشون بذارین. مثلا هرکدوم ۶ ماه.

خیر به دلیل تعدد کورسها هر کدوم که انگیزه بیشتری در شما ایجاد کرد رو بخونین.

1 پسندیده