تولد زبانشناس

بچه‌ها به مناسبت تولد زبان‌شناس می‌تونین اکانت‌‌های اپلیکشن زبان‌شناس رو با تخفیف فوق‌العاده‌ی ۴۰ درصد تهیه کنین :heart_eyes: :heart_eyes:

:moneybag: برای استفاده از تخفیف ۴۰ درصدی فقط کافیه کارهای ساده‌ی زیر رو انجام بدین:

• پیج “زبان‌شناس” رو فالوو کرده باشین

• سه نفر از دوستاتونو زیر این پست منشن کنین

• عدد “۶” رو به ما دایرکت کنین

:construction: راستی بچه‌ها حتی اگه اخیرا اشتراک خریدین، بازم می‌تونین با استفاده از تخفیف، اشتراکتون رو به مدت دلخواه تمدید کنین.

:timer_clock: فقط تا ساعت ۶ فردا فرصت دارین تا از این‌ تخفیف استفاده کنین پس فرصتو از دست ندین.

کارشناس‌های ما تو سریع‌ترین زمان ممکن جواب شما رو خواهند داد.

لینک دانلود
لینک این ویدیو در تلگرام
لینک این ویدیو در اینستاگرام

44 پسندیده

happy birth day Zabanshenas
the best English learning app in the world
:rose: :confetti_ball: :rose: :confetti_ball: :rose:

20 پسندیده

سلام من اینستا ندارم درحال حاضر ولی زبان شناس رو فالو دارم توی پیجم… روش دیگه ای نداره… :frowning::frowning::frowning:

15 پسندیده

تولدت مبارک زبانشناس آفرین به تو زبانشناس که ۶ سال زحمت کشیدی که زبان میلیون ها آدم رو خوب کنی منم بهت تولد ۶ سالگی ات را تبریک میگم بهت زبانشناس تولدت مبارک:gift::gift:

15 پسندیده

تولدت مبارک زبانشناس ⁦❤️⁩
هیچوقت فکر نمیکردم که یه اپلیکیشن بتونه مسیر زندگی یک نفر رو تغییر بده
اما زبانشناس برای من اینکار رو کرد :blush:

24 پسندیده

دقیقا درسته میخواستم به همین نکته هم اشاره کنم آخه کدوم نرم افزاری اینقدر زبان رو تقویت میکنه البته چن تا اپیلیکیشن هستن که زبان یاد میدهند ولی اونجوری یاد نمیدهند که کامل زبانمان خوب شود مثلا اپیکیشن های دیگه مثلا ۱۰ تا کلمه بیشتر یاد نمیدن راستی کلاس زبان هم نرید همین زبانشناس بخونید آخه من خودم کلاس زبان رفتم که دارم بهتون میگم من خودم ۲ ترم زبان ولی هیچی یاد نگرفتم باور کنید ولی از همین زبانشناس خیلی چیزای عالی یاد گرفتم زبانشناس امیدوارم تولد ۱۲۰ سالگی ات رو ببینم زنده باد زبانشناس

19 پسندیده

تولدت مبارک زبانشناس :sparkler: :fireworks: :balloon: :balloon: :balloon: :balloon:
من تولدهای قبلی زبانشناس نبودم ولی خوشحالم که امسال تو جمع زبانشناسیها هستم .

16 پسندیده

تولدت مبارک :grinning::grinning::grinning::grinning:

اووووف
رسیدیم به ۶ مقدس

زبانشناس جانم :kiss:

تبریک به تمامی عوامل پشت صحنه و جلوی صحنه و کنار صحنه ی :slightly_smiling_face: اپ بی نظیر زبانشناس

شما بهترینید :rose:

شیش ۶ سالگیت مبارک

:rose::rose::rose::rose::rose::rose:

فقط یه سوال !!!
تکلیف اونایی که اینیستا ندارن چی میشه :neutral_face:

باشه بیخیال …

همین که حدود پنج سال ازین شیش سالو کنارت بودم عشقه

باز هم

تشکرات فراوان :rose:

زبانشناس جانم

در کنارت خواهم ماند … تا همیشه

تولدت مبارک دوست خوبم :kiss:

17 پسندیده

راست میگیدا تکلیف اونایی که مثل من ایستا ندارن چی میشه :rofl::rofl: آقا تلگرام جزوش حساب نمیشه من ایستا نمیتونم نصب کنم لطفا تلگرام هم جزوش کنید ممنون:joy::joy::rofl::rofl:

14 پسندیده

تولدت مبارک زبانشناس عزیز، زندگی همه ما رو متحول کردی :star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck:

14 پسندیده

تولدت مبارک
زبان‌شناس :bouquet::wink:
:heart_eyes::heart_eyes:

11 پسندیده

سلام تولدت مبارککککککک زبانشناس :partying_face: :balloon: :tada:
تو محشرییییی :heart_eyes:

13 پسندیده

زبانشناس :blue_heart::blue_heart: تولدت مبارک :birthday::cake::tropical_drink::watermelon::apple::green_apple::peach::tangerine::pear::cherries::strawberry::banana::icecream::ice_cream::chocolate_bar::coffee:

من که خیلی از زبانشناس راضی هستم. پس در نتیجه، تخفیف هم نمی خوام! :grin:

:blue_heart::sunflower::blue_heart:

18 پسندیده

تولدت خیلی خیلی مبارک زبانشناس جانمممم :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::partying_face::partying_face::partying_face::partying_face::partying_face::partying_face::partying_face::heavy_heart_exclamation::heavy_heart_exclamation::heavy_heart_exclamation::heart::orange_heart::yellow_heart::green_heart::blue_heart::purple_heart::brown_heart::black_heart::white_heart::heart::orange_heart::yellow_heart::blue_heart::blue_heart::purple_heart::brown_heart::black_heart::white_heart::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:
من همه چیز الانم رو مدیون تو هستمممم
ولی چقدر حیف که من اینستا ندارم :pensive::pensive:
:grin::grin::grin:

20 پسندیده

باعرض تبریک تولد زبانشناس به همه بچه های این اپ .بچه ها موفق باشید.

15 پسندیده

تولد اپمون مبارک :heart_eyes::heart::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts: . بهترین اپه روی زمینید
چقدر خوشحالم که امسال در جمعتونم
و میتونم بگم همیشه مدیونتون خواهم بود :heart_eyes::heart_eyes: :heart: ⁩⁦ :heart:

19 پسندیده

تولدت :birthday::birthday::birthday::birthday::birthday:مبارک زبانشناس:tada::tada::tada::tada::tada::tada::tada::tada:
:rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rainbow::rose::rose::rose::rose::rose::rose:
گفتنی هارو دوستان گفتند

:heart::heart::heart:

21 پسندیده

تولدت مبارک زبانشناس :partying_face::partying_face::partying_face::partying_face::partying_face: :star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck::star_struck:
خیلی خوشحالم که زبانشناس رو تو زندگیم پیدا کردم
خیلی چیزای خوب و مفید از زبانشناس یاد گرفتم
دمتون گرم موفق و پیروز باشید

17 پسندیده

تولد تولد تولدت مبارک… :gift_heart: :cherry_blossom: :birthday: این روزو به همه دست اندرکاران این مجموعه و همه کاربرای عزیز تبریک میگم. :blush: :partying_face:
خیلی خوشحالم که اینقدر خوش شانس بودم که این اپ و شما دوستانو رو پیدا کردم. واقعا این اپ و تالار بهترین لحظات یادگیری زبان رو برام رقم زدن. واقعا با شما نه تنها زبان بلکه درس زندگی یاد گرفتم. منظم بودن، لذت بردن از یادگیری، پشتکار و… رو از شما یاد گرفتم.
به امید موفقیت های روزافزون همه زبانشناسیا! :muscle:t2: :ok_hand:t2:

17 پسندیده

تـــولدت مبارک :cake:

15 پسندیده