درخواست بررسی 📙

سلام دوستان
ببخشید میخواستم یه موضوعی رو درمیان بزارم :wink:
داشتم فایل دوم کتاب 504 را داخل زبانشناس مرور میکردم که با غلط های املایی زیادی در متن مواجه شدم :green_book:
برای من که مشکلی نیست چون برای مرور دارم میخونم این مجموعه را :books:
ولی برای کسی که مبتدی باشه یا حدود هایی در این سطح به نظرم گیج بشه :rose:
من چند تا از غلط هارا ویرایش کردم ولی بازم زیاد هستند و به طوری هستند که معنی متن کامل عوض میشه :green_book:
و اینکه من با این قضیه که مثلا این غلط را مشخص کنم اون غلط املایی مشخص کنم خیلی مشکل دارم :neutral_face: دوست ندارم از کسی که برای نوشتن متن این مجموعه زحمت کشیده ؛ غلط بگیرم چون پیش میاد :blush:
فقط گفتم باید فقط چندتاشون ویرایش شوند و خودم هم در صورت لزوم ویرایششون میکنم در هنگام مرور ولی گفتم حالا با شما هم در میان بزارم :smiley:
خسته نباشید :rose:

12 پسندیده

سلام فاطمه جان :dizzy::dizzy::dizzy::ribbon::ribbon::ribbon:
دقیقاً راست می گی.
مثلاً من الان خودم دارم جلد ششم دوره “چهار هزار واژه ضروری” رو می خونم، غلط که هیچی، جابجایی واژه ها رو زیاد داره. حتی یه واژه ای رو صوت راوی ها دارن شرح می دن “آخه این کتاب ها، دو تا راوی دارن”، ولی متنش اصلاً نیست یا بجاش، اصلاً متن یه واژه دیگه هست.
.
.
من تو متن درس های دوره “انگلیسی واقعی رو یاد بگیر” از این مشکلات رو دیدم، ولی از اونجایی که کاربر صبور زبانشناس :blue_heart: هستم :joy: هیچ وقت نه تو تالار و نه تو پشتیبانی، مطرح نمی کنم.
.
.
.
پ.ن: الان یکی می یاد برامون می نویسه “شما دو تا :dizzy::ribbon: خواب ندارید؟!” :joy: تا سه چهار ماه، این مشکل رو تو تالار داشتم …

:purple_heart::seedling::yellow_heart:

7 پسندیده

سلام الهه جان :rose:
آره دقیقا :+1:
منم کتاب چهار هزار واژه ضروری رو میخونم :relaxed: همینطوره :expressionless:
من مشکلی ندارم ولی بچه ها مبتدی اذیت میشن :pensive:
البته خودمم انقدر سطح ام بالا نیست :wink: :kissing_heart:

شما که گلی الهه جان :rose:
خدا وکیلی هیچ ایرادی نمی تونم ازت بگیرم :kissing_heart: :heart_eyes:

:grin: :joy: :sweat_smile: :laughing: خب بزار بگن ما دو تا خواهریم :kissing_smiling_eyes: دوست داریم شبا چت کنیم داخل تالار :grin:
خواهر گلم شبت بخیر البته نزدیک اذانه دیگه :grinning:
التماس دعا :heart:

6 پسندیده

نه آخه نکتش اینه که بعضی موقع ها یه طومار می نویسیم :joy: در مبحث کاملاً مربوطه …! ولی بعضی کاربرها :blue_heart: می یان دست می زارن رو چه نکته هایی …! واقعاً آدم می مونه فقط چی بگه …! :joy:
.
.

خخخخ :joy::joy::ok_hand::ok_hand::blue_heart::heart:

4 پسندیده

چشم ممنون عزیزم که اطلاع دادی حتما رسیدگی میکنیم :rose:

5 پسندیده

خواهش میکنم :blush:
خسته نباشید بابت زحماتتون :sunflower:

3 پسندیده

از این مشکلات من زیاد دیدم .

3 پسندیده

سلام دوستان چند وقتیه که این مورد تو ذهنم هست
نمی‌دونم موافقش هستین یا نه
اما بنظرم میشه این تاپیک یا مشابه این تاپیک رو ایجاد کرد تا دوستانی که میخوان در تالار، ایراداتی(هماهنگی/غلط املایی/تفاوت ویس و متن) و…
که در دروس, زیبوک و… هر چیزی دیگه ای که وجود داره رو عنوان کنن
توی همون تاپیک بگن اینجوری بنظرم هم منظم و
دسته بندی طور هست
هم باعث میشه که برای هر ایراد تاپیک جدا زده نشه

7 پسندیده

سلام من موافق هستم
اینجور تاپیک هارو یکی از اعظای پشتیبانی بزنه ارزشش بیشتره
کاربر معمولی هم بزنه باید پشتیبانی پشت تاپیک باشه و بررسی کنه مشکلاتو

@aFsaneh_boroumand

سلام ببخشید بابت تگ
اینجا رو بخونین بیزحمت

5 پسندیده

سلام
بله من کاملا با نیلوفر جون موافقم

5 پسندیده

درسته چون یکی از مهم ترین اهداف این کار دسترسی سریع و راحت تیم پشتیبانی عزیزمون هست

⁦ممنون زینب عزیزم❤️⁩⁦❤️⁩

:pray::shamrock::pray:

6 پسندیده

به نظر منم پیشنهاد خیلی خوبیه و خیلی منظم تر میشه و راحتر میشه رسیدگی کرد

5 پسندیده

سلام دوستان
این دوره تازه اضافه شده و خالی از ایراد نیست ما هم در گروه کاری این مشکل رو مطرح کردیم انشالله بزودی رفع میشه، اگر دوستان حین مطالعه هم به مشکل خوردن میتونن ادیت بزنن ما هم در لیست ویرایش قرار دادیم و حتما رسیدگی میشه

4 پسندیده

سلام عزیزم درسته این کار هم خیلی خوبه…و میتونن همه تو این تاپیک ایرادات رو بگن…اما شاید کسایی که اپلیکیشن رو تازه نصب کردن اینو ندونن که البته اونم میتونیم به این تاپیک هدایتشون کنیم…مرسی ایده خوبی بود :ok_hand::ok_hand::ok_hand::rose::rose::rose:

5 پسندیده

ولی در کل این نکته رو هم بگم که هر جایی از تالار ایرادی گزارش بشه ما حتما وارد لیست ویرایش میکنیم نگران نباشین :heart::relieved:

4 پسندیده

ممنونم میشم اگر دیدین بهمون گزارش بدین عزیزم :heart:

3 پسندیده

بله درسته مثل تاپیک پارتنر و…
خواهش میکنم عزیزم❤️⁩

⁦بله عزیزم کاملا درسته و به این امر مطمینم
این پیشنهاد صرفا برای نظم بیشتر و دسترسی راحت تر بود باتوجه به اینکه در چندوقت اخیر دوستان از تاپیک های تکراری این چنینی گله مند بودن وگرنه در پیگیری شما شکی نیست ⁦❤️⁩

5 پسندیده

ممنونم عزیزم عالی…پس حتما این تاپیک رو ایجاد کنین :relieved::rose::heart:

4 پسندیده

کدوم درس آقا مهراب بگین ما یه پیگیری انجام بدیم

3 پسندیده

ممنونم حتما چک میکنم مرسی گفتین

4 پسندیده