آیا مشارکت در تالار نسبت به ماه‌های گذشته کم نشده؟

سلام آقا مهراب :dizzy::dizzy::dizzy:
من تو فکر رایتینگ شما هستم.
یکم کار دستم هست. اونها رو تا یه حدی پیش ببرم، حتماً رایتینگ شما رو می نویسم.
.
.
نمی دونی چه حس بدی داره وقتی یه رایتینگ جِدی برای کسی می نویسی و تایپش می کنی تو تالار … ولی طرف هیچ واکنشی نشون نمی ده.
چه برسه به چند تا؟
.
.
به خاطر همین دیگه برای چالش های قدیمی تالار، چیزی ننوشتم.
.
.
اون حس بد، خیلی بده!

8 پسندیده

تو رو خدا دعوا نکنید :joy::joy:

6 پسندیده

من چند تا تاپیک قدیمی را خوندم ، اکثرا یک موضوع معرفی شده و دیگران باید در مورد اون موضوع خاص میگفتن
به نظر من موضوع بحث آزاد باشه خیلی بهتره .
یعنی هر کسی هر داستان یا متنی خواست رو بنویسه و بقیه راجع بهش بحث کنن و نظر بدن البته به قول الهه جان اگه کسی سر نخ یا راهنمایی بده جایز باشه

تا نظر دوستان چی باشه ؟

اینجوری خسته کننده هم نمیشه

6 پسندیده

به نظر من تک تک ما توی ساختن فضای تالار سهیمیم؛ فکر می‌کنید چند نفر تاپیک‌های چالشی رو می‌خونن و یواشکی از کنارش رد می‌شن، تا یه بار کسی لایکشون رو نبینه و انتظار داشته باشه توش شرکت کنن؟ چند نفرمون می‌ترسیم تواناییمون رو به نمایش بذاریم؟ چند نفرمون هر کسی رو ببینیم، خودمونو مقایسه می‌کنیم باهاش؟

ما مردمی هستیم که انقدر برای مقایسه کردن ارزش قائلیم که جز قوانین خلقت به حساب میاریمش و سردر و دیوار خونه‌هامون «و ان یکاد» می‌نویسیم تا نکنه کسی که نگاه می‌کنه و ما رو قضاوت می‌کنه، خونه‌امون رو روی سرمون خراب کنه.

خودمون چندتا تاپیک رو می‌خونیم و لایک نمی‌کنیم که خودمون رو نشون نداده باشیم؟ فضای تالار رو خودمون می‌سازیم؛ توی تاپیک‌های دیگران شرکت کنید، تا اونها هم توی چالش‌های شما شرکت کنن.

(ببخشید پستم به نظر درس اخلاقی میاد :sweat_smile:)

8 پسندیده

من موافقم

.
.
.

6 پسندیده

من به اسپیکی بسنده کردم

5 پسندیده

آره مثل من که تو تاپیک ورزش ام وان یکاد نوشتم چشم نخورم منم قضاوت نکنند :joy:

7 پسندیده

ببخشید! مثال زدم؛ :joy: توی مثال مناقشه نیست :sweat_smile:
منظورم اینه که ما ایرانیا نسبت به دیگران، خیلی نگران نگاه و قضاوت دیگران هستیم

7 پسندیده

آقای مشرقی من و الهه جون و آقا علیرضا و آقا مهراب و خودتون و چند تا دیگه از دوستان که اسمشون رو درست بلد نیستم رو فاکتور بگیرین از این قضیه
من از بس دکمه لایک رو زدم بعضی مواقع رو صفحه خالی هم اشتباهی لایک میکنم :rofl: :joy:

7 پسندیده

هستی جان :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
دعوا نمی کنیم.
همیشه که نمی شه تعریف و تمجید باشه.
وقتی یه کاری اشتباهه، اشتباهه و باید به وقت مناسبش بگیم. به نظر خودم الان وقتش بود.
.
.
باورت می شه اون یه هفته، تاثیر خیلی بدی روم داشت؟
بنظرم هیچ توجیهی هم برای دیده نشدن رایتینگ هام تو اون یک هفته، قابل قبول نیست. چون بعد اون هم باز زمان برای دیدن رایتینگ هام بود.

یادمه یکیش رو فقط چند ساعت طول کشید تا تایپش کنم برای تالار. ببین چقدر طول کشیده که رو کاغذ بنویسم و اشکال گیری کنم؟
خوب آدم با یه ذوق و شوق خاصی یه کار رو انجام می ده.

بعد، این ارزش یه لایک تنها نداشت؟
بهانه “زیاد بودن کارها” هم بنظرم همون صرفاً بهونه هست.

