My opinion about this story

آخه این چ وضع پارگراف بندی متن ترجمه اس؟ چشم ک خسته میشه هیچ ، کسل کننده هم ک میشه
من کلید واژه بلدم معنی هارو تطابق میدم میفهمم اون بنده خدایی ک بلد نیس چی؟ هی هرچی دارم جلوتر میرم مشکلاتتون داره بیشتر و بزرگتر میشه، دقت کردین چرا سر این درس تاحالا کسی سوالی نپرسیده؟ خب ب خاطر همین موضوع میتونه باشه خواننده رو خسته میکنه
ای بابا
علیرغم خوبی هاییی ک این اپ داره همین نکات ریز و کم گذاشتنشه ک باعث میشه اونجور ک باید دیده و دنبال بشین نباشین
حالا هی بیاید بگین پیگیری میشه رفع میشه و …
چ فایده وقتی تمام تمرکز به ترجمه بوده تا این نکاتی ک گفتم؟
یه مجموعه وقتی موفقه ک وقتی ایرادش گفته شد ن تنها رفع کنه بلکه یه گروهی رو حداقل استخدام کنین برای رفع نواقصتون

این تاپیک مربوط به داستان« غرّش! » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. پکیج: « داستان های مصور صوتی » داستان: « کتاب های رابرت مانچ »

5 پسندیده

دوست خوبم تمامی مواردی که میگین به جا هست…ما تمام تلاشمون رو میکنیم تا هر موردی که گوشزد میشه برطرف کنیم اما در کل هیچ نرم افزاری از اول بی نقص نیست مسلما کاستی‌هایی وجود داره که ما در تلاشیم در آپدیت‌های آینده تمامی این موارد رو رفع کنیم

5 پسندیده

باسلام شادی خانوم دقیقا مشکل من همینه امیدوارم برطرف کنن تا ماسردرگم نباشیم.ممنون از مطلبتون.سپاس.

4 پسندیده

آره منم خیلی توی درسا به این مشکل خوردم. متاسفانه زیاد پیگیر این مسایل نیستن و در راستای بهبود نرم افزار زیاد تلاشی صورت نمیگیره. زبان شناس رو بیشتر بخاطر تالار و بچه هاش دوست دارم وگرنه امکانات دیگه اش توی نرم افزارای دیگه هست.

2 پسندیده

سلام به همه دوستان
شايد به عنوان كسي كه هنوز يك هفته هم نيست كه با زبانشناس آشنا شده خوب نباشه وارد اين بحث بشم اما حس كردم به عنوان يك برنامه نويس شايد لازم باشه وارد اين بحث بشم.

دوستان باور كنيد شما تنها كساني نيستيد كه باگ يك نرم افزار رو اعلام ميكنيد، تعداد زيادي از افراد استفاده كننده هرروز اعلام باگ ميكنند قطعا؛ خود من به شخصه تو اين چهار پنج روز ده بار مزاحم دوستان پشتيباني شدم و واقعا ممنونشون هستم كه سر حوصله به مشكلاتم رسيدگي كردند.

خب! حالا با اين همه باگ كه اعلام ميشه چه بايد كرد؟
تجربه من ميگه باگ ها رو اولويت بندي ميكنيم، اونايي كه مهم تر هستند رو اول و اونايي كه كم اهميت تر هستند رو بعدا انجام ميديم.
بعد حل كردن هر باگ زمان خودش رو ميبره و طبيعتا دوستان هرچقدر هم تلاش كنند باز نميتونند همه ما رو راضي نگه دارند.

بياييم كمي صبور باشيم و انصاف رو رعايت كنيم.

باور كنيد نرم افزار همينجوري درست نميشه و براي رفع هر باگ ساعت ها زحمت كشيده ميشه.

كوچك همه هم هستم
ببخشيد اگه جسارتي كردم :rose:

5 پسندیده

دقیقا درسته دوست عزیز…ممنونیم از حمایتتون…و کاملا همین روند در مورد زبانشناس هم صدق میکنه…تمامی بازخوردها و ایرادات لیست میشن و پس از بررسی و اولویت بندی کارها استارت میخورن…امیدواریم که بتونیم همیشه همراهان و مخاطبان گل زبانشناس رو راضی نگه داریم:rose::rose::rose:

4 پسندیده

سلام دوست عزیز ما در تیم‌ زبانشناس تمام تلاشمون رو میکنیم تا این موارد رو برطرف کنیم و به حداقل برسونیم و من به شخصه تا جایی که تونستم این چند روزه مشکلات این شکلی رو اصلاح کردم و تا تایید بشه چند روز طول میکشه و بعد یک علامت نارنجی بالای درس میاد بزنین تغییرات اعمال شده و تصحیح میشه

4 پسندیده

کمک در این مورد خواستین در خدمتم :blush:

2 پسندیده

اصلاح شد بعد از بررسی و اعمال تغییرات قابل دسترسی است

2 پسندیده