تعمیرگاه زبانشناس 📌

دوست خوبم لطفا یکبار فایلی که مشکل داره رو از طریق دکمه ی سه نقطه که کنار عنوان درس وجود داره حذف کنید و دوباره دانلود کنید

همچنین لازمه بهتون بگم در نسخه جدید پخش درس ها به صورت استریم هست یعنی برای اینکه از دفعه دوم به بعد درسی را بتوانین بدون داشتن اینترنت تماشا کنین، باید حتما آن درس را کامل یکبار آنلاین مشاهده کنین و اگر زمان کافی برای تماشای آنلاین آن درس ندارین از سه نقطه ای که کنار عنوان درس یا دوره وجود داره آن را کامل دانلود کنین و بعدا به صورت آفلاین مشاهده کنین:rose:

1 پسندیده

بعد از دو بار دانلود کردن و حذف کردن بالاخره درست شد خیلی ممنون:pray::heart:

1 پسندیده

پول از بنده گرفتید ولی اشتراک ندادین

عکس از رسیدتون برامون ارسال کنید تا به همکاران حسابداری ارجاع بدم

سلام ببخشید من در قسمت ارتباط با پشتیبانی مشکل دارم نمیتونم وصل بشم سوالاتم بپرسم

1 پسندیده

سلام وقت بخیر
با مرورگر گوگل کروم آپدیت شده بازش کنید و گوگل کروم روی پیشفرض بذارید

در جمله زیر بعد are جا انداخته شده:
And they describing him as abominable man.

این تاپیک مربوط به درس «داستان کوتاه» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «دروس پایه‌ی انگلیسی بدون تلاش»، فصل «نافرمانی»

1 پسندیده

منم این مشکل رو دارم، کرومم هم لااقل روی لپتابم آپدیته، ولی مشکل ورود به پشتیبانی حل نشده.

دوستان با فیلترشکن امتحان کنید.
ما پیام هایی داشتیم که مشکل وصل شدن داشتن و با فیلترشکن تونستن وصل بشن

1 پسندیده

ترجمه کامل دیالوگ فیلم چرا انجام نمیشه و فقط کلمه به کلمه های و بعضی کلمات نمیشه انتخاب کنی

سلام وقت بخیر منظورتون کدوم فیلمه؟

این تاپیک مربوط به بخش «2بخش» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. مجموعه «حماسه گرگ و میش»، فیلم «گرگ‌ومیش: ماه جدید»

سلام وقت بخیر
چه مشکلی پیش اومده؟

سلام چرا در اپلیکیشن ویندوز زبانشناس نمیشه صفحه رو بالا یا پایین بردچرا اسکرول حرکت نمیکنه؟

سلام منظورتون