10 پسندیده

بله الهه خانم جان درکتون میکنم من خودم از این پاها زیاد خوردم دیگه کاریش هم نمیشه کرد عزیزم واقعا خدا قوت خانم پرتلاش تالار :heart_eyes::heart::heart::rose::rose::rose::rose:

9 پسندیده

بله به خدا من هر کاری تو تالار انجام میدم باز یه ساعت در موردش فکر میکنم میگم الان بچه ها چی با خودشون میگن و… :sweat_smile: خوب یکی نیست بگه اول فکر کن بعد اقدام کن دیگه بعدش که آب از جوی گذشته رو که نمیشه به جوی برگردوند :see_no_evil::joy:

9 پسندیده

بچه ها :dizzy::dizzy::dizzy:
یه چند روز بهم فرصت بدید، خودم تاپیک رایتینگ رو می زنم.
حالا چه شوخی و چه جدی …
رو چالش های رایتینگ تالار نمی شه دیگه حساب باز کرد.
“سرمون شلوغه نمی رسیم ببینیم” که نشد دلیل.
پس این چه چالش رایتینگی هست؟
چالشی که صاحب اون، پیام ها رو نبینه، پس چرا اصلاً ایجاد می شه؟
.
.
بهونه ها زیاده …

7 پسندیده

سلام
عیبی نداره، لازم نیست
اصلا تاپیک رو باید بگم ببنده آقا فرزاد

6 پسندیده

چرا آقا مهراب؟
مشکل چیه؟
موضوع خوبی هست برای نوشتن.

6 پسندیده

دقیقا الهه جان درست میگن :+1:
بعضی مواقع آدم با یه شوقی وقت میذاره روی اون کار که وقتی هیچ مشارکت و یا لایکی نمیبینه :neutral_face: واقعا … اذیت میشه :persevere:

وای وای … من هم همینطوری شد دقیقا :pensive:
دقیقا درکت میکنم خواهرم :heart:
خیلی آدم روحیه اش خراب؛ میشه :neutral_face: :neutral_face:
به نظر من وقتی میبینن که سرشان شلوغه خب اون تاپیک قدیمی رو ببندن :+1:
خواهر گلم ناراحت نباش :kissing_smiling_eyes:

5 پسندیده

از این موضوع که چند ماهه گذشته. ولی خوب یادم می افته، اون حس بدش هنوز هست.

من کاری دیگه به اونها ندارم.
می خواستم کس دیگه، این اتفاق براش نیفته. یعنی تاپیک های رایتینگ مربی ها، دیگه فعال نیست.
لایک هم نمی کنند حتی!

ببین من که محتاج لایک نیستم. رفتار اشتباه رو باید گفت.
مگرنه من خودم هر روز تمرین رایتینگ رو دارم.
اونجا مگه کسی من رو لایک می کنه؟!

:blue_heart::green_heart::blue_heart:

6 پسندیده

موافقم الهه جان :+1:
کاملا درست میگی عزیزم :heart:

5 پسندیده

متاسفانه یه بدی ما آدمها داریم و اون اینه که همش دنبال اینیم تا یه کاری انجام دادیم تشویق و لایک دیگران را ببینیم حالا کار برای رضای خدا بماند کار را برای رضای دل خودمان هم انجام نمی دیم بلکه کار را برای تو دل رفتن اون در دل دیگران انجام می دیم

7 پسندیده

صحبت شما بعضی مواقع درسته . بعضیها هستند که برای جلب توجه کاری رو انجام میدن

ولی اینجا قضیه فرق میکنه وقتی یه نفر کلی زحمت میکشه و یک متنی که خیلی براش وقت گذاشته رو به اشتراک میزاره ، انتظار زیادی نیست که دوست داشته باشه دیگران بهش حداقل یک ری اکشنی نشون بدن . نمیگم الزاما باید صاحب تاپیک باشه ها نه ولی خوب تو تالار این همه آدم ، یعنی واقعا یک نفر اون متن رو ندیده که بتونه یک نظر یا حداقل یک لایک ناقابل بکنه.

الهه خانم خودشون یک اخلاقی که دارن ، به شدت متعهد هستن و وقتی یک تاپیک میزنن به تمام کسانی که تو اون تاپیک شرکت میکنن جواب میدن و دوست دارن دیگران هم اینطور باشن

البته من تاپیکهای آقا کامبیز رو که میخوندم اون موقع که فعال بودن به همه جواب میدادن و مو به مو موارد رو توضیح میدادن که همشون خیلی هم راه گشا هستن

ولی کاش وقتی اعضا یک تاپیک میرن اون تاپیک رو ببندن تا از این مشکلات بعدا پیش نیاد

9 پسندیده