کتابخانه شخصی در زبانشناس 📚

سلام
اول از همه تشکر از تیم زبانشناس که زبان انگلیسی را به یک تفریح عالی تبدیل کرده.
ولی با توجه به اینکه هر روز کتابها و منابع زبانشناس بیشتر و بیشتر میشود، داشتن “کتابخانه شخصی” واقعا خیلی نیازه و خواسته خیلی از اعضای زبانشناس هست و در وقت انرژی خیلی صرفه جویی میشه
لطفا اگر ممکنه در آپدیت بعدی زبانشناس این مورد را در نظر بگیرید
نظر شما دوستان چیه؟ آیا موافق هستید کتابها یا منابعی که دانلود کردید و یا دوستشان دارید در کتابخانه شخصی خودتان با دسترسی آسان داشته باشید؟

39 پسندیده

اگه این گزینه اضافه بشه خیلی بهتر میشه
راحت میتونیم به کتاب هایی که میخوایم دسترسی پیدا کنیم
ولی به نظرم اضافه کردن گزینه سرچ مهم تر و کاربردی تره

17 پسندیده

منم موافقم و پیشنهاد خیلی خوبیه دسترسی راحت میکنه و روی موضوعاتی که می خوایم استفاده ونید خیلی مرتبه و راحت میشه

15 پسندیده

دقیقا فقدان گزینه ی سرچ به شدت حس میشه :v:

منم یه پیشنهاد در جهت پیش برد این برنامه به سمت بی نقص تر شدن این اپ فوق العاده دارم
به نظرم یه قسمت هم تو تالار لازمه مثل قسمت save massage تلگرام که هر کامنت یا مطلبی مثل فیلم های آموزشی یا موسیقی یا کامنت های آموزشی و… که مربی ها یا بچه میذارن اونجا بتونیم ذخیره کنیم …این اپشن هم اگه اضافه بشه خیلی خوب میشه :blush:
کتابخانه ی شخصی هم که علی آقا ذکر کردن واقعا لازم و ضروریه :leaves:

16 پسندیده

اگر گزینه سرچ هم باشه عالیه
ولی با داشتن کتابخانه نیاز به سرچ کمتر میشه درسته؟
چون فقط بار اول که کتابی را میخواهید پیدا کنید سرچ لازمه و وقتی به کتابخانه شخصی تان منتقل کردید راحتید.
ولی سرچ هم با اضافه شدن منابع خیلی لازمه

13 پسندیده

به نظرم برعکسِ با داشتن گزینه سرچ دیگه نیاز خاصی به کتابخانه نیست ولی خب هر کدوم کاربردی دارن
اما گزینه سرچ میتونه نبود کتابخانه هم بیشترجبران کنه

10 پسندیده

خب اون موقع شما همیشه باید سرچ بکنید و اینم یعنی تایپ کردن و جستجو برای هر بار که خودش حوصله بره.
تازه اگر اسم کتاب را یادتان باشه و درست تایپ کنید.
گزینه سرچ خیلی نیازه مخصوصا برای اولین بار که دنبال کتابی میگردیم. ولی وقتی پیدا کردیم یه جایی باشه که در دسترس باشه.
یک مثالی میزنم من الان چندین کتاب را دانلود کردم که بخوانم بعضی وقتها یادم میره کدام رو دانلود کردم کدام رو نه. ولی اگر جایی باشه که نگهداری کنم خیلی راحتترم

14 پسندیده

بله، شدیداً موافقم. :dizzy::dizzy::dizzy:
یه کتابخوانه شخصی از کتاب هایی که تا حالا تو زبانشناس :blue_heart::blue_heart: خوندیم.
خیلی دوست دارم کتاب هایی که تو زیبوک :books: خوندم رو یکجا بهشون دسترسی داشته باشم.

من دو روز پیش، دنبال یه کتاب تو زیبوک می گشتم، نیم ساعت گشتم و پیدا نکردم.

:hibiscus::sunflower::two_hearts:

14 پسندیده

ای کاش آقای ناصری یا اعضای مرتبط رو منشن میکردین اینجا :pray:

11 پسندیده

سلام دوستان منم موافقم با کتابخانه شخصی و سرچ در زیبوک
چون بعضی از کتابها هم در کتابهای ساده هست هم درکتاب های متوسطه

15 پسندیده

من الان چندین منابع رو هر روز با هم میخونم:

انگلیسی قدرت صبح ظهر عصر
دو کتاب از کتابهای خیلی ساده که فقط گوش میدم بعد از ظهرها و شب
یک فیلم یا کارتون از زیبوک که هر وقت حوصله ام سر میره یک قسمتی را تماشا میکنم
یک کتاب از داستانهای پیشرفته سطح خودم که هر روز یک یا دو فصلش را میخونم
بیرون و یا جاهای شلوغ هم دوست دارم پادکست گوش کنم و …
اگر یک کتابخانه شخصی و یا هر اسمی که بخواهیم بذاریم باشه خیلی خیلی کارمان راحتتر میشه
با گزینه سرچ هم کاملا موافقم

13 پسندیده

سلام بله منم موافقم، کتابخانه شخصی داشتن و امکان سرچ هردو خیلی کاربردیه، ان شالله تو اپدیت بعدی دوستان زحمت اش رو بکشن

12 پسندیده

سلام کیانا جان این امکان وجود داره شما روی هر مطلبی که میخوای ذخیره کنی یک علامت سه نقطه هست اونو بزن و بعد علامت نشانک رو بزن پیام ذخیره میشه

و بقیه دوستان عزیز پیشنهاداتتون رو به واحد فنی منتقل میکنیم تا انشاءالله در صورت شرایط در اپدیت های بعدی اضافه بشه

14 پسندیده

سلام تشکر
نمیدونستم این قابلیت هم هست :star_struck:
باز هم ممنون بابت توضیحتون خیلی لطف کردین :heart: :tulip: :heart_eyes:

10 پسندیده

زبانشناس اونقدر عالی هست که اگر نصف این امکانات را هم داشت باز هم عالی بود و من از گروه زبانشناس مخصوصا از آقای ناصری که روز اولی که من وارد زبانشناس شدم به من لطف داشتند و قدردانشان هستم و خواهم بود. :rose:
و امیدوارم که خواسته بچه ها در آپدیت های بعدی برآورده بشه :tulip:

13 پسندیده

سلام دقیقا همینه من با زبان شناس به سراغ منابعی رفتم که هرگز دلم نمی‌خواست سمتشون برم بارها و بارها گفتم و از گفتنش واقعا لذت میبرم از اینکه کتاب انگلیسی میخونم فیلم میبینم و میتونم داستان تعریف کنم برای من واقعا هیجان انگیزه و بزرگترین موفقیت من در قرنطینه کرونا آشنایی با زبان شناس بود…
و با پیشنهادتون مبنی بر سرچ و کتابخانه شخصی موافقم

13 پسندیده

:ok_hand: :ok_hand: :ok_hand:

12 پسندیده

من که هنوز به مطالعه کتاب نرسیدم ولی کاملا موافقم هرچی جلوتر برم نرم افزار کامل تر و کاربردی تر باشه

12 پسندیده

امیدوارم که هر چه زود در زبانشناس پیشرفت کنید و از منابع و کتابهای ارزشمند آن استفاده نمایید :rose:

14 پسندیده

مرسی از دعای قشنگتون :blush::rose:

11 پسندیده