تعمیرگاه زبانشناس 📌

ممکنه لطفا آخرین لینک نسخه های زبان شناس و تالار رو بذارید بروز رسانی کنیم
مال من هر دو تا مشکل پیدا کرده اند و گیر می کنن
متشکرم

سلام . :hibiscus::hibiscus::hibiscus:
در داستانهای موزیکال ( کتاب گوش ) از سری داستانهای مصور ،
کلمه our در اولین سطر جاافتاده . لطفا خودتونم اولین خط رو گوش کنید .

Tick-tock, tick-tock,
ears, our ears, they hear a clock

و حالا ک دارین زحمت میکشین در قسمت سه خط

ب آخر همین درس ، کلمه گوش در ویس چهار بار

گفته میشه و در متن سه بار نوشته :woman_shrugging::ok_woman:

1 پسندیده

سلام وقت بخیر

از لینک زیر میتونید برنامه رو آپدیت کنید

https://storage.zabanshenas.com/build/android/zapp_en.apk

سلام وقتتون بخیر
میشه لایتنر رو به همان شکل قبل برگردونید که کلمات آبی درس رو میدانم" ثبت میکرد؟

متشکرم

1 پسندیده

A post was merged into an existing topic: انتشار آزمایشی نسخه ۸.۱۰ نرم افزار زبانشناس

سلام . من میخواستم بدونم اصلاحات چ موقعی انجام میشه . چون هنوز درست نشدن . البته میدونم تو نوبته و میدونم دروس مهمتری هم هست ک باید اصلاح بشه ولی موقعش کی میرسه؟
@sepide-str

امکانش هست؟

سلام دوست خوبم این مورد تو لیست ویرایش هست همکارم بررسی کنن بهتون اطلاع میدن :relaxed::blue_heart:

1 پسندیده

مگه الان چه شکلیه دوست خوبم؟ روی کلمه آبی که کلیک کنید و گزینه میدانم رو بزنید کلمات سفید میشن

2 پسندیده

قبلا همه‌ی کلمات آبی درس، بصورت اتوماتیک وقتی درس رو تمام میکردیم به کلمات دانسته اضافه میشد و کلمات باقی مانده تا رفتن به سطح بعدی زبانشناس کاهش پیدا میکرد
اما الان باید خودمون تک تک روی اون کلمات بزنیم و اگه این کار رو نکنیم،به کلمات دانسته اضافه نمیشن

الان این گزینه رو داریم وقتی درس رو تموم کردید روی گزینه تمام کلمات آبی میدانم کلیک کنید تمام لغات آبی به دانسته اضافه میشه.
البته اگر درست متوجه منظورتون شده باشم

بله این آپشن قبلا بوده اما تعداد کلمات باقی مانده تا سطح بعدی رو کاهش نمیده :slightly_frowning_face:

1 پسندیده

میشه یه فیلم از مشکلتون بگیرید چون برای من این مشکل رو نداره. وقتی کلمه آبی رو میدانم میزنم سطح لغات آواتار هم تغییر می‌کنه و به سطح بعدی نزدیکتر میشه.

2 پسندیده

بله تغییر کرد، صبح ی درس رو خوندم روی ی عدد مونده بود الان امتحان کردم مشکلش رفع شده خیلی ممنونم ازشما :pray:t2::rose:

2 پسندیده