اقا امکان ابی کردن لغت هم قرار بدین 😅

دستم خورد روی واژه های آبی باقیمانده را میدانم توی زیبوک یک فصل از یک کتاب همه کلماتش سفید شد
ای کاش
1-میشد تا چند ثانیه یا حتی چند دقیقه امکان برگشت از این حرکت باشه(چون میدونم زخم خورده زیاده…)
دوما ای کاش بشه بعضی لغات رو ابی کرد دوباره چون خیلی لازم میبینم برای این برنامه و باعث ایجاد امار غلط میشه…

15 پسندیده

یکیشون خود منم :joy: :raising_hand_woman:
وا لا من دستم هم نمی خوره. مثلاً وسط فصل هستم، صوت رو می کشم که دوباره بیاد اول فصل، یهو می بینم همه لغات آبی، سفید شد! … یا تو وسط فصل از لایتنر استفاده کردم، نمی دونم چرا لغات آبی، سفید شد؟!
برنامه، باگ داره انگار

جبرانش خیلی سخته بخدا
یه فکری بکنید

:blue_heart::green_heart::blue_heart:

14 پسندیده

سلام آقا @MehrabT من هم یکی از اون زخم خورده هاش هستم :face_with_thermometer:
خیلی واقعا آدم اذیت میشه…
من خودم یکبار داشتم یکی از کتاب های زیبوک را می خوندم که یهو :dizzy_face: دستم خورد روی این گزینه :woozy_face:
اصلا داغون شدم…مجبورشدم از اول دوباره کلمه کلمه را مطالعه کنم که ببینم، کدوم کلمه را باید وارد لایتنر کنم…از اون طرفم من که عاشق عبارات هستم متوجه نمیشم که کدوم عبارت هستش که وارد لایتنر کنم :star_struck:

10 پسندیده

چشم حتما…توی لیست پیشنهادات قرار گرفته و حتما رسیدگی میکنیم :relieved::rose:

14 پسندیده

خیلی خیلی ممنون
:rose::rose::rose:

8 پسندیده

ممنون واقعا اگه این کار انجام بشه غم بزرگی رو از سر ما کم کردین😊.

#منم از سوخته هام

8 پسندیده

خیلی موافقم

کاش حداقل یه تایید بگیره که آیا واقعا میخواهید همه رو سفید کنید که متوجه بشیم و رد رو بزنیم :thinking:

9 پسندیده

وای :smiling_face_with_three_hearts: :smiling_face_with_three_hearts: :star_struck: :star_struck: خیلی ممنون افسانه خانم :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:

:butterfly: :butterfly: :butterfly:

آقا مهراب @MehrabT :dizzy::dizzy::dizzy:
خیر ببینی بررررراااارررر :grin::v:
تاپیک رو زودتر می زدی دیگه
بلکه نجات پیدا کنیم همه :joy::raised_hand:

:gem::gem::gem:

8 پسندیده

سلام منم زخمی ام.
ولی یه چیزی. بعد از اینکه دستتون خورد به همه را میدانم، میتونید قبل از آپلود و پشتیبان گیری بازیابی رو بزنید تا بره به وقت صبح. چون صبح ها به طور خودکار برنامه آپلود میکنه

9 پسندیده

به این نمی شه زیاد اعتماد کرد.
چون من گاهی به این تهیه پشتیبان سر می زنم، برای دو یا سه روز پیش هم می زنه و هر سری هم یه ساعت خاصی است.

این گزینه، خودش خطری هست
اطلاعات دو سه روزمون به فنا می ره.

6 پسندیده

اره. خیلی بده:disappointed_relieved::disappointed_relieved: خودم داشتم داستان میخوندم. میخواستم بزنم رو گزینه دیکشنری اشتباهی زدم رو گزینه واژه ها سفید شود:sob::sob::sob:
خیلی حرص خوردم

3 پسندیده