چگونه کتاب می تواند ذهن شما را باز کند

برای مشاهده ویدئو کامل به لینک زیر مراجعه کنید:
https://www.aparat.com/v/543Nc/چطور_کتاب_ها_می_توانند_ذهن_شما_را_باز_کنند؟

کتاب خوندن چه کمکی به ما میکنه؟

طرز تفکری نو پیدا خواهید کرد.

خواندن کتاب‌، هوش‌ شما افزایش می‌دهد.

با کتاب ذهن خود را پاک و تمدد اعصاب می‌کنید.

شما هم میتونید نظراتتون رو راجب کتاب خوندن و تاثیرش روی افراد بگید :innocent:

16 پسندیده

سلام ماری جان چه مبحث جالبی من عاشق خوندن کتابم
و قبلا مسافرت هم که میرفتم کتاب میخوندم که صدای همه (خانواده) در میومد :sweat_smile: این کتاب‌هایی که اخیراً خوندم خیلی جالبه البته اگه بازار کتاب نسخه ی انگلیسی اونو داشته باشه راجع به ژان کريستف آهنگساز فرانسوی هستش که در راه آموزش و علاقه اش به موسیقی علاقه ی اون و عشقش به زنها رو نشون میده و در آخر پی میبره که عشق حقیقی فقط خدا هستش و… خیلی داستان جذاب وگیرایی داره برای کسایی هم که علاقه به نویسندگی دارند هم پیشنهاد میکنم حتماً کتاب ژان کريستف اثر رومن رولان رو بخونند یه اثر 4 جلدی :heart_eyes::ok_hand:

واینکه خوندن کتاب برای من دیدگاه منو نسبت به خیلی از چیزها تغییر داد که شاید راجع به اونها جور دیگه ای فکر میکردم البته میخوام بگم چه دیدگاهی اما منشوری هست یه مقدار :grimacing::sweat_smile:

14 پسندیده

چه عالی اتفاقا منم خییلی خییلی کتاب خوندن رو دوست دارم البته کتابای صوتی بیشتر گوش میدم.
دوتا نرم افزار خیلی عالی هست که انواع کتاب صوتی و الکترونیک داره
یکی نرم افزار کتابراه
یکی نرم افزار سبکتو
اینا لینک دانلودشون هست

خوبیش اینه که نسخه ویندوز هم داره.

8 پسندیده

سلام دوست خوبم
خیلی ممنون ازاینکه اهمیت وتاثیرات فوق العاده کتابخوندن را یادآوری کردید. درتایید صحبت شما
بنظرم رسید،این ویدئوکوتاه هم کمک کننده باشه.

سلام به شمادوست خوبم
مرسی ازمعرفی این کتاب
کتابخوندن موضوعیه که همیشه هرچی درباره اش گفته بشه،هیچوقت تکراری وخسته کننده نمیشه،چون همیشه انسانهایی هستندکه کتابهای جدید می نویسندوکسانی که اون کتابهای جدید رامیخونند وتجربیات جدیدترومفیدتری بدست میارندواونهارودراختیاردیگران قرار میدهند.
باآرزوی موفقیت وسلامتی برای شمادوستان عزیزکتابخون

6 پسندیده

ممنون بابت این ویدئو :clap::clap::clap::clap:. خیلی عالی بود و واقعا من همه ی این تاثیرات رو به شخصه با خوندن کتاب احساس کردم. :rose::rose::rose::rose:

6 پسندیده

خدا روشکر
امیدوارم همیشه خوب باشید :heart::rose:

4 پسندیده