فراخوان تایپ متن دوره learn English with Papa teach me 🔴

سلام عزیزم. بابت تاخیر عذرمیخوام.
من 4 درس از بخش “آموزش لهجه بریتیش” رو تموم کردم. سعی می کنم این هفته سرعت بیشتری به کارم بدم.
موفق باشید :heart:

2 پسندیده

ممنونم ازت فاطمه جان

2 پسندیده

سلام محدثه جان خیلی خیلی خیلییی عذر می خوام بابت این که نبودم واقعا این مدت اصلا زبان شناس رو برسی نکرده بودم چون باید برای چند تا از بچه هایی که مشاورشون بودم انتخاب رشته میکردم و اصلا نتونستم به کارهام برسم ولی کار بچه ها امروز تموم میشه و من حتما دوتا بخش مربوط به خودم رو سعی میکنم تا آخر هفته تموم میکنم …باز هم ببخشید :heart: :rose: :heart:

2 پسندیده

سلام عزیزم نه این چه حرفیه انشاءالله بهترین نتیجه هارو بگیرن بچه هایی که براشون انتخاب رشته کردی و خودتم موفق باشی :rose::heart:

1 پسندیده

سلام دوستان عزیزم! امیدوارم حالتون خوب باشه. :heart:
این هفته 5 درس از بخش آموزش لهجه بریتیش رو کامل کردم.

3 پسندیده

مرسی فاطمه جان زحمت کشیدی :heart: :heart:

3 پسندیده

@fateme871
@kianaghamari
دوستان عزیز گزارش این هفته رو به من اعلام میکنین؟

2 پسندیده

سلام‌ محدثه جان… من حدود ۷-۶ درس از دروس عالی رو تموم کردم.

2 پسندیده

ممنون فاطمه عزیز :rose::rose::rose::smiling_face_with_three_hearts:

2 پسندیده

سلام… روز جمعه تون بخیر
محدثه جان من بخشهایی که مربوط بهم میشد رو تموم کردم. دو بخش «دروس پیشرفته» و بخش «انگلیسی راعالی صحبت کنید».
امیدوارم که خوب انجام شده باشه :blush::cherry_blossom:

2 پسندیده

سلام. من هم این هفته پنج درس از بخشهای آموزش لهجه بریتیش و فونتیک ها رو انجام دادم.

3 پسندیده

سلام فاطمه عزیز ممنون که مثل همیشه به من و بهبود اپلیکیشن کمک کردی :heart::rose:

سلام فاطمه جان ممنون ازت عزیزم چند درس دیگه مونده؟

@kianaghamari

کیانا جان یک امار به من میدی دوستم؟

2 پسندیده

ببخشید اینجا دروس رو بر اساس دانش شخصی ویرایش می‌کنید یا بر اساس متنی که توی سایت هست؟

1 پسندیده

سلام مینا جان این دروس متن داشتن اکثرشون اما مشکلاتی مثل غلط املایی و یا نبود علائم نگارشی باعث شد که ویرایش کنیم و اینکه زمان اموز درس رو میخونه و طبق صحبت گوینده و متنی که موجوده دروس رو ویرایش میکنه :rose:

1 پسندیده

اها نه متاسفانه در این سطح نمی تونم کمک کنم

2 پسندیده

سلام محدثه جان❤ بابت تاخیرم عذر میخوام درگیر پروژه های دانشگاهم.
این هفته 10 درس باقی مونده بودکه چون بیشترشون کوتاه بودن و متن داشتن همه درسای باقی مونده رو ویرایش کردم. یه درس مونده اونم چون یه کم طولانی بود تا فردا تمام می کنم.
خوشحال شدم که تونستم برای بهبود زبانشناس کمک کوچیکی بکنم.:rose: از بقیه دوستان هم تشکر میکنم:clap: :+1:

2 پسندیده

سلام عزیزم :heart:

خیییلی ممنونم ازت که کمک کردی بهمون امیدوارم بهترین ها نصیبت بشه :tulip::rose::heart::heart_eyes:

2 پسندیده

تموم شده فرآیند؟ اگه کمک می‌خوایین من هستم

1 پسندیده

بله دوستم درس ها تقسیم شدن

2 پسندیده

درس های این دوره بسیارند و توسط کانال تیوب به روز میشوند اگه کتاب این دوره رو بارگزاری کنید بهتر میشه

1 پسندیده