ارزیابی دوره ۴۰۰۰ کلمه ی ضروری

ارزیابی دوره ۴۰۰۰ کلمه ی ضروری
none 0.0 0

این تاپیک برای دریافت ارزیابی شما از دوره « ۴۰۰۰ کلمه ی ضروری » نرم افزار «زبانشناس» است.
توضیح مختصری از این دوره:
۴۰۰۰ کلمه ی ضروری کتابی ۶ جلدی برای ساخت واژگان مورد نیاز برای سطوح مبتدی تا پیشرفته ی زبان انگلیسی می باشد.
سطح: 3

10 پسندیده

جالب و مفید برای من که در بافت کلمات جدید رو یاد می گیرم.

3 پسندیده

داستان اول كه خوندم ساده بود خوب بود با كلمات آشنا تر

2 پسندیده

خیلی عالیست و من خیلی بیشتر به یادگیری زبان انگلیسی علاقمند شدم

3 پسندیده

عالی مرسی که اپدیتش کردین

4 پسندیده

این دوره عالیه🔥
خوشحالم که آپدیت و کامل شده

4 پسندیده

این دوره عالیست و بسیار مفید است

3 پسندیده

لطفا معنی هارو هم قرار بدید ممنون

4 پسندیده

اين كتابا خيلي عالي هستن و به زبان اموز كمك ميكنن

4 پسندیده

بنظر من دوره های ۴۰۰۰ واژه ضروری با توجه به سطح بندی استاندارد آنها ، اگر پنج استراتژی تقویت مکالمه روی آنها اجرا بشه ، بینهایت مفید و اثر بخش میتونه باشه. حسن بسیار عالی این مجموعه آسان و روان بودن داستانهای کتاب اولش هست که حتی عزیزانی با سطوح مبتدی هم میتونن پنج استراتژی و بویژه استراتژی پنجم ( یعنی بازگویی داستان ) رو روی اونها اجرا کنند ، بنظر من این امکان ( پیاده سازی تکنیک بازگویی داستان ) برای افراد مبتدی در دورههای داستان واقعی و انگلیسی قدرت بسیار سنگین و بعضا دلسرد کننده میتونه باشه. من که شدیدن منتظر ترجمه اونها توسط عزیزان و اساتید زبان شناس هستم ، تا مطالعه اونها رو شروع کنم . فقط امیدوارم ترجمه ایی دقیق و با وسواس و ماندگار روی دروس ۴۰۰۰ واژه انجام بشه . ممنون از زحمات شما عزیزان.

7 پسندیده

تازه شروع کردم. راضیم🤟

1 پسندیده

بسيار عالي. من تا كتاب سوم رو خارج از اپليكيشن مطالعه كردم و به راحتي با استفاده از اپليكيشن دارم مرور مي كنم

4 پسندیده

عاليه كاش 504 هم اينجوري بود دانلود فيلم خيلي حجم ميبره

2 پسندیده

کسی نحوه استفاده‌اش رو نمیدونه؟

4 پسندیده

سوال خوبیه باید براش یک روش مطالعه طراحی کرد

من دارم همزمان انگلیسی قدرت را می خوانمش و اگر هر روز یک داستانش را بخوانم همزمان با انگلیسی قدرت تمام میشه:hugs::thinking::face_with_monocle:

3 پسندیده

خوب بود قشنگ و آموزنده بود

3 پسندیده

سلام نویسنده کتاب۴۰۰۰لغت ضروری کیه

3 پسندیده

با توجه ب نظر دیگران ۴۰۰۰واژه ضروری خیلی واجبه و تاثیر زیادی تو تقویت زبان داره

3 پسندیده

درود به همگی

بله من هم فکر میکنم باید مفید باشه و چند درس اول ترجمه هم داشت ولی بعد دیگه ترجمه نشده است.

3 پسندیده

به نظرم با بالا رفتن دایره لغات میشه گام اولو با این دوره ورداشت

4 پسندیده