پیشنهاد افزودن انیمیشن (در صورت امکان با همکاری)

@Shayan_Parvizi
سلام وقتتون بخیر جناب پرویزی

یه سوال داشتم آیا میتونیم اینجا پیشنهاد انیمیشن یا کارتون بدیم و با توجه به زیاد بودن حجم کار و پیشنهادها در آمادسازی اون همکاری کنیم؟
خوشحال میشم اگر ممکنه من و دوستان علاقمند در این زمینه رو راهنمایی کنید :pray:t2: :rose:

من به شخصه خواهرزادم زیاد میاد با زبانشناس کارتون میبینه دوست دارم کارتون های مخصوص خودش رو به مجموعه زبانشناس اضافه کنم :upside_down_face:

11 پسندیده

سلامی دوباره

کارتون خاصی مد نظرتونه؟ :upside_down_face:

8 پسندیده

سلام و درود بر آقای ارشد زبانشناس.
کارتون های زیادی هست که در نظر دارم. اما فعلا با کارتون مورد علاقش شروع میکنم (curious george)
تا من لیست کاملشو بدم :face_with_hand_over_mouth:

6 پسندیده

همشو لیست کن سمانه خانوم

و اگه لینک دانلودی هم داری کنارش بذار

ما در حال طراحی یه نرم افزاریم که به زودی ارائه میدیم همه میتونن ازش استفاده کنن و باهاش منابع آپلود کنن. کار باهاش سادست

14 پسندیده

به به همیشه یه ایده جدیدی در راهه. باشه چشم
عالی میشه خوشحال میشیم همکاری کنیم. :blush: منبع فیلم ها فرق نداره از کجا باشه؟

7 پسندیده

این مجموعه رو داریم توی زبانشناس دوست خوبم منتها به صورت کتاب

7 پسندیده

آقا در این نیمه های شب بهترین خبری بود که خوندم
خداقوت فراوان بر شما و تیم زبانشناس :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::muscle::muscle::muscle:

بیصبرانه منتظر انتشارش هستم :pray:t5::pray:t5:

6 پسندیده

سلام افسانه جان خیلی ممنونم از راهنماییتون اما من منظورم کارتونشه چون خواهرزادم خیلی کوچیکه و تحت اموزش زبان دوم به روش زبان مادریه و داستان الان براش زوده :blush:
با خودم گفتم خوبه کارتون هاش اینجا باشه چون با زبانشناسم شبایی که پیشمه کارتون میبینه و اگه کارتون های بیشتری باشه ممکنه برای خیلی از مامانا خوب باشه برای وقتایی که مسافرت و مهمونی میرن یجوارایی همیشه در دسترسه :wink:
باز هم تشکر میکنم بابت پاسختون :tulip:

6 پسندیده

ممنون از گروه زبانشناس که اینقدر عالی هستید⚘⚘
خواهشاً یه قسمت جستجو هم برای اپلیکیشن بزارید که واقعاً نیازه
بازم ممنون از شما:pray::pray:

6 پسندیده

بله چشم. در پی انجام این کار هستیم. یه مقدار قصد تغییر ساختار اپلیکیشن رو داریم. ایشالا اونو انجام دادیم همه اینا رو دونه دونه به اپ اضافه میکنیم.

6 پسندیده

درسته عزیزم متوجه شدم…گفتم خالی از لطف نیست که تا ما بخش اپلود فیلم و انیمیشن از طریق مخاطب رو فعال میکنیم شما هم براش کتابش رو بخونین تا لذت ببره:heart_eyes::heart_eyes::relieved::rose::heart:

6 پسندیده

در پیشنهادها برای بارگذاری قرار گرفت عزیزم

3 پسندیده

سلام
مرسی گلم اون پیام قبلی اشتباه ctrl + Enter زدم داشتم لیست رو آماده میکردم ببخشید :see_no_evil:
امیدوارم خودم هم بتونم کمک کنم :slightly_smiling_face:

با نام و یاد خدا شروع میکنم :sweat_smile:

امروز لیست کارتون هایی که داشتم رو گشتم خیلی هاش واسه دانلود نبود فقط میشه از youtub پیداشون کرد که یکم دانلودش دردسر داره فعلا اونا رو واسه خودم لینک هاش رو ذخیره کردم اما اونایی که لینک قابل دانلود داشتن رو اینجا میذارم.

انیمشن پیشنهادی شماره 1

(curious george)

مجموعه جورج كنجكاو آموزش غير مستقيم مهارت هاي زندگي و تجربه

لینک دانلود

انیمشن پیشنهادی شماره 2

مجموعه جذاب و پر جنب و جوش Let’s Play برای آشنایی با مشاغل، (هر قسمت این خانم و آقا در نقش یک شغل بازی می کنند)

لینک دانلود

https://kids.mp4.ir/Home/Channels/347857/برنامه-آموزش-Lets-Play-

انیمشن پیشنهادی شماره 3
مجموعه تربيتي كايو آموزش مهارتهاي زندگي

http://bitdownload.ir/caillou-family/

انیمشن پیشنهادی شماره 4

سريال پوكويو

https://itoons.ir/p/0hj5ng47/پوکويو-فصل-اول-بخش-اول

انیمیشن شماره 5

Numtums

آموزش موزیکال اعداد

این داستان ادامه دارد :upside_down_face:

5 پسندیده

سلام چقدر عالی من مدت ها بود وقت نمی کردم به تالار سر بزنم این ایده به ذهنم رسید که بیام عنوان کنم چون من فیلم ها و سریال هایی رو میبینم که دوست داشتم تو زبان شناس باشه و بتونم هفته ای 10 دقیقه اش را با تمرکز تو زبانشناس ببینم این خیلی عالی میشه که خودمون بتونیم هر فیلم یا کتابی که بخواهیم رو به زبانشناس اضافه کنیم
مرسسسسییییییییییییییییییییییییییی

6 پسندیده

آره عالیه فقط کاش زودتر بیاد :heart_eyes:
کی میاد؟
منم میخوام هر فیلمی که دوست دارم با زوم ببینم

4 پسندیده