اضافه کردن لغات بیشتر به دیکشنری زبانشناس

سلام و خدا قوت :leaves: :leaves: :leaves: :blush: :blush: :blush: :wink: :wink: :wink: :bouquet: :bouquet: :bouquet:
@Farzad_Poodineh
لطف کنید لغات بیشتری رو به دیکشنری زبانشناس اضافه کنید مثلا داخل متن به لغت efficiently رسیدم که زبانشناس اون رو شناسایی نمیکنه و خیلی از لغات دیگه هم هستند که این مشکل پیش اومده براشون

خدا نگهدارتون :tulip: :tulip: :tulip:

9 پسندیده

سلام
اپلیکیشن در حال حاضر ۶ دیکشنری داره که تقریبا میشه گفت تمام کلمات رو پوشش میده و نکته ی دیگه اینکه دیکشنری های موجود تکمیل کننده ی دیگر هستند. پس توصیه میکنم همه ی دیکشنری های موجود رو دانلود کنید.
:blush:

5 پسندیده

نه آقای پودینه منظور من این نیست من همه ی دیکشنری ها رو دارم
منظور من یه سری از کلماتی هستند که وقتی روشون میزنم برای اینکه معنی هاشون رو ببینم هیچ اتفاقی نمی افته یعنی اون پنجره آبی رنگ نمایش داده نمیشه

6 پسندیده

5تا داره
اقا فرزاد این مشکل منم هست
دیکشنری ها
سه تاش انگلیسی به انگلیسی هست
دوتاش انگلیسی به فارسی هست
فست دیک هم دایره لغات بالایی نداره و حروف دو کلمه ای رو شناسایی نمیکنه مثل Scottish play که باعث میشه من اصلا ازش استفاده نکنم چون همش باید بین دیکشنری ها سوییچ کنم
گوگل ترنسلیت هم انلاینه و خییلی کنده پیر میکنه ادمو هر کلمه 4-5ثانیه طول میکشه بالا بیاد با گوشی و اینترنت پرسرعت…(حالا فرض کنین بخوایم 1000تا کلمه رو مرور کنیم…)…
من چند بار به پشتیبانی پیام دادم گوگل ترنسلیت رو پر سرعت کنن و افلاینش کنن …

11 پسندیده

پس مشکل فنیه
لطفا به پشتیبانی گزارش بدید
اونجا همکاران رسیدگی میکنن

4 پسندیده

ممنون میشم دوستان از واحد پشتیبانی به مشکل رسیدگی کنند :blush:
@hnaseri @aFsaneh_boroumand @afarkhani

7 پسندیده

من این مشکل رو با دیکشنری های آفلاین هم دارم :man_facepalming:
بعضی وقتا کلی طول میکشه آخر هم برای خیلی از لغات که عکس داره عکسش لود نمیشه :thinking:

8 پسندیده

منظورم از بخش پشتیبانی اپلیکیشن بود :sweat_smile:

5 پسندیده

حالا فرقی نداره دوستان از واحد پشتیبانی نظر بقیه رو هم میبینند :sweat_smile:

2 پسندیده

اگر گوگل ترنسلیت افلاین بشه کلی از مشکلات حل میشه
چون خیلی رو اعصابه

8 پسندیده

سلام آقا فرزاد
متاسفانه پشتیبانی اصلا به هیچ مشکلی رسیدگی نمیکنه
من چندین بار در مورد ویرایش درسها و اشتباهات صدا گذاری مثلا صدای صوت فصلها که مربوط به اون فصل کتاب نیست گزارش دادم به هیچکدام رسیدگی نکردند
مثلا من این کتاب را از سری کتابهای ساده چند ماه پیش میخواندم الان چک کردم صدا گذاریش درست نشده از فصل 5 به بعد صدا گذاری فصلها اشتباست

5 پسندیده

سلام
درخواست های کاربران فوق العاده زیاده و رسیدگی بهشون زمان بر
همکاران ما همیشه در تلاشن تا بهترین خدمات رو به کاربران بدن
اگه چند روز گذشت و تغییری ندیدی لطفا دوباره گزارش بدید
ممنونم :blush:

7 پسندیده

آقای پودینه من با دسته بندی درخواست، درخواست اضافه کردن لغات بیشتر به دیکشنری زبانشناس رو دادم فکر نمیکنم این یه هرزنامه باشه :thinking:

3 پسندیده

سلام من هم مشکل دوستان رو دارم. بعضی وقتها مجبورم خارج از زبانشناس از دیکشنریهای دیگه استفاده کنم . بدی این کار اینه که حتی اگه بخوایم خودمون معنی رو اضافه کنیم به کلمه چون اون کلمه تو دیکشنری زبانشناس نیست تو لایتنر ذخیرش نمیکنه برای همین باید دوباره به همون جعبه جی پنج قدیم رو بیاریم. گوگل ترنزلیت هم آفلاین بشه که عالیه.
در مورد کتابها هم آقا علیرضا درست میگن بعضی از کتابا خیلی اذیت میکنن

8 پسندیده

سلام اسم رمان چی میشه بگین .

2 پسندیده

هرزنامه نیست
ولی تالار برای پرسیدن سوالات مرتبط با زبان و مقالاته
مشکلات فنی (مشکل شما) متوجه بخش پشتیبانیه

1 پسندیده

منم با کلمات و دیکیشنری مشکل دارم بعضی وقت ها که اینترنت ندارم باید دیکیشنری longman افلاین استفاده کنم و بعضی از کلمات اصلا تو longman افلاین نیست باید بگردم تو دیکیشنری دیگه در بیارم من فقط دیکیشنری انگلیسی میکنم فارسی چک نمیکنم مغز تنبل میشه

6 پسندیده

گوگل ترنسلیت اصلا خوب نیست کلمات نباید به فارسی پیدا کرد چون مغز تنبل میکنه .

3 پسندیده

این ویدیو نگاه کن الهام جان توضیح دادن در مورد دیکیشنری فارسی

3 پسندیده

سلام دوست عزیز
در پاسخ به @Ali288 باید عرض کنم هر کاری پروسه ای داره به این راحتی نیست که امروز گزارش بدین بعد برین چک کنید و ببینید درست شده، وقتی صوت با متن همخوانی نداره باید بگردیم صوت مناسب پیدا کنیم بعد جایگزین بشه بعد تازه منتشر کنیم و اینکه مدیر سایت تایید بزنه تا وارد اپ بشه، پس بی انصافیه بگین هیچ کاری نمیکنن گفتم اینا رو بگم حداقل در جریان باشید و راحت قضاوت نکنید

7 پسندیده