تالار زبانشناس

چالش خرید هدیه🎁⁩ [وقتشه از خودت سپاسگزاری کنی ..]

سلام به همه دوستان زبانشناس

تنها فرد روی زمین که همیشه با او ارتباط خواهید داشت، خودتان هستید. پس بهتر است، همراه خوبی برای خودتان باشید. وقتی با خودتان مهربان باشید بهترین زندگی ممکن را تجربه می‌کنید.

                  قدردان خود باشید

موفقیت‌ها و دستاوردهای خودتان را ببینید و بابت آنها از خودتان قدردانی کنید. زمانی که مشغول انجام کاری هستید که به آن افتخار می‌کنید، لحظه‌ای مکث کنید و به کارتان نگاهی بیاندازید. سپاسگزار خود باشید و پیروزی خود را جشن بگیرد. از خودتان تعریف کنید. دستی به شانه‌ی خود بزنید و بگویید: «آفرین به من!»

هدف از چالش

میخواهم تجربیات خودمان از رسیدن به موفقیت ها و اهداف کوتاه و بلندمدت مان، و سپاسگزاری و قدردانی از خودمان را با خرید ⁦هدیه‌ای🎁⁩ هرچند کوچک با یکدیگر به اشتراک بگذاریم.

حتما به هدیه هاتون اشاره کنید و اگر مایل بودید عکس اش را بفرستید

17 Likes

چه چالش خوبی ایجاد کردید.
به نظر میرسه آدم ها یادشون رفته که تنها کسی که همیشه همراهشونه خودشونن و خیلی از آدم ها با این همراه همیشگی خیلی بدرفتاری میکنن البته خودم هم گاهی جزء شون هستم.
فکر میکنم دیدن این تاپیک یه تلنگر بود برام چون همین دیروز یه موفقیت لذت بخش رو تجربه کردم، از خودم قدردانی کردم ولی به فکر خرید هدیه نبودم. ازتون تشکر میکنم بابت یادآوری این نکته.
موفق و بیشتر از یک نفر باشید.

8 Likes

خوشحالم که مفید بوده

نخست به شما تبریک میگم بابت موفقیت جدید بدست اومده تان،

حتما برای خودتان هدیه بگیرید و از خودتان حسابی تشکر کنید توی خرید هدیه سخت نگیرید راحت برگزار کنید تا تبدیل به یک عادت بشه

راستی یادتان نره ما را هم شریک شادیتان کنید، مایل بودید از هدیه تان عکس بگیرید بگذارید

6 Likes

سلام لازم نیست هدیه حتما گرون باشه یا وسیله باشه من روسری ، شال ، کتاب و … عموما میخرم یا مثلا یه جای قشنگی که قبلا وقت نمیکردم میرم . وقتی خیلی کار تاپی کنم هدیه گرون برای خودم میخرم. وقتی یه کاری میکنم که قابل تقدیره و باعث پیشرفت خودم و یا حتی کمک و پیشرفت بقیه میشه از خودم تشکر میکنم و حتی شده خودم رو یه بستنی مهمون میکنم . مخصوصا وقتی که کاری برای خوشحالی و کمک به کسی بکنم حتما یه کادو برای خودم میخرم تا انگیزم قویتر بشه. آخرین بار دیشب بود که تو لایتنر نزدیک ۶۰۰ تا لغت مرور کردم و خب درس هم کنارش خونده بودم و حسابی خسته بودم خب تو این مواقع کسی از آدم تشکر نمیکنه که ، تازه اگه خودت به کسی بگی طرف میگه خوب نمیکردی بیکاری مگه :upside_down_face:
رفتم یک کیک از بقالی خریدم چایی دم کردم یه فیلم قشنگ گذاشتم ولذت بردم جای همتون خالی :grin: به خودم گفتم آفرین دختر خوب امروز کارت عالی بود . باورتون نمیشه ولی صبح با یک روحیه عالی از خواب بیدار شدم :innocent:
هر کی بگه دیوونه خودشه گفته باشم :joy: :rofl: :sweat_smile:

7 Likes

درود بر شما انرژی خوبی دادید
واقعا که کارت عالی بوده باید به خودت افتخار کنی، این نشان میده که شما برای خودت و اهداف‌ات ارزش قایلی،

اینکه کسی با خودش مهربان باشه، عقلانی ترین کار ممکنه. من برای خودم خوشحالم که از این طریق می توانم با افراد مصممی چون شما آشنا بشم.

آفرین دختر خوب، دیروز کارت عالی بود😉

5 Likes

سلام دقیقا من با حرف @raha4 موافقم…
واقعا بیشتر مواقع آدم انقدر که به خودش کم محلی و توجه نمی کنه که …
تازه همین توجه نکردن ها باعث میشه آدم بعضی مواقع داخل چالش های بزرگتر نره چون خودشو ندیده :neutral_face:
ممنون آقای @amirhome که این نکته را یاد آوری کردید :rose:

دقیقا با این حرف هم موافقم…آفرین @Lia2 بابت کار های انگیزه بخش ات عزیزم :sunflower:
واقعا درسته آدم ممکن با همون یک حرفه انرژی بخشی که به خودش میزنه باعث خیلی اتفاق های مثبت دیگه ای بشه :ok_hand: :wink:
خسته نباشید بابت این تاپیک

4 Likes

سلام به دوستان زبانشناس ‌ام

امروز بعد سیزده هفته تلاش مستمر داستانهای واقعی را تمام کردم و حالا وقتشه که از خودم قدردانی کنم و با انرژی مضاعف و انگیزه بیشتر برم سراغ انگلیسی قدرت :wink:

من به عنوان هدیه :gift: برای خودم نسخه دیجیتالی کتاب تجربه اوج را خریداری کردم

این کتاب در مورد mindfulness از چیکست‌میهایی است که در داستانهای واقعی هم بهش اشاره شده.

خیلی خوشحالم که می توانم از این طریق حال خوبم را با شما دوستهای خوبم به اشتراک بگذارم

داستانهای واقعی تمام شد.

5 Likes

من عاشق شکلات داغ م برای همین برای خودم شکلات داغ گرفتم.

4 Likes

احسنت به شما تموم کردن داستانهای واقعی واقعا جایزه دادن داره :clap:t2: :clap:t2:
حالا که این دوره رو تموم کردید احساس میکنید چقدر نسبت به قبل از این دوره پیشرفت کردید ؟

یک چیزی هم هست ، فقط نباید برای انجام کار خوب جایزه بدیم.
من زمستون سرما خوردگی خیلی بدی داشتم :face_with_thermometer: جوری که ده روز بدنم داغون بود حتی دکتر هم نرفتم چون الکی دارو میدن ویروس خودش باید خوب بشه . وقتی خوب شدم بخاطر اینکه این بیماری سخت رو با تحمل زیاد پشت سر گذاشته بودم برای خودم جایزه یک پکیج آموزشی عالی خریدم نزدیک ۶۰۰ تومن شد . پول رو با زحمت پس انداز کرده بودم ولی آیا کسی یا چیزی با ارزشتر از خودم هست که براش خرج کنم

مثل من عالیه مخصوصا اگه رو به بیرون بشینی و زل بزنی به آسمون و بخوری . وای چقدر هوس کردم :face_with_hand_over_mouth:

5 Likes

درود ممنون از تشویق و حس مثبتی که منتقل کردید

در مورد پیشرفتم باید عرض کنم که قطعا مفید بود مخصوصا مهارت شنیداریم من قبل از اینکه با زبانشناس آشنا بشم کلاس میرفتم بعد در همان حین یک مصاحبه کاری دادم که واقعا دلسرد کننده بود و در همان ابتدا احوال پرسی میشه گفت تمام شد البته من از وضعیت مکالمه ام واقعا با خبر بودم و می دانستم نتیجه مصاحبه چه خواهد شد، بعد از اینکه با زبانشناس را شروع بکار کردم اواسط دوره داستانهای واقعی دوباره یک مصاحبه کاری دیگه دادم اینبار خیلی متفاوت بودم.اگرچه اونها از سطح زبانم راضی نبودند ولی مصاحبه را کامل به پایان رساندم و این یعنی من پیشرفت کرده بودم خب واقعیت اینه که من هنوز برای یک مکالمه قدرتمند راه طولانی پیش رو دارم ولی به انتخاب و روش یادگیری ام (زبانشناس) مطمعنم و البته به خودم😅

با شما در مورد خرید هدیه کاملا موافقم، این هم یکجور مراقبت از خود محسوب می‌شود
در واقع هر طور که با خودمان مهربان باشیم و خودمان را دوست داشته باشیم و از خودمان مراقبت کنیم، کار درست و سرمایه‌گذاری درستی کردیم.

با اون شکلات داغی که @raha4 عزیز پیشنهاد داد و روش مصرفی که شما پیشنهاد دادی واقعا موافقم از هر دوتان سپاسگزارم💐

3 Likes

خیلی جالبه این چالش
واقعا گاهی اوقات از خودمان فراموش میکنیم
همیشه یادمان باشد که بهترین هدیه برای خودمان:
لذت بردن از کارهایی ست، که لذت بخش ترین کارهایمان است و زمانی این لذت به اوج میرسدکه آن کار را باعلاقه و عشق انجام دهیم .

3 Likes