برای شروع تازه کارهاچیکار باید کرد؟

درسته عزیز هر شخصی برای رسیدن به هدفش خیلی تلاش میکنه
ولی هیچ وقت نتونسته یه شبه به آرزوش برسه و این پروسه رو آروم آروم طی میکنه. همین چیزی که استاد کشاورز میگن. :+1:

3 پسندیده

اوهوم موافقمممم اونم ادمی که اول مقاومت ذهنیش بالاست

2 پسندیده

اگه طرف صحبتتون با منه که میگم برای این زده راهنمایی بشه نه این که حجمه ای از کار های سنگین بهش معرفی بشه. به هیچ عنوان قصد بی احترامی به هیچ شخصی رو ندارم :blush:

2 پسندیده

با شما دوستان :dizzy::dizzy::dizzy: با این تاپیک از آقا کامبیز :dizzy::dizzy::dizzy: خداحافظی می کنم

4 پسندیده

با احترام میگم شما پشت صحبت های دیگران پنهان نشین و خودتون صحبت کنید همین استاد کشاورز ویدیویی دارند که از افرایش تکرار روزانه صحبت میکنند و نه به یک باره.
تکرار خوبه ولی نه به یکباره . به اصطلاح قدم به قدم و روز به روز افزایش پیدا کنه

2 پسندیده

دوستانی که من رو تو تالار می شناسن، خوب می دونن که من آدمی نیستم که پشت صحبت های دیگران پنهان بشم و خودم حرفم رو می زنم.
تو اینجا هم چون دیگران همه موارد لازم رو گفتند، دیگه من تکرار مکررات نکردم.
.
.
من هم نگفتم صد بار یا سی بار رو تو یه روز بخونی …
.

در ضمن یادتون باشه به کسی که قصد راهنمایی تون رو داره، اینقدر تند برخورد نکنید!

3 پسندیده

عزیز من که گفتم قصد بی احترامی نداشتم شما عزیز ما هستین. من لذت میبرم از راهنماییتون من منظورم اینه که درسته که باید برای یادگیری زبان تکرار و تکرار و تکرار کرد ولی نه برای زبان آموزی که تازه وارد این محیط میشه. حرفتون هم کاملا کاملا درسته برای من ، ولی یه تازه وارد اگه با این دید وارد بشه محیط رو سخت میبینه
شما بزرگوارین من قصد توهین نداشتم. داریم بحث میکنیم تا به یه نظر قطعی برسیم دیگه… :blush:

2 پسندیده

من کوچیک شما ها هستم و خودم رو حتی تازه وارد میدونم .و حرفم هم این نیست که تکرار برای تازه وارد ها بده ، منظور من اینه که اگه این محیط رو برای یه تازه وارد به این شکل شرح بدین امکان داره یکم دلزده بشه از زبان. فقط همین

2 پسندیده

بله دوست عزیز من حداقل تکرار رو گفتم شاید در ابتدا زیاد به نظر برسه اما شما هر داستان رو ۴ دقه در نظر بگیرین هر هدف رو ۵ بار تکرا کنین میشه ۲۰ دقیقه برای شروع زیاده؟ البته همونطور که الهه خانوم گفتن تکرار یک امر مهم در یادگیری زبان هستش شما خودتون تا ۲ سالگی احتمالا هر روز ۵۰ بار هی کلمه ماما رو تکرار کردین تا بالاخره تونستین بگین مامان شاید بگین ماما کلمه کوچیکیه و ادم میتونه زباد تکرارش کنه و من بهتره بگم یه کودک چند ماهه سریعتر خسته میشه از یک ادم حداقل ۱۵ ساله یا کمتر یا بیشتر
اگه تکرار ۳۰ بار براتون زیاده کمتر تکرار کنین اما در نظر داشته باشین با حتما اهداف گفته شده در متن ارسالی رو پیاده کنین
شما میتونین هر داستان رو در دو روز بخونین و تایم مطالعه رو تقسیم کنین تا فشار نیاد روتون

5 پسندیده

دقیقا من منظورم رو همینطور میخوام برسونم. شاید حتی انجام سی بار تکرار هم در عمل کار سختی نباشه ولی وقتی زبان رو به این شکل به زبان آموز معرفی کنید شاید تصویر جالبی در ذهنش نقش نبنده

2 پسندیده