چالش شدت پاییزه 🍁

سلام

7 پسندیده

7 پسندیده

سلام شب همه دوستان بخیر :hibiscus:

7 پسندیده

7 پسندیده

:watermelon::watermelon::watermelon:

شدت شنیداری :ear:t2: :

7 پسندیده

حالا شما اگه حرف من و دیگران رو گوش کنی و تو برنامه، دروس اصلی رو فشرده خوانی کنی و میانگین، دو ساعت شنیدار تو برنامه داشته باشی، سر یک سال، به فلوئنسی قابل قبول تو زبان انگلیسی (نوشتن و صحبت کردن) می رسی.

ولی تو کلاس زبان، کجا سر یک سال به این نتیجه می رسی؟!

این تاپیک رو پروانه خانم :dizzy::ribbon: چند وقت پیش زد.
کامنت های این تاپیک رو هم می تونی به پدر و مادرت نشون بدی.

7 پسندیده

سلام.
تاجاییکه میدونم شما فقط با لایتنر زبانشناس و تکست بوک های بی اموز سروکار دارین که من بااین روش مخالفم و روشم با شما فرق میکنه
منم با الهه خانم هم عقیده هستمو بنظرم فشرده خوانی و تکرار مادر تسلطه
من خودم روزی چهار پنج ساعت فشرده خوانی میکنم ولی شاخصم پایینه…
هرچند برای شاخص لغت میخوام برم سراغ زیبوک و جدای زبانشناس توی یوتیوب و دنیای واقعی هم باانگلیسی سروکار دارم و از پس خودم بر میام و راضی هستم از خودم

8 پسندیده

من و آقا مهراب، روش هامون، خیلی شبیه به هم هست. گسترده خوانی رو هم در صورت لزوم، فشرده خوانی می کنیم.

الان تو چت ها و مکالمه ها، من و آقا مهراب هستیم و من تو چالش های رایتینگ.
خوب این یعنی استفاده از دانش زبان انگلیسی در عمل.

حالا دیگه خوب و بد، خودتون عملکردمون رو قضاوت کنید.

من خودم نمونه بارز زبان آموز اصلاً کلاس نرفته هستم! :joy:

الان هم چند روزه بشدت سر درد ناجور دارم.
مگرنه بیشتر از اینها می تونم تو برنامه بخونم و وقت بزارم.

9 پسندیده

دوست عزیز خیلی منتطقی میشه به پدر مادر شما پاسخ داد کلاس رفتن چه چیزی به ادم اضافه میکنه ایا میشه غذا رو به زور دهن کسی گذاشت و جواب گرفت؟ اگر مایل به غدا خوردن نباشه ؟ خیر ولی کسی گرسنه باشه یا شور شوق خوردن داشته باشه غذا سوخته هم دولپی میخوره ایا منابع کلاس یعنی تکست بوک کارسازه برای خود پدر مادر شما کارساز بوده؟ چی از تکست بوکهای دوران مدرسه و کلاس یادشون مونده؟ در مورد زبانم چند چیز مهم هست طریقه خوندن زبان گسترده خوانی و فشرده خوانی و تعداد ساعات مطالعه شور اشتیاق مطالعه و انگیزه ، ساعات مطالعه بالاتر در روز باعث میشه پیشرفت بیشتر خودش بروز بده مثلا کسی که می خواد سریعتر پیشرفت کنه باید ساعات مطالعه روزانه رو بالا ببره حالا بنده در جریان ساعات مطالعه و طریقه مطالعه شما نیستم گرچه اینجا خیلی ها رو دیدم با اینکه توضیحات و تجربیات دوستان هست هنوز تکست بوک مطالعه می کنند که این اشتباه هست
اگر مسیرتون درست باشه یکم دیرتر پیشرفت نمایان میشه نگران نباشید و منطقی را والدین صحبت کنید

8 پسندیده

داداش در کل چطور بود نتیجه رو میگم راضیی بودی؟تبلیغاتی که ای جی‌میکنه و ضمانت بازگشت وجه و این حرفا حقیقته و اونم مثل ایرانیا تو کار تبلیغات نابجاست و اینکه واقعا اونطور که میگه زبون رو باز میکنه؟

8 پسندیده

محمد آقا این سوال رو باید از کسی بپرسی که درس های دوره “قدرت” رو طبق دستورالعمل های اِی جِی فشرده خوانی کرده باشه.
ولی محمد آقا اصلاً تو برنامه، فشرده خوانی دروس اصلی رو نداره. همین دوره قدرت رو اگه بخواهیم اصولی بخونیم، هفت ماه طول می کشه‌.

این گفته شما مثل این می مونه که توقع داشته باشیم صرفاً با خرید یه دوره یا پکیج، به اونها مسلط بشیم.

بعدش، تمام دروه های اِی جِی تو برنامه، جزء دوره های رایگان اَپ هست که حتی بدون اشتراک هم می شه ازشون استفاده کرد.

8 پسندیده

سلام حرفهای اصلی را دوستان گفتن ولی من به عنوان کسی که نزدیک به یک سال و نیم کلاس رفته میخوام نظرمو بگم

هیچ کس نمیگه کلاس بده اون هم خوبیهای خودش رو داره ولی چند تا عیب بزرگ داره که به خاطرش من دیگه نرفتم
اولی اینکه از روی تکست بوک درس میدن که من زیاد باهاش موافق نیستم . هر جلسه با انبوهی از گرامر روبرو هستیم که فقط تئوری یاد میدن و چند تا مثال خیلی ابتدایی برای استفاده در جمله میگن که در دنیای واقعی زیاد کارایی نداره و به نحوه استفاده ازش در جمله های سخت تر کاری ندارن . هنوز اینها رو هضم نکردیم جلسه بعد سری بعدی گرامر در کنار انبوهی از لغات که باید بدون هیچ مثالی و فقط طوطی وار حفظ کنیم که هم سخته و هم زود یادمون میره چون اصولی و داخل جمله یاد نگرفتیم . اینجا لغت رو درجمله یاد میگیریم و دیگه یادمون نمیره

درسها رو مستقیم از یک نیتیو میشنویم که همه فونتیکها را رعایت میکنه برای همین از همون اول شکل صحیح لغات را یاد میگیریم

در مورد اسپیکینگ هم منظورم همه مربیها نیستن ولی بیشتر مربیها اون تخصص لازم رو برای یاد دادن طرز بیان ندارن ولی اینجا ای جی معدن تلفظ صحیح و روش درست اسپیکینگ هست

9 پسندیده

سلام دوست عزیز
اول باید به چند نکته اشاره کنم اولا همه کسایی که تو دنیا انگلیسی یاد گرفتند با ای جی یاد نگرفتند. دوما بستگی به علاقه و ارتباطی داره که بتونی با درسهاش برقرار کنی، چون بعضی دوستان همانطور که گفتند جیغ و دادهاش حوصله شون رو میبره. سوما ای جی بارها تاکید میکنه برای هر درس حداقل یک هفته وقت لازمه، تاکید میکنم حداقل یک هفته که در مجموع میشه هفت ماه و من خودم قبل از عضویت زبانشناس قدرت را شروع کرده بودم و هشت ماه طول کشید و من بشخصه خیلی راضیم نسبت به روزی که شروع کردم و وقت و زمانی را که گذاشتم ارزشش رو داره ولی به نظر من حداقل برای خودم یک هفته هم برای هر درس کمه و من الان دوباره از اول شروع کردم یکبار دیگر هم مرور کنم و این مرور دوباره درسها واقعا در یادگیری عمیق درسها خیلی عالی و موثره.
و حرف آخر اینکه اگر حوصله و وقت کافی دارید حتما شروع کنید و تاکید میکنم تا آخر ادامه بدید. ولی اینکه فقط با انگلیسی قدرت بعد هفت ماه مثل بلبل انگلیسی صحبت بکنید یه خورده خیال پردازیه.
این روزها من به اخبار انگلیسی زیاد گوش میکنم مخصوصا CNN و از لغات انگلیسی قدرت خیلی تو مکالمه ها استفاده میشه.
امیدوارم تونسته باشم کمکی بکنم موفق باشید :grinning:

9 پسندیده

عزیز بله درسته گه خیال پردازیه نه یه خورده خیلییی ولی من منظورم این بود که قبل و بعد سروع این دوره چه قدر تفاوت رو خودتون به شخصه توی لیسنینگ و اسپسکینگ خودتون احساس میکنید؟
بعد سوال بعدیم اینه که ببخشید روزی چند ساعت گوش میدادید به انگلیسی قدرت؟و هر بخش رو چند بار؟ و مدت هم که همونطور که گفتید هفت روز برای هر لِسن بود

9 پسندیده

بچه ها :dizzy::ribbon:

لطف کنید از این به بعد، این سوال هایی که ممکنه بین بچه ها بحث پیش بیاد رو یه تاپیک جداگانه براش بزنید و اون رو تو همچین تاپیک های چالشی، مطرح نکنید.

@amirali_1506

من خودم با بحث بین بچه ها، اصلاً مخالف نیستم.
ولی یه سری سوال ها، قشنگ معلومه می خواد تبدیل بشه به بحث های طولانی.

سوالات زبانی مربوط به مسائل شخصی یا مشکلات برنامه رو تو تاپیک های جداگانه مطرح کنید لطفاً.

7 پسندیده

سلام
بله دوست عزیز برای من مفید بوده و تمام درسها و بخشها را حداقل هر روز 3 بار گوش دادم
توصیه میکنم نظرات و مقاله های اقا کامبیز را حتما بخونید

8 پسندیده

خیلی ممنون،بحث خوب و کووتاهی بود مرسی از راهنماییت

7 پسندیده

دوستان انتخابات امریکا رو بایدن برد

9 پسندیده

10 پسندیده

سلام و شب بخیر

11 پسندیده