چالش Let's talk (مقدمه ای بر بسته انگلیسی قدرت)

سلام خوش اومدی به جمع زبانشناسی ها
شما میتونی از لینک زیر اطلاعات لازم رو برداشت کنی

2 پسندیده

آیا این عضو فوق‌العاده @ala.ra هنوز توی تالار فعالیت دارند؟
این تاپیک رو امروز دیدم و صداشونو گوش دادم‌.
فوق‌العاده‌ بود. مخصوصا تن صداشون
و اینکه چقد با تمرکز به درس گوش دادن و چقد تلفظ‌هاشون عالی و پرطنین بود.
حظ بردم واقعا
براوووو براووووو :clap: :clap:

5 پسندیده

سلام پروین جان
نه متاسفانه ی مدت طولانی هست که غیبت دارن
یادمه اویل که اومدن واقعا ویساشون انرژی بخش بود و عالی بودن
از اعضای خوب تالار هستن و امیدوارم فرصت پیدا کنند و دوباره شاهد فعالیت خوب و موثرشون باشیم :+1:

4 پسندیده

سلام عزیزم

واقعا صداشون خوب بود. هم تلفظ خوب هم تن صدای عالی
حضور همچین افرادی به تالار رونق بیشتری می‌بخشه

2 پسندیده

:heart_eyes::heart_eyes: … چقد خوشحالم که یه اُدیوی ۷دقیقه ایِ انگلیسی رو تقریبا کامل متوجه شدم بدون اینکه تمرکزم روی گوش دادن باشه :smiley: این اولین باره!
البته حرفاشون خیلی ساده و بیانشون خیـــلی روان و صمیمانه بود که قطعا بی تاثیر نیست :ok_hand:
من بعد دو هفته که زبان شناسو استارت زدم، تازه رفتم سطح دو … این چند روزه خیلی دلم می خواد که خودمم یه چیزی ویس کنم ولی هربار که میام اقدام کنم دست و پام یخ می کنه، یه وضی اصن:fearful::grin: واسه همین بیشتر دارم به سمتش میدَوَم که کارم بیخ پیدا نکنه بعداً! … این اولین ویسی بود که اینجا کامل گوش دادم، قبلا پادکستای “جوْ رگان” رو گوش میدادم، بدون اینکه چیزِِ قابلِ عرضی ازشون بفهمم :joy::stuck_out_tongue_closed_eyes: و دارم به این فکر می کنم که اگه بخوام بینِ همۀ این وقت تنگی هام، که توو هر فرصتی میام اینجا بین مقاله ها چرخ می زنم تا ازین آگاهیا سرشار بشم، آیا لازمه اُدیوهای ای جی هوگ یا پادکستای دیگه ای که معرفی شده رو گوش بدم؟ یا همون تمرکزم روو درسای خودم و یه کوچولو گسترده خونیِ علایقم باشه!.. اینو ازین جهت می پرسم که خیلی اهلِ چنتا هندونه با یه دست بلند کردنم! ولی اغلب همه شو کُپ می کنم روو زمین! :-1::stuck_out_tongue_winking_eye:
در پایان مناسب می دونم که همینجا(نمی دونستم جایِ مناسبش کجاس!) به این بهونه از خدماتِ جون و دلیِ این عزیزان که الان چند روزه دارم نان استاپ مقاله هاشونو می خونم و کیف می کنم، تشکر کنم :pray::tulip::pray:
@YoKambiz
@a.bayani
@hnaseri
@Farzad_Poodineh
و همینطور از مهربونی و پشتیبانیِ باقیِ بچه های فعالِ تالارِ زبانشناس ❥ …

چاکریم :v: اَند دی اِند!

6 پسندیده

پری خانم
اینو گوش کنید

5 پسندیده

من الان دارم با دهن باز اینو مینویسم
این کی بود
نه این کی بود
ننننننه این کی بود
چه صدایی
چه لحنی
چه استرسای باخالی
چه همه چی تموم بود
اصلا من عاشق شدم رفت
این کجاست یعنی؟

4 پسندیده

طرف عمرشو هدر داده
لهجه بریتیش داره
ولی خوب صداش خیلی خوبه
کاشکی از این نیتیوا بود که پادکست ضبط میکنن
ای کاش

1 پسندیده

بابا اصلا صداش ساخته شده برای پادکست.تازه جنس صداش برای لهجه بریتیش ساخته شده

2 پسندیده

چرا اینجوری فکر میکنید؟
هر لهجه ای زیبایی خاص خودشو داره :blush:
من خودمم با اینکه امریکن کار میکنم ولی بنظرم لهجه بریتیش جذابیت خاصی داره.

5 پسندیده

نسیم خانوم عزیز خدایی نمیدونم شما دارید چیکار میکنید ولی بیاید این ادمارو جمع کنید بزنید تو کار دوبله.بابا من هر دفعه شوکه میشم از این همه صدای خوب.
بابا برید ت؟.کارش شاید دست ماهم گرفتید

2 پسندیده

سلام
والا من از خدام بود یه موسسه داشته باشم استعدادای جوانو جذب کنم واسه کارآفرینی حالا چه تو امر صدا یا هر چی . ولی خب این یه هدف لانگ ترمه :grin:
وگرن تو زمینه صدا واقعا استعداد کم نداریم .
اتفاقا از آقایون هم دوتا آقا میلاد داشتیم که صدای عالی دارن متاسفانه دقیق آیدیشونو یادم نیس منشن کنم.
من یه ایده ای که داشتم و هنوزم دارم این بود که با چندتا از این دوستان جمع بشیم و رو پادکست صوتی کار کنیم ، تا ببینم چی میشه.

5 پسندیده

آخ آخ مای فیوریت پادکستْز!
For example:
Channel B: علی بندری ❥
رادیو مرز : بای مرضیه
هلی تاک: بای هلی ❥
استرینگ کسـت …
رادیو جولــون
دانستگــی
فلسفیدن
هیستوری پنل
دایجست
هزارتـو
پوشه
و …

و بین همه ی این خوبا، جای یه پادکستِ فارسیِ اینترنشنال یا دو زبانۀ فارسی_انگلیسی خالیه! :heart_eyes:
.
.
مخصوصا که من نزدیک ۶ ماه دنبال یه پادکست واسه آموزش زبان انگلیسی بودم که از اَپای پادگیر نا امید شدم… ولی در نهایت با زبان شناسِ دلبند آشنا شدم :blush::pray::heart:

1 پسندیده

ممنون آقا محمد. عالی بود
چه لحن و تن صدایی. من جای ایشون باشم یه سال خودمو تو یه اتاق حبس میکنم فقط انگلیسی گوش میدم، انگلیسی می‌بینم، انگلیسی حرف می‌زنم. اونوقت با این تن صدای فوق‌العاده می‌تونه استارت گزارشگری رو بزنه

4 پسندیده

وای من از لهجه‌ی بریتیش متنفرم. حالا برا خانم‌ها قابل قبولتره. ولی وقتی یه مرد، بریتیش خیلی غلیظ حرف میزنه میخوام سرمو بکوبم به دیوار.
تنها بریتیشی که میتونم تحملش کنم، شرلوک هلمزه :grimacing: اونم به این خاطر که خیلی بهش ارادت دارم

4 پسندیده

Maybe one of those milad is me :joy::sunglasses::raising_hand_man:

3 پسندیده

من دیروز یکی از ویساتونُ گوش دادم …حدسم اینه که قطــــعا یکی از نامبردگان شمایید :grin::+1:
خعععلی انرژی تون خوبه علاوه بر مهارتتون! :clap::rose::clap:
#خوراک_پادکست

2 پسندیده

:joy:لاااااایکککککک.
منم اینکه گفتم جذابیت خاصی داره برام بریتیش بر پایه گویندگان خانوم بود.
وگرن یه چندباری داستان با لهجه بریتیش و گوینده مرد گوش دادم،این بود حالم :unamused:

سلام آقا میلاد احوال شما، بله دقیقا :grin:
البته کم پیدایینا. ایشالله بازم شاهد فعالیتاتون باشیم :rose::rose:

تایید میکنم.
ایشالاه بشه در آینده با دوستان زبانشناس تو این زمینه یه حرکتی زد. فعلا پروژه های قبلی به سرانجام برسه
:blush::rose:

4 پسندیده

قطعا یکیش خودتی همشهری :muscle::muscle::rose::rose:
تو افتخار مایی :rose::rose::blush::blush:

2 پسندیده

دوباره میگم بعد از مدت ها
پرچم مشهدی ها بالاست :man_dancing::muscle:

1 پسندیده