کتابخانه شخصی در زبانشناس 📚

خواهش میکنم دوست من
هر انسانی با سعی و تلاش میتونه به هدفهاش برسه
این تالار پر از انرژی مثبته که آدم تشویق میشه به زبان خوندن بیشتر :rose:

11 پسندیده

دقیقا همینطوره .عالیه .:ok_hand::ok_hand::rose::rose:

10 پسندیده

سلام به نظر من هم وجود یک کتابخانه شخصی خیلی مهمه چون هر چه قدر که تو درسها جلوتر میریم کتابهای بیشتری میخونیم و اگه یه موقع اونارو لازم داشته باشیم پیدا کردنشون خیلی سخته. از آقای ناصری خواهش میکنم که تو آپدیتهای بعدی زبانشناس درخواست ما رو مد نظر داشته باشند خیلی ممنون . واقعا حیفه برنامه به این خوبی همچین امکان مهمی را نداشته باشه

11 پسندیده

خدا کنه آپدیت بعدی زبانشناس ، کتابخانه شخصی را قرار بدن. دیروز تو زیبوک یک کتابی رو میخوندم نصفه موند بعدا که رفتم بقیش رو بخونم یادم رفته بود کجاست ، کلی طول کشید تا پیداش کنم :sweat: .از زحمات گروه زبانشناس واقعا سپاسگذاریم زبانشناس اپ خیلی جامع و عالی هست ولی اپهایی که تو قدرت و کیفیت حتی به گرد پای زبانشناس هم نمیرسند کتابخانه شخصی دارن واقعا حیفه اینجا نداره.

11 پسندیده

اره ولی تو مجوعه های انتخاب شده میاد .

7 پسندیده

آخه من معمولا صفحه اصلی رو سعی میکنم خلوت نگه دارم و درسهای اصلی را فقط نگه میدارم نمیدونم کارم درسته یا نه ولی اینجوری تمرکز بیشتری روشون دارم

8 پسندیده

من فقط درساهای که میخوانم نگه میدارم درساهای که نمیخوانم پاک میکنم دوست ندارم زیاد شلوغ بشه این جوری قاطی میکنم

8 پسندیده

خوشبختانه دلیلش اینه که زبانشناس کلی کتاب خوب برای خواندن داره. و من کاملا معتاد شدم و هر چقدر کتاب میخونم احساس میکنم کمه. بیشتر هم سعی میکنم لهجه آمریکن گوش بدم. تازگی به این روش کتاب میخونم که خیلی موثره اگر کتاب ساده باشه فقط گوش میدم و در مورد کتابهای متوسط به بالا یکبار تا اخر میخونم و لغتهاش رو به لایتنر میفرستم و بعدش در کمال آرامش چشمامو میبندم و گوش میدم و لذت میبرم. و این روش توی شنیداریم خیلی تاثیر گذاشته دیروز یک فیلمی نگاه میکردم قشنگ متوجه میشدم.
به قول ای جی انگلیسی را با گوش یاد بگیرید نه با چشم

صددرصد همینطوره به امید موفقیتهای بیشتر و بهتر

12 پسندیده

سلام بله من هم با اضافه کردن گزینه سرچ موافقم :heart_eyes:

8 پسندیده

دقیقا همینطوره. دو ماه پیش که دنبال اپ خوب برای یادگیری زبان بودم تقریبا گوگل پلی رو درو کردم ، هر چی اپ خوب دیدم نصب کردم . بیشتر از یک هفته هم طول کشید تا اونارو تست کنم. اما الان از اون همه فقط زبانشناس منبع اصلی زبانم هست و بقیه رو پاک کردم . این نشان دهنده کیفیت عالی و بالای این برنامه هست. زیبوک هم که دیگه محشره . از بس اینجا کتابای خوبی داره دیگه احتیاجی نیست بیرون از زبانشناس دنبال کتاب باشیم برای همین میگم کتابخانه شخصی لازمه تا توی راهروهاش گم نشیم :books: :pencil2: .از تیم زبانشناس خیلی ممنونیم :rose:
آقا علیرضا روش شما خیلی خوبه من هم از این به بعد سعی میکنم از این روش استفاده کنم فکر کنم نتیجه بهتری ازش بتونم بگیرم :ok_hand: :ok_hand:
اینکه روشهایی که باعث شده به موفقیت برسیم رو به بقیه هم یاد بدیم عالیه، مرسی :ok_hand:

11 پسندیده

سلام

چند ماه پیش فکر نمیکردم بشه با گوش دادن انگلیسی یاد گرفت چون یک عمر تو مدرسه نشستیم صندلی و فقط خوندیم و رو خوانی کردیم. واقعا حیفه چشمامونو تو صفحه کوچک گوشی هر روز به مدت چندین ساعت اذیت کنیم در حالیکه روش بهتر و موثرتری یعنی لسینینگ وجود داره

خواهش میکنم نظر من اینه، حتما روشهایی بهتری هم وجود داره. و همه ما داریم از همدیگه یاد میگیریم

10 پسندیده