ایا زبانشناس نسخه فرانسه و المانی داره؟

سلام
ایا زباشناس نسخه فرانسه و المانی هم داره؟ قبلا توی سایتش زده بود داره ولی الان پیداشون نمیکنم

9 پسندیده

سلام
مطمئن هستم نداره.
اگه داشت که من خودم آلمانی رو باهاش شروع می کردم.
همش این ماه و اون ماه می کنم برای شروع کردنش.
ولی واقعاً منبع خوبی سراغ ندارم برای خوندنش.
پیدا کردی به ما هم معرفی کن.

12 پسندیده

منم میخوام زبان سوم رو شروع کنم همین مشکل رو دارم

چشم حتما

8 پسندیده

به نظرم یه تاپیک باید براش زد.
یه تاپیک مشارکتی یا اظهار نظری.
من خودم بیش از یک ساله که می خوام شروع کنم :woman_facepalming:

10 پسندیده

کیانا جان @kianaghamari :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon: پشت صحنه فقط لایک نکن! :grin:
شما نظرت چی هست عزیزم؟ :smiling_face_with_three_hearts: :smiling_face_with_three_hearts:

:blue_heart::yellow_heart::blue_heart:

7 پسندیده

چشم الهه خانوم :grin: :heart: گوشیمو تازه روشن کردم دارم می چرخم ببینم چه خبره … جریان لایکم که گفتم بهت :smile: :crossed_fingers:

واسه آلمانی که من یکی از مشتاقان صف اولم فکر میکنم همون بیاموز فعلا بهترین اپلیکیشن در دسترس باشه ولی من با پرس و جوهایی که اخیرا داشتم به برنامه ی DuoLingo وRosetta Stone هم رسیدم البته حتی وقت نشده بهش یه نگاه سطحی بندازم پس نمیتونم راجع بهشون نظر بدم … ولی با اون قسمت تاپیک اظهار نظر خیلی موافقم شاید بقیه بچه هایی که شروع کردن یا اطلاع دارن بتونن بیشتر به مشتاقان یادگیری زبان المانی یا فرانسه به عنوان دوم و سوم کمک کنن

10 پسندیده

سلام به تمام دوستان
برنامه DuoLingo من استفاده کردم خوبه نه فقط برای آلمانی برای هر زبانی ولی بیشتر تئوری هست و خسته کننده
من جدای از اون Learn languages online: English, German, Russian, Japanese... - LingQ هم خوبه منابع زیادی داری زبان آلمانی هم داره

10 پسندیده

سلام دوستان عزیز برنامه (بیاموز ) هم خیلی خوبه …

آلمانی/انگلیسی/فرانسوی/

10 پسندیده

من هم بیاموز رو دارم نرم افزار خوبیه :rose::herb:

8 پسندیده

لینک کانال رو داری بزاری تو اینجا؟

4 پسندیده

سلام دوستان
البته قبلا داشته اما به دلیل استقبال کم حذف شده و همه تلاش بر روی پرقدرت کردن منابع زبان انگلیسی گذاشته شده، اما در آینده برای زبان های پرمخاطب قطعا تیم زبانشناس برنامه هایی داره

9 پسندیده

بله من حدود دوسال پیش دیده بودم توی سایت زبانشناس لینکش بود ولی الان نیست

6 پسندیده

حنانه خانم :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
کی اِن شاء الله؟

:cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

5 پسندیده

ببین الهه جان باید منابع مناسب و جامع گردآوری بشه و اما خودت میدونی زمانبره و زمان دقیق نمیشه داد ولی مجموعه تو فکرش هست

6 پسندیده

سلام، پس لطفا نسخه اسپانیایی هم اگه امکان داره به مجموعه تون اضافه کنید :heart_eyes: ممنون میشم

8 پسندیده

ببینید هر زبانی که بیشتر درخواست بشه تو برنامه میزاریم مثلا آلمانی رو خیلی خیلی درخواست دادن، ایشالله هر چی زودتر استارتش بخوره :heart_eyes::wink:

9 پسندیده

لطفاً اسپانیایی و آلمانی رو اضافه کنید. :blush:

7 پسندیده

اِن شاء الله استارت آلمانی بخوره، جمیعاً رستگار بشیم! :joy: حنانه خانم :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
آخ آخ. من می خواستم برم اشتراک یه برنامه دیگه رو بخرم! :woman_facepalming::joy:
خوبه آقا مهراب :dizzy::dizzy::dizzy: این تاپیک رو زدند.

:gem::gem::gem:

4 پسندیده

میشه من الان اشتراک بیاموز رو دارم
اشتراک زبانشناس هم 2سالو 9ماه شارژه حدود دوسالشم استفاده شده😅

3 پسندیده

تا زبانشناس :blue_heart::blue_heart: هست، دیگه چرا برم اشتراک بیاموز رو بگیرم؟! :joy:
حالا چند ماه دیگه می صبرم! حالا تو این چند وقت، من بومی آلمانی زبان نمی شم که! :grin:

3 پسندیده