از تنهایی زبان خوندن بگین

ک اینطور ممنونم قربونت

3 پسندیده

ممنون از حرفای خوب و مفیدتون بله درسته محاسن عالی داره این اپ با اینکه مجازی هست و خود همین تالار خیلی جای خوبیه برای هم صحبتی با ی جورایی هم کلاسی های مجازیمون…کرونا همه چی رو مجازی کرد دیگ اپ زبانشناس توجه منو بیشتر ازقبل جلب کرد

4 پسندیده

سلام خدمت همگی
من چند سال کلاس زبان میرم و شکر خدا راضی هستم ولی زبانشناس واقعا بی نظیره و گاهی ساعت ها میشینم‌پای تالار زبانشناس کلی اطلاعتم به روز میشه و کلی مطالب مفید یاد میگیرم،،،،و خودم هم داخل گوشیم کلی برنامه دارم که باهاشون کار میکنم و موقعه پیاده روی و زمانی که میخوام برم محل کارم کلا گوش میدم و یه وقتایی برای اینکه readingام خوب بشه صدامو ضبط میکنم و دوباره خودم گوش میدم و روخوانی میکنم،،،،و یه پیشنهاد دارم که واقعا بدرد بخوره

اینکه مطالب و گرامرهایی که متوجه نمیشین سعی کنید یه بار از روش برای خودتون توضیح بدین و صداتون رو ضبط کنید و دوباره گوش بدید اینطوری با صدا بیشتر متوجه میشید…روزگاربه کامتون:raised_hand_with_fingers_splayed::innocent::balloon:

3 پسندیده

خواهش میکنم.تجربه اموگفتم بامیداینکه شده،یه ذره براتون مفیدباشه. به زبانشناس اعتماد کنید. هرچی بتونیدازمنابع پربارومتنوعش استفاده کنید،مسیرزبان آموزیو براتون هموارترمیکنه.
باآرزوی موفقیت هرچه بیشتر برای شماوهمه ی دوستان زبانشناسی

2 پسندیده