سوال از آقا کامبیز

سلام بچه ها و آقا کامبیز…
ببخشید داشتم یکی از مقاله هاتون را راجب به برنامه ریزی در زبان می خوندم…که رسیدم به تجربیاتتون…می خواستم بدونم که شما گفتید من 30 دور هر موضوع از بسته انگلیسی قدرت را می خواندم…می خواستم بدونم که شما فقط وقتتان را روی بسته انگلیسی قدرت می گذاشتید یا نه کنارش داستان ها ی دیگری هم مطالعه می کردید و یا فیلمی در زبانشناس می دیدید؟؟!!
ممنون میشم که کمکم کنید و جوابمو بدید آقا کامبیز…
من برنامه ام اینجوری بود…
اول یک موضوع از انگلیسی قدرت و بعد انگلیسی با جنیفر و بعد انگلیسی با فیلم و موسیقی و بعد دو فصل از یک داستان…
به نظر تون تغییرش بدم فقط انگلیسی قدرت بخونم؟؟؟

6 پسندیده

بچه ها شما هم می تونید کمکم کنید:heart::tulip:

4 پسندیده

سلام

بیشترین تمرکز روی انگلیسی قدرت بزارید در کنارش منبع فرعی انتخاب کنید مثل کتاب داستان، فیلم، سخنرانی ted و…

مثلاً یکساعت یا دوساعت قدرت.

و بقیه تایم رو سرگرمی دنبال کنید تا انگیزه اتون بالا بره.
برای سرگرمی ببینید چه محتوایی دوست دارید؟ علاقه خیلی مهمه.

کمیک دوست دارید؟ یا داستان فانتزی دوست دارید یا عاشقانه؟
انگیزشی دوست دارید؟ (مثلاً من سخنرانی های ted گوش میدم از حرفاشون انرژی میگیرم)

یا پادکست چه محتوایی دوست دارید؟ بگردید موضوع مورد علاقه اتون رو پیدا کنید.
من بعد یکسال پادکست مختلف گوش دادن از بین پادکست ها از پادکست یادگیری زبان با حس خوب رو خوشم اومد و به گوش دادنش ادامه میدم.

تنوع ایجاد کنید تا خسته کننده نباشه براتون با کلی انرژی و سرحالی زبان بخونید.

موفق باشید فاطمه عزیز :rose:

8 پسندیده

سلام دوست عزیز سپیده جان راهنمایی کاملی انجام دادن
در تاکید حرفاش باید بگم شما در مسیر زبان اموزی باید یک منبع اصلی(انگلیسی قدرت) و یک یا چند تا منبع فرعی داشته باشین(داستان،فیلم،پادکست)

برای اینکه نتیجه خوبی بگیرین بخش فرعی رو زیاد شلوغش نکنین تا سردرگمی ایجاد نشه

تاجایی که امکان داره تکرار رو بزارین روی انگلیسی قدرت و تکرار بسیار بالا باشه روزی ۲ ساعت روی این بخش کار کنین و حتما حتما از تکنیک های خود ای جی استفاده کنین حتما هفت روز زمان بزارین حتما با گوینده تکرار کنین و در نهایت حتما حتما سعی کنین بازگویی انجام بدین

8 پسندیده

همون طور كه فارسي ياد گرفتي انگليسي هم ياد بگير. فقط فارسي رو غريزي ياد گرفتي صحبت كني اينجا زحمتش بيشتره

3 پسندیده

سلام
ممنون بابت راهنمایی:heart::heart::heart:

2 پسندیده