نقل قول های انگیزشی : طبیعت (دائو) یادگیری زبان انگلیسی

بله کلا این فلسفه خیلی برام جالب اومد. اینکه به سمت طبیعتمون بریم و با اون موفق بشیم خیلی جذابه.

خواهش میکنم خانوم نیکنام :rose::rose::rose:

5 پسندیده

مطلب خیلی خوبی بود ممنون :ok_hand::ok_hand:

5 پسندیده

باخوندن این مطلب ی ارامش خاص و ی انگیزه بهتر واسه یادگیری زبان بهم دست داد.ممنونم واقعا از این ک این مطالبو ب اشتراک گذاشتین🌸

5 پسندیده

خواهش میکنم. موفق باشید :rose::rose::rose:

4 پسندیده

واقعا از استاد عزیز
آقا کامبیز بابت این مقاله بسیار ممنونم @YoKambiz من هم میخوام یک نکته البته از دیدگاه خودم اضافه کنم:(عذرخواهم اگر دیدگاهم به طراوت دیدگاه استاد نباشد)

زبان به مانند یک آسمان هست، گاهی اوقات اونقدر خشمگین میشه که مثل یک رعد و برق ترس عجیبی به تو وارد میکنه …
اما
باید نترس باشیم و منتظر بمانیم … چرا؟
چون دقیقا بعد از اون رعد و برق وحشتناک یکی از زیباترین لحظات زندگی ات را خواهی دید … دقیقا زبان روی لطیف و سرشار از مهربانی اش را به تو نشان خواهد داد.
آن رنگین کمان هفت رنگ تنها نشانی از آن است که خودمان را به دامان زبان بسپاریم:zap::zap::rainbow:

14 پسندیده

سلام.بازم عالی بود.شاگرد از استاد پرسید چند سال طول میکشد تا استاد کاراته بشم.استاد گفت 10سال.شاگرد گفت اگه دوبرابر بقیه تمرین کنم؟استاد گفت 20 سال .اگر 3برابر چی؟30سال.استاد،چرا هرچی تمرین را زیادتر میگم شما زمان را زیادتر میکنید.استادجواب داد.چون بخش بیشتری از تمرکز شما از تمرین دور و متوجه زودتر رسیدن میشود.شخصا کتاب ذهن در هنرهای رزمی را توصیه میکنم.به سادگی در اتفاقات روزانه ذهن و مسائل مرتبط را توضیح میدهد.در مورد فلسفه تائو کتاب هنر قدرت با توضیح،مثال و تمرینهای عملی بی رقیب است.تشکر از مقاله خوبتون

14 پسندیده

نظراتتون خیلی خوب و کاربردی است موفق باشید

4 پسندیده

دست مریزاد…خیلی زیبا بود و مفید. خدا قوت

6 پسندیده

Hi, thank u Mr kambiz great article I enjoyed alot

4 پسندیده

thanks,very nice and usefull
?is that correct

5 پسندیده

بسیار عالی و آموزنده بود.

5 پسندیده

Great. It was so helpful. Thank you

5 پسندیده

این مطلب فوق العاده عالی بود. بی نظیر بود. تو این زمینه فلسفه تاءو کتاب هم میشه معرفی کنید؟

5 پسندیده

ممنون بابت مقالتون، بارهاپیش اومده که از خوندن زبان مایوس شدم و بی صبرانه دوست داشتم به مقصد برسم ولی با خوندن این نوع مقالات امید دوباره گرفتم.

5 پسندیده

سلام
ممنونم استاد بزرگوارعالی بود
متشکرم بابت همه خوبی هاتون
:tulip::tulip::tulip::tulip::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray::pray:

5 پسندیده

@YoKambiz :sunflower::hibiscus::blossom::rose::tulip::rosette:

قبل از اینکه این مقاله رو بخونم، تصویر یه ماهی کوچیک تو ذهنم بود که تو اقیانوس انگلیسی داره برای خودش حرکت می کنه. :joy: الان هم تو همین حالت :sweat_drops::sweat_drops::fish: هستم :joy::joy:

اینکه مسلماً درسته. هیچ کس نمی تونه ادعا کنه من تو انگلیسی مسلط هستم.

:blue_heart::blue_heart::green_heart::green_heart::yellow_heart::yellow_heart:

هیچی دیگه … حرفی باقی نزاشتی :clap::clap::clap::clap: بی نظیر بود :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

5 پسندیده

واقعا عالي بووووووووود مرسي

3 پسندیده