راهنمایی برای دوره انگلسی قدرت 🥵

سلام @mohadeseh34 من نمیدونم مینی استوری های بخش انگلیسی قدرت رو چطور بخونم (الان قسمت اولش هستم) مثلا یه سوال میپرسه که اصلا قبلا دربارش نکته ای نگفته مثلا میگه why did she go to Japan? در صورتی که قبلش چیزی دربارش نگفته و من هیچ اطلاعی از پاسخ ندارم؟ باید چیکار کرد؟ :anguished: راهنمای دوره ی انگلیسی قدرت رو هم داخل تالار مطالعه کردم ولی پاسخ این سوالم داخلش نبود
کامنت کنید ممنون میشم :grin:

7 پسندیده

خوب باید متن و یک بار خیلی آروم گوش کرد . بعد کم کم با سرعت های پایین شروع به پاسخگویی کرد حتی اگه بازم حس می‌کنی نمیتونی باید توقف بزنی بعد پرسیدن سوال بعد جواب بدی . تمرین کنی درست میشه نترس دو بار لاقل گوش کن که معنی و قالب متن دستت بیاد

6 پسندیده

آره این کارارو کردم ولی منظورم اینه که معمولا توی دوره های ساده ترش اول داستان رو میداد بعد سوال میپرسید توی این دوره همین طور که داره سوال میپرسه داستان رو هم میگه حالا این به کنار .
موضوع اینجاست که بعضی جاهاش اول سوال میپرسه بعد داستان رو ادامه میده من موندم این رو چی جواب بدم؟ :sweat_smile:

5 پسندیده

سلام خسته نباشین شما از همون دور اول نیاز نیست به سوالات پاسخ بدین یکی دو دور اول فقط گوش بدین و متن و ببینین و با متن تکرار کنین تا دستتون بیاد متن و صوت راجع به چی هست بعد در دور های بعد به سوالات جواب بدین

7 پسندیده

واقعا ممنون :blush: :ok_hand:

7 پسندیده

اره دیگه باید اول گوشی بدی چند بار :wink:

5 پسندیده

درسته شما اگه علاقمندین همون بار اول ب سوالات جواب بدین اون قسمت‌هایی که سوال می‌کنه اما پاسخی که میده قابل پیش بینی نیست و نمی‌دونید، به عنوان اطلاعاتی از داستان درنظر بگیرید و ادامه سوالات رو بااین اطلاعاتی که میده پاسخ بدین …

5 پسندیده