تعمیرگاه زبانشناس 📌

سلام وقتتون بخیر

TPO ها تا 75 در دسترس می باشند. بیزحمت همه بخش های آن ها را علی الخصوص بخش Reading و Listening را اضافه کنید.

باتشکر

لطفا فايل همه ي درسهارا بزارين
من اشتراك طلايي دارم ولي خيلي از فايلهانيست

@sepide-str

این تاپیک مربوط به درس «داستان انگلیسی دخترک زیرک» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «دروس پایه‌ی انگلیسی بدون تلاش»، فصل «دخترک زیرک»

احتمالا به خاطر گوشیتون هست
تاپیک نزنید دوست عزیز پیام به پشتیبانی بدید کمتر از یک ساعت پاسخگو هستند معمولا

دوست خوبم در این تاپیک راهنماییتون کردم

سلام وقت بخیر در جمله زیر
It seems that, while I was sleeping, he decided - because all the labourers were seven-year ones-that the fairest thing was to give each labourer exactly the same amount of money.
به نظر میرسه sevenyear ones رو ترجمه نکرده؟

این تاپیک مربوط به فصل «سه نامه » در اپلیکیشن «زبانشناس» است. مجموعه «کتاب های خیلی ساده»، کتاب «طوفان»

سلام میشی من انگلیس یاد بگیرم

این تاپیک مربوط به درس «درس اصلی - مقدمه» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «انگلیسی قدرت»، بخش «مقدمه ای بر دوره‌ی انگلیسی قدرت»

1 پسندیده

سلام در حالت کلی تخفیف دو حالته:
یک: تخفیف همگانی که در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، تلگرام، تالار اطلاع رسانی میشه.
دو: توسط سیستم به صورت رندوم تخفیف به پنل کاربران اعمال می‌کنه.

1 پسندیده

درود

من اشتراک طلایی سالانم چند روز پیش تموم شد،

بخوام با شماره‌ی دیگه‌م اشتراک بخرم ۵۰درصد تخفیف میده،

اما

میخوام با همین اکانتم دوباره اشتراک بگیرم،

تخفیف میدین؟

سلام وقت بخیر
لطفا از داخل اپلیکیشن پیام بدید همکاران بررسی و اطلاع میدن

@zomilad_2023

1 پسندیده

درود

40% تخفیف برام اومده،7 روزم مهلت استفاده داده

ممنون از پیگیری‌تون

فقط ایا این مهلت 7 روزه کم نمیشه؟ منظورم اینه که ناخداگاه 3روز دیگه مهلت استفاده از تخفیف نمیپره؟!

خواهش میکنم، پیشنهاد میکنم در اسرع وقت خریداری کنید چون امکان حذف تخفیف توسط سیستم هست.

1 پسندیده

امیدوارم حذف نشه.

1 پسندیده

در قسمت Select Reading ) سطح قبل از متوسط)

چپتر ۳ متن با صدا یکسان نیست ، صدا اشتباه بار گذاری شده

این تاپیک مربوط به «همیشه سیاه و سفید نیست» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «Select Readings»، «سطح قبل از متوسط»

1 پسندیده

احساس میکنم یکمشو چیز دیگه ای میشنوم، یا چیزی میگه که در متنشم نیست، شایدم اشتباه میکنم:

درس ۵۳، سطح متوسط English pod

این جمله:
so rose by
any other name would smell as you read a lot
about roses

1 پسندیده

سلام… بله would smell as sweet گفته میشه و جمله بعد هم کمی نیاز به تغییر داره. ابتدای جمله میگه Shakespeare wrote a lot about roses
ممنون اطلاع دادین… اصلاح میشه متن در اولین فرصت

2 پسندیده

سلام، بسیار خب،

خواهش میکنم

1 پسندیده

تو این درس خیلی از ویس های ای جی تو متن نیست زیاد هم هستش لطفا اصلاح کنین

این تاپیک مربوط به درس «عامل کشش» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «انگلیسی قدرت»، «عامل جذب»

1 پسندیده

سلام چرا بعد جمله ی protect the valley جمله هایی که میگه تو زیرنویس نیست؟

این تاپیک مربوط به بخش «bad_po» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. کارتون «سریال پاندای کونگ فوکار»، فصل «فصل اول»
چرا بعد جمله ی protect the valley جمله هایی که میگه تو زیرنویس نیست؟

این تاپیک مربوط به «Esperanto» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. پادکست «چیز های قشنگ روزانه»، «قسمت ۱»