#مدیریت زمان#کمبود وقت#وقت ندارم

سلام وقتتون بخیر
من حدودا 1 ماهی میشد ک زبان‌شناس نصب کردم و خیلی خوب هم پیش میرفتم
چون کاملا متمرکز بودم
ولی خب، حدودا 3 هفته ای میشه ک نتونستم کار کنم، چونکه دارم یسری آموزش ها رو ب زبان انگلیسی تماشا میکنم و باید هم خیلی زیاد وقت بگذارم مثلا از 7 صبح تا 18 هرروز این کارو انجام میدم
و مجبورم تایمش رو بیشتر هم بکنم مثلا بجای 7 از 5 صبح شروع کنم یا از 20 تا 22 رو اضافه کنم
و تو این سه هفته هم دیگه انرژی بیشتر از این رو نداشتم ک بتونم زبان‌شناس هم کار کنم حتی(20 دقیقه در روز)
حالا نمیدونم چکارکنم چاره چیه چون دیگ انرژی کار کردن با زبان شانس رو ندارم با این تایمی ک من برای آموزش هام گذاشتم از جهتی این آموزش ها هم ب زبان انگلیسی هستن و تا بخوام این آموزش رو کار کنم خیلی انرژی میبره و از جهتی هم بشدت نیاز دارم ک انگلیسی تقویت بشه و زبان‌شناس رو محیط مناسبی میدونن برای اینکار.

فکرکردم ک تا این آموزش ها رو تموم میکنم ک حدودا سه ماه زمان میبره زبان‌شناس کارکنم و بعدش بیام تو زبان‌شناس ولی گفتم عجله نکنم و نظرات شما دوستان رو با توجه به تجربه خودتون در زبان‌شناس بدونم

5 پسندیده

سلام دوست عزیز
واقعا اون تایمی که صرف میکنید انرژی زیادی میگیره و بعدش بخواین وقت بزارید خیلی مشکل میشه
راه کار من اینه که به صورت تفننی زبان شناس رو پیش ببرید
مثلا من خودم زمان هایی که بسیار در طول روز خسته میشدم و وقت برای زبان شناس نداشتم میرفتم و فیلم ها و کارتون‌هایی که توش بود رو نگاه میکردم هم حالت تفریحی داشت هم چون متن فیلم هم بود بسیار روی زبانم تاثیر گذار بود من خودم سریال کونگ فو پاندا رو همینجوری نگاه کردم واقعا هم خیلی روی یادگیری کلمات به من کمک کرد.
اینجوری با یه تیر دو نشون میزنید به قول این :smiley: :smiley:خارجی ها kill two birds with one stone

4 پسندیده

سلام دوست عزیز

من پیشنهاد میکنم کم کم زبان خوندن رو اضافه کنین روزی ۴۵ دقه ۱۵ دقه صبح ۱۵ دقه ظهر و ۱۵ دقیقه شب رو به زبان اختصاص بدین و اگه براتون ۱۵ دقه زیاده کمترش کنین و هر یک هفته یا دو هفته به این تایم اضافه کنین

4 پسندیده

انیمیشن توش ندیدم من مثلا همین پاندای کونفوکار

2 پسندیده

باید اشتراک طلایی داشته باشین

3 پسندیده

آره این میتونه خیلی خوب باشه

3 پسندیده

آهان، حتما این کارو میکنم

3 پسندیده