درس «انتهای اتوبوس – داستانی از تبعیض نژادی در آمریکا»

این تاپیک برای بحث و بررسی درس انتهای اتوبوس – داستانی از تبعیض نژادی در آمریکا ساخته شده است. لطفا ابتدا این نوشته را بخوانید و سپس اگر سوالی دارید یا مطلبی را می‌خواهید اضافه کنید، در اینجا بنویسید.
برای مشاهده‌ی این درس در برنامه زبانشناس به دوره «داستان های کوتاه» فصل «انتهاي اتوبوس» مراجعه بفرمایید.

1 پسندیده

با سلام قبل از هرچیز از زحمات بسیار زیادتان بینهایت متشکرم راستش وقتی این همه زحمت را می بینم نمی دانم چگونه و با چه زبانی ازتون قدر دانی کنم چناب ناصری اما همین الان داستان تبیض نژادی (در اتوبوس) را دانلود کردم ، هنوز مطالعه نکردم ، اما مشکل در فونت دارم هربار که به این داستانها میرسم باید از دسکتاب استفاده کنم چون نسبت به متن فارسی بسیار ریز و درنتیجه کم رنگ میشود گفتم شاید راهی باشد که با فونت درشتر و خواناتری اصلاح شود ممنون و متشکرم

1 پسندیده

سلام و ممنون از لطف شما.

بله در داخل تنظیمات در منوی صفحه اول گزینه ای برای درشت کردن فونت وجود داره.

1 پسندیده

با تشکر از پاسخ سریع , اونو می دونم ودر حالت 3x گذاشتم دیگه ازش کاری بر نمیاد وحتی تبلت را در حالت فونت large قرار دادم بذار عرض کنم اندازه فونت انگلیسی فقط مشکل داره و مثلا برای a میشه گفت دونیم میلیمتر در ارتفاع سه میلیمتر است و البته ضخامت قلم خیلی نازک می باشد بطوریکه نوشه خاکستری است تا مشکی , ممنونم بهر حال من از دسکتاب برای این داستانها استفاده می کنم اما در گوشی یک کمی بهتر است , واین مشکل در متن دروس اصلی نیست حتی برای دروس تبلت را در حالت فونت اسمال قرار میدم , مشکل فقط در انتخاب فونت انگلیسی وب سایت می باشد ببخشید قصد زحمت نبود یه اطلاع رسانی بود , با تشکر از لطف شما , اسماعیل

1 پسندیده

لطفا عکسی بگیرین و اینجا ارسال کنین تا بهتر متوجه منظور شما بشوم. ممنون

1 پسندیده