کمممممک کممک ، Can you help me?

I say the movie office space, I work at movie office space it captured it showed the sterility, and the numbness, and the pointlessness perfectly.

سلام دوستان عزیزم اساتید ارجمند و راهنمای بنده :tulip:

معنی و مفهوم این پاراگراف و میخام بدونم ؟ مخصوصاً اونجاش که گفته I work at movie office space… به بعد؛

این تاپیک مربوط به « درسنامه لغات » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « دروس پایه ی انگلیسی بدون تلاش » فصل: « اهداف با ارزش »

4 پسندیده

میگم که توی فضای کاری سینمایی کار میکنم که گرفته است و نازایی و بی حسی و بی موضوعی رو بطور کامل نشان داده
:relaxed::relaxed:

7 پسندیده

Hey :wave: @tayebesobhi995 dear :orange_heart:
Thanks for teaching me :heart:
:hugs:

Can you tell us more about this cinematic workspace?

میخام بدونم آیا شغلش راجع به صنعت سینما بوده! مثلا پشتیبانی ساخت فیلم سینمایی؟؟؟

یا منظور از سینمایی بودن شغل همون مشخص بودن آینده ی کارش بوده که شبیه فیلم سینمایی میشه از اول تشخیص داد و واسه همین شغلش exciting نبوده؟

4 پسندیده

سلام ممنون از شما
منظور صنعت سینماست
⚘⚘⚘

4 پسندیده

Very nice :+1:

Thank you for informing me , @tayebesobhi995 :pray: :heart:

3 پسندیده

خواهش میکنم erikمهربون
خوشحالم که تونستم کمکتون کنم
:leaves::cherry_blossom::leaves:

3 پسندیده

I am happy too :smiling_face_with_three_hearts: because I have best friend kind of you :two_hearts: ,

این که به من گفتید مهربون هم از لطف شماست ، حالا ببینم به انگلیسی میتونم بنویسم :thinking:

That tell me (kindness) , This is kind of you :heartpulse:

:tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip: امیدوارم شما هم مثه من بتونی به آرزوهات برسی

I hope you achieve to your dreams, like me

3 پسندیده

It’s very good you’re trying to use the new phrase you have learned
:blush: :tulip:

I want to correct your mistakes if you don’t mind and get mad of me
:bird: :rose:

Because I have a best friend . It’s kind of you :hibiscus: :heartpulse:

You can say :
Calling me a kind person shows your kindness
:paw_prints: :brown_heart:

Or
It’s kind of you , Calling me a kind person
:butterfly: :blue_heart:

3 پسندیده

من برای شما بی نهایت ارزش و احترام قائلم :pray: … من شما را از صمیم قلب دوست دارم⁩ ⁦:heart:⁩؛ چراکه به من اصطلاح جدیدی آموختید :tulip: که میتوانم از آن در بقیه ی عمر خود استفاده کنم ⁦:relieved:⁩، شما هر نقدی و هر نقصی از بنده آشکا کنید من نتنها ناراحت نمی‌شوم :hugs: بلکه بیشتر به ریشه هایی از انسانیت در مخاطبم پی خواهم برد …

اگر به انگلیسی حرف زدن ادامه نمیدهم ، برای این است که من هنوز سراسر نقصان در جملاتم هست که به مرور صحیح میشود و با شخصیتی که من از شما دیدم ،نمیخاهم بیش از این وقت شما را گرفته باشم …

حالا آخرین راهنمایی را از شما که باتجربه تر من هستید دارم …

من انسانی بشدت درون نگر و کم صحبت هستم، برای همین هیچگاه تمرین گروهی برایم جواب نمی‌دهد و حتی کمی حوصله سر بر میشود ،
من خیلی حفظ کردن را دوست ندارم مثل قواعد!چون احساس میکنم موقع استفاده دیگه خاطرم نیست قاعده اش چیه

اما تنها خواندن داستان های انگلیسی با موضوع پیشرفت شخصی را دوست دارم ، حتی اگر لغاتش را ندانم، عاشقانه آنرا میخوانم… مثل همین داستان اهداف باارزش

شما چه ایده ایی سازگار با شخصیت من ، و چه تجربه ای برای بهتر شدن مکالماتم برای آینده دارید ؟

من بیصبرانه منتظر نظر و نقد شما هستم :heart_eyes:

2 پسندیده

این نهایت لطف شما رو می رسونه که اینقدر خوش برخورد و خوش رفتار هستید :sunflower: :blush:
و من خیلی خوشحالم از اینکه تونستم کمی از دانش کمم رو به یکی دیگه منتقل کنم :star_struck: :dizzy:
بزرگی از شماست منکه زیاد با تجربه نیستم ، دوستان خیلی باتجربه تر از منم هستن… :hatching_chick: :hatched_chick:

نه این چه حرفیه ، زوری که انجام ندادم :slightly_smiling_face: :innocent: تا جایی که بدونم و بتونم خوشحال میشم کمکی ناچیز انجام داده باشم :love_letter:

منکه خیلی تجربه زیادی ندارم…
ولی به نظرم همین داستان خوندن خیلی مفیده :ok_hand:
و بهتره کم کم خجالت رو کنار بزارید :upside_down_face:
مثلا اول با تکنیک سایه شروع کنید و هر متنی رو که دوست دارید بلند بلند تکرار کنید تا ترستون از انگلیسی صحبت کردن بریزه

بهترین راه همین حفظ نکردنه :slightly_smiling_face: و یادگیری از طریق ناخودآگاهه :brain:

البته دانش زبانی هم می تونه در اعتماد به نفس تاثیر داشته باشه
هر چقدر که می تونید کتاب بخونید ، فیلم ببینید ، پادکست گوش بدید و هر وقت که پایه زبانیتون به حد قابل قبولی رسید جرئت صحبت و مکالمه رو پیدا می کنید .
کلا مکالمه هم برای سطح متوسط به بعد مفیده …
من سطحتون رو نمی دونم اما به نظرم از خیلی ها جلوترین … همینکه زبانشناسو پیدا کردید و کتاب ها و منابعی که دوست دارید رو می خونید …

نمی دونم تا چه حدی بهتون کمک کردم ، اصلا آیا جواب سوالتون داده شد :sweat_smile:

ولی امیدوارم این مسیر رو با موفقیت :checkered_flag:و سربلندی :muscle: به پایان :rainbow: برسونید :palms_up_together: :innocent:
هر چند که زبان هیچ وقت پایانی نداره و کلی چیز واسه یادگیری هست …
:dove: :four_leaf_clover:

I wish you good luck with a four leaf clover :four_leaf_clover:

Keep going :roller_coaster:
Keep growing :seedling:

2 پسندیده

بی نهایت سپاااس
مهربونی تو وجودتون هست قطعا:leaves::ear_of_rice::leaves:

2 پسندیده

Your finally sentence ,is beautiful. Of course all of them are amazing :relaxed:

I like , will can speak English…

:muscle: But ,in according to your opinion; just keep going or keep growing :four_leaf_clover:

سطح من ۳ است در زبانشناس💪(من همان جوجه ای هستم که بتازگی سربر آورده از پوسته ی تخم‌مرغ😄)

نتونسته باشید به من کمک کرده باشید!!!

کمک از این بیشتر :slightly_smiling_face:! 5 نکته ی ارزشمند درهمین پیام شما برای من تازگی داشت
/تکنیک سایه-استمرار در امر listening, reading/
/نترسیدن از صحبت کردن چون بتدریج با افزایش دانش زبانی و تقویت ناخودآگاه زبانی این دلهره ها از بین خواهد رفت/
/جایگاه speaking در پروسه یادگیری/
-کافیه یا بازم بگم🙂بخدا تعارف نیست اما آدم باید انصاف داشته باشه ،چرا شخص باید وقت بذاره و برای راهنمایی دیگری کلی چیز تایپ کنه؛وظیفشه؟! پس من اگه ببینم دیگران کار قشنگی انجام میدن با سپاسگزاری ،تشویقشون می کنم، یکی از افراد هم شما هستید عزیز

در نهایت بسیار خوشحالم که خانمی خودساخته و تلاشگر همچون شما را دیدم که آنقدر قلب بزرگی دارد که میتواند از دانشش بی منت به دیگران ببخشد…

این ویژگی شما قابل ستایش است ،

در نهایت ضمن آرزوی موفقیت برایتان ، جملاتی که از شما آموختم را همچون شاگرد نمونه تان برایتان به نمایش میگذارم :relieved:

I have very nice feeling :smiling_face_with_three_hearts:, because I have kindness friend. It’s kind of you :two_hearts:.
Calling me your good opinion, shows your kindness :pray: or It’s kind of you, calling me your good opinion :+1:

2 پسندیده

Thank you @tayebesobhi995 dear :orange_heart:
It’s kind of you, calling me a kind person :heart:

:hugs: I’m very happy

2 پسندیده

I want to thank you with some images , Hopeful I have compensated your kindness :heart_decoration:

886fba92809d298719623aea78a0c404

I have a very good feeling too , seeing I have taught someone something :man_student: :woman_student:
And I have a kind frind , This is showing how kind you are too :smiley: :dizzy:

Calling is incorroct here you must say telling :see_no_evil:
Calling—> زنگ زدن / صدا زدن
Telling —> گفتن

51605751fba2c7ad51443c7a6e05a304 cbe2de484c8d7c797c34b190c7d9e3b9

2 پسندیده

:smiley: :star_struck: واقعاً چه عکس نوشته های آموزنده :100: و قشنگی
:orange_heart:(عجیب نیست که خانم ها این چنین در ابراز احساسات، پادشاهی میکنند، درود به شما )حالا بماند که من باید تشکرکنم بیشتر نه شما :relieved: ولی شما بنده رو خجالت بدید ،

واقعا هزار آفرین به شخصیت زیبایی که هر آنچه از خود برجای می‌گذارد زیبایست…«از کوزه همان برون تراود که در اوست»

شرمنده نقل قول هام :point_down: شبیه انسان های نُخُستینه :sweat_smile: با اندروید هر کاری میکنم نمیشه نقل قول زد :joy: خجالت میکشم که یکم نقل قول تابلوئه ، اما گفتن جواب شما واجبتر از مدل نقل قول منه

:point_left: نقل قول از شما @p.A.5: Calling is incorroct here you must say telling :see_no_evil:
Calling—> زنگ زدن / صدا زدن
Telling —> گفتن

من جواب بقیه بچه ها رو هم با calling میدادم ، کلا از وقتی با شما آشنا شدم ، سبک سخنان تشریفاتی ام در انگلیسی تغییر یافت ، و من سبک آموزشم تقلیدیه :see_no_evil:
و البته تا الان کسی متوجه اینکه باید میگفتم telling نشده

من روم نمیشه اسمتونو بپرسم ، اما واقعا از هم صحبتی و همفکری با انسان بافرهنگ و با شخصیتی مثه شما ، حال دلم خوب شد ، لذت بردم @p.A.5 :rose: :rose:

انسانی به خوش سلیقگی و خوش زوقی و مهربانی شما باید که به اهدافش برسه ، واقعاً موفقیت حق خانم قدرتمندی چون شماست …

1 پسندیده

دیگه واقعا نمیدونم در برابر این همه توصیف زیبا و رنگارنگ چی بگم :see_no_evil:
این همه تعریف شایسته من نیست ، شایسته فردی چون شماست :grin: :sunflower:
این جهان کوه است و فعل ما ندا / سوی ما آید ندا ها را صدا

تمام این محبت لایتناهی به خودتون بر می گرده :slightly_smiling_face: :dizzy:

نه این چه حرفیه . این مدلی خاص تره :relaxed: :ok_hand:

اَی خِدا :see_no_evil: :joy:

خب بستگی داره در چه جمله ای به کاربردین شاید اونجا calling درست بوده

پریسا هستم :slightly_smiling_face:

من هم همینطور

The pleasure is mine

:four_leaf_clover: :herb: :shamrock:

:tulip: :blossom: :rose:

2 پسندیده

من فکرکنم یک وجه مشترکی در وجود هر دوی ما بعنوان مثبت اندیشی همراه با ادب و احترام برای دیگری، بارزه، که باعث میشه گفته های هر کدام از ما توصیف پرباری تری از دیگری رو به نمایش بذاره ، :relieved:
من اگر در جواب شما ،پیامی نمیذارم ،چون میدونم اینقدر مهربانید پریساخانم که پیامی رو بی جواب نگذارید و من نمیخواهم وقت انسانی شریف و دوست داشتنی مثه شما را بگیرم :pray:

ممنونم و در پایان آرزوی شادابی برایتان دارم⁦ :heart:

2 پسندیده

من هم همینطور و براتون آرزوی موفقیت توأم با شادی و سلامتی دارم . ان شاءا… به هرچی که می خواید برسید
:rainbow: :blossom:

2 پسندیده