تعمیرگاه زبانشناس 📌

اشتباه های اینطوری خیلی دیدم ولی از اونجا که گزینه کپی توی درس های زبانشناس برام فعال نیست و مجبورم تایپ کنم از خیرش می گذرم:rofl::rofl:

1 پسندیده

چون دیکشنری اتومات هستش یه سری باگها هم داره به همکاران ارجاع میدم در آینده اصلاح کنن

1 پسندیده

لطف شمارو میرسونه:hibiscus:

1 پسندیده

moustache ترجمه شده ریش

این تاپیک مربوط به فصل «طلا» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. مجموعه «کتاب های خیلی ساده»، کتاب «طلای آپولو»

کلمه riled در جمله بصورت فعل استفاده شده. وقتی روی این کلمه میزنیم باید rile را نشان دهد ولی riled را نشان می دهد. لطفا اصلاح شود. ممنون

این تاپیک مربوط به درس «خون هیولا فصل سوم» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «قصه های گوسبامپس»، فصل «خون هیولا»

1 پسندیده

با سلام یاسین کمالی هستم می خواستم بگویم که ترجمه آنها به درستی مطرح نشده البته بعضی از کلماتش:rose:

این تاپیک مربوط به فصل «قسمت دوازدهم» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. نمایش «ما همه مرده ایم»، اپیزود «فصل اول»

سلام وقت بخیر برای اشکالات ترجمه ، میتونید گزارش بدیدکه کدوم جمله در کدوم‌ درس نیاز به بازبینی داره تا همکاران مربوطه بررسی و اصلاح کنن.

My brother works in the City

این تاپیک مربوط به «Unit 1 - Lesson 15» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «American English File»، «سطح ۲»، «کتاب دانش آموز»، «درس ۱»

1 پسندیده

بله جمله شما درسته My brother works in the city
توی درس نوشته

My brother work in the city

که با توجه به اینکه my brother سوم شخص مفرد هست فعل باید s بگیره

1 پسندیده

وقت بخیر

دقیقه‌ ۱:۱۱
ترجمه‌ی جمله اول اشتباه هست
گروهی از نویسندگان مقالات آن‌ها را خواندند

این تاپیک مربوط به درس «داستان کوتاه» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «انگلیسی روان»، فصل «کافه پوچینی»

1 پسندیده

وقت بخیر

توی ثانیه‌ی ۳۳ برای این عبارت، من For نمی‌شنوم
فکر میکنم گوینده کلمه‌ی دیگه‌ای رو میگه
نظر شما چیه؟

این تاپیک مربوط به درس «درس تفسیر» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «انگلیسی روان»، فصل «هیچ»

1 پسندیده

While he was thinking, he didn’t hear the horn that meant the race had started.
‏در حالی که فکر می‌کرد، بوق را شنید که به‌معنای شروع مسابقه بود.

زمان : ۰۱:۳۶

این تاپیک مربوط به فصل «مسابقه‌ی بزرگ» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «۴۰۰۰ کلمه‌ی ضروری»، دوره «کتاب پنجم»، درس «مسابقه‌ی بزرگ»

سلام و خسته نباشید.
توی این درس گوینده از واژه‌ی large استفاده نمی‌کنه ولی توی متن درس نوشته شده.
البته درس قبلی قسمت پرسش و پاسخش؛ خیلی خیلی غلط داشت و انگار خوب روش نظارت نشده بود. این درس هم همینطوره. فکر کنم کلا توی این دوره خیلی دقت نشده.
با تشکر از شما.

این تاپیک مربوط به درس «کره ی بادام زمینی سبز» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «انگلیسی روان»، فصل «کره بادام زمینی سبز»

این تاپیک مربوط به فصل «فرق بین Between و Among چیه؟» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «انگلیسی با عارف»، فصل «آموزش لغات»

سلام دوست خوبم
باید به بخش پشتیبانی پیام بدید که بررسی بشه

درود

به کاربرهایی مثل من که ۳ روز از اشتراک طلایی یکساله‌شون مونده،برای تمدید یکسال دیگر تخفیف میدین؟

سلام وقت بخیر
درحال حاضر تخفیف نداریم متاسفانه

1 پسندیده

درسته
فکر کردم به اونایی که یکسال هست عضون واسه تمدید دوباره‌ی اشتراک کد تخفیف میدین.

1 پسندیده

A post was merged into an existing topic: دنبال پارتنر زبان انگلیسی میگردی؟ اینجا آگهی کن

سلام و وقت بخیر
در دیکشنری معنی عبارت keep a person company اشتباه نوشته شده.

معنی این عبارت در دیکشنری تحلیلگران به صورت زیر بیان شده.

این تاپیک مربوط به «حیوانات خدماتی» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «۴۰۰۰ کلمه‌ی ضروری»، «کتاب اول»، درس «حیوانات خدماتی»

1 پسندیده