اینقد دوست دختر آدم براش مهم نیست ک این زنحیر یادگیری مهم

تمام هم غمم اینه نشکنه این زنجیره

12 پسندیده

:grin::grin::sweat_smile::ok_hand::ok_hand:خیلی عالیه که انگیزه ایجاد کرده

8 پسندیده

سلام
ممنون بابت انگیزه دادن برای ادامه دادن به زنجیره :sweat_smile: :wink:
به همین دقدقه و اراده تون ادامه بدید :relaxed:

:sunflower: :blossom: :cherry_blossom: :rose: :seedling:

9 پسندیده

حرفتونو شدیدا تایید میکنم :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

8 پسندیده

به نظر من، سیستم زنجیره، برای انگیزه خوندن، خیلی عالی هست.
برای حفظ زنجیره هم که شده، اون حداقل تایم رو می خونی.
.
ولی از یه طرف هم می تونه خیلی خطرناک باشه. مخصوصاً برای کسایی که زنجیره طولانی دارند و اتفاقی بیفته که نتونند یه روز زبان بخونند، فراموش کنند و یا به هر دلیلی، زنجیرشون بشکنه.
.
.
خود من چون تا حالا زنجیره صفر رو تجربه نکردم، می خوام ببینم اصلاً چطوری هست. زبان خودن با زبانشناس با زنجیره صفر، اصلاً چه حسی داره؟
.
دلیل اینکه زنجیره رو هم تا حالا نگه داشتم اینه که می خوام سر یک سالگی اش، جشن تولد زبانشناسی شدنم رو بگیرم و شاید بعدش زنجیره ام رو بشکونم.

:yellow_heart::sunflower::yellow_heart:

13 پسندیده

من تجربه کردم
توی یک جمله : همیشه امید هست

9 پسندیده

یه سری ها تو تالار، تا زنجیره رو حفظ دارند، زبان رو می خوند. ولی تا وقتی زنجیره شون می شکنه، می شن یه خط در میون و دو خط در میون و …
.
.
مگرنه شما رو که تو این زمینه دیدم. عالی هستی.

:gem::gem::gem:

9 پسندیده

ممنون, نظر لطفتونه
زنجیره من از جاییی محکم شد که انگلیسی قدرت رو شروع کردم

9 پسندیده

وای الهه جون شکستن زنجیره اصلا حس خوبی نیست امیدوارم سر کسی نیاد :sweat_smile:
زنجیره منم قبلا وقتی که تازه زبانشناس رو نصب کرده بودم شکسته با اینکه تعداد روزهاش کم بود ولی خیلی ضد حال بود :triumph:
اما حالا زیر یک ساعت بشه و خونش کمرنگ بشه هم اذیت میشم پس تا میتونم نمیزارم این اتفاق بیفته

البته به قول آقا مهراب ای جی عزیز حواسش به زنجیرمون هست :slightly_smiling_face:

7 پسندیده

من زنجیره‌م روی ۳۰ دقیقه بود یه روز بعد از اینکه زنجیره‌م رو پر کردم گذاشتمش رو ۵۰ دقیقه بعد یادم رفت پرش کنم :sweat_smile:
۲۹ روزه بود و با اینکه کم بود حس خیلی بدی داشت :no_mouth:

6 پسندیده

این بدترین نقطه ضعف زنجیره هست.
.
.
ولی هدف ما از زبان خودن که حفظ زنجیره نیست. زنجیره خودش یه وسیله هست. وسیله ای برای یادگیری زبان.
زنجیره که خودش وسیله هست، نباید بشه هدف ما.
حرف من اینه.
.
.
حالا اون عدد کنار آتیش به جای ۳۳۳، باشه ۳. طوری می شه آیا؟ :joy:

به نظر من زنجیره، نمادی از انگیزه بیرونی هست. ولی انگیزه درونی هست که موفقیت آدم رو تو هر مسیری تضمین می کنه.

:cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

6 پسندیده

وای از اون روز که زنجیره بشکنه و خودتم بشکنی! مهم هست ولی نه اونقدر که با شکستنش امیدت هم از بین بره تعهد یادمون نره تعهد تعهد تعهد:smiling_face_with_three_hearts::pray::ok_hand:

6 پسندیده

:ok_hand:t2::ok_hand:t2: :ok_hand:t2: واقعا موافقم

آبی‌های زنجیره‌م پر رنگ نیست ولی همینکه قطع نشه واسه‌م کافیه :slightly_smiling_face:

6 پسندیده

این زنجیره منه
تازه واردم کمتر از یک ماهه اومدم تو زبانشناس

7 پسندیده

دلیل اینکه بعضی خونه ها آبی پررنگ میشن و بعضی کمرنگ چیه؟

8 پسندیده

الان شما یه روز قطع زنجیره داشتی. باید نا امید می شدی؟!
.
.

مهم ثبات هست. هدف و تعهد خیلی مهم تر از زنجیره هست.

حالا یکی میانگین، روزی چند ساعت زبان بخونه. ولی یه روز نرسه بخونه. واقعاً باید بابت شکسته شدن زنجیره نا امید بشه؟
.
.
دیدم شماها شات گذاشتید. گفتم منم یه شات بزارم. الان خودم متهم می شم در مورد زنجیره :joy:

به این دلیل هست

9 پسندیده

ما که به خاطر حفظ زنجیره نمیخونیم ، همین که شروع کردیم یعنی اراده و انگیزه خوبی داشتیم :bowing_woman:t2: :bowing_man:t2:
اما چون درس خوندنمون خود آموز هست و با ذات انسان که اجتماعی هست و دوست داره با دیگران باشه حتی تو درس خوندن ، جور نیست باید یه جوری بتونیم اون حس تعهد رو نسبت به برناممون حفظ کنیم که زنجیره تو این راه کمک خیلی زیادی میکنه ، یه جوری یک دوست خیالی هست که میگه پاشو دختر خوب درست مونده ، نیای قهر میکنم میرم ها :rofl: :sweat_smile: بعدش اگه پا نشیم میشکنه و میره

7 پسندیده

الهه جون مرسی که به هممون انگیزه میدی ، اون زنجیره مال زبانشناسه، شما زنجیره تالار زبانشناسی هر وقت خسته میشم میام روحیه میگیرم

5 پسندیده

انگليسي قدرتو همه تعریف میکنم انشالله بعد انگلیسی پایه بدون تلاش. قدرت رو با قدرت ادامه میدم

5 پسندیده

کمتر از یه ساعت باشه مطالعه تون کمرنگ میشن بالا یه ساعت باشه پرنگ میشن

5 پسندیده