لطفا معنی این جمله

imagined it lying in a muddy puddle on the sink, surrounded by strips of curling yellowed wallpaper.

2 پسندیده

سلام دوست عزیز
فکر میکنم اینجوری معنی بشه البته اگر پارگراف رو کامل بزارید یا بگید برای کدوم موضوع یا کتاب هست بهتر میشه ترجمه کرد.
تصور کرده اید که این خوابیده در یک گودال گلی در سینک، اطرافش پوشیده با نوارهای پیچ پیچی زرد رنگ(پس زمینه زرد رنگ)

2 پسندیده

ممنون از راهنمایی شما ،

Near the tap there were a dozen pink and white soaps, shaped like swans and roses, resting in an ivory-tinted shell. I picked up a swan, feeling its soft shape give under pressure from my fingers. It was beautiful and I wanted to take it. I pictured it in our basement bathroom, its delicate wings set against the coarse cement. I imagined it lying in a muddy puddle on the sink, surrounded by strips of curling yellowed wallpaper. I returned it to its shell.

2 پسندیده

خواهش میکنم
ترجمه اش همونه که نوشتم
من در خیالم تصور کردم این(صابون شکل قو) افتاده در یک گودال گلی در سینک، اطرافش پوشیده با نوارهای پیچ پیچی زرد رنگ(پس زمینه زرد رنگ)

1 پسندیده

@ShaghayeghAlavi
Hello dear mentor, would you please help me with my struggling?! There is a whole paragraph and I guess I need your expertise to deal it .
Thanks for your kindness I really need your knowledge.
:innocent::blush::upside_down_face::slightly_smiling_face:

بال های ظریفش در برابر سطح زمخت سیمانی

درحالی که سر خورد و افتاد توی حفره (فاضل آب) پر از گل و غرق شده یا قوطه ور…
تصور کردم افتاده توی گودال گل آلود (توالت) و غرق یا قوته ور شده

تصور کردم افتاده توی گودال فاضلاب گل آلود و فرو رفته…

(مشکل من دقیقا همین بود ، مرسی از راهنمایی شما…:pray::pray::pray:)

که به وسیله کاغذ دیواری زرد رنگ به صورت نوارهایی منحنی شکل احاطه شده بود . من گذاشتمش سر جاش

ممنون قشنگ بود …

2 پسندیده

جمله بالا :
its delicate wings set against the coarse cement

اینجا حکم قیاس داره

شما کاملا درست میگید.
دوست دارم تیک جواب صحیح رو برای شما بزنم .
لطفا یک ترجمه زیبا بنویسید ، ولی من از نظر ترجمه ای و زیبا سازی جمله به فارسی سر خوردن نوشتم.
مثل وقتایی که صابون از دست ما ایرانیا سر میخوره میفته تو چاه ، و لابد تو فکر این بنده خدا هم همینه .
من دنبال فهم دقیق جملم.
هر چی کامل تر باشه به عنوان پاسخ در نظر میگیرم.

درحالی که سر خورد و افتاد توی حفره (فاضل آب) پر از گل و غرق شده یا قوطه ور…
تصور کردم افتاده توی گودال گل آلود (توالت) و غرق یا قوته ور شده

تصور کردم افتاده توی گودال فاضلاب گل آلود و فرو رفته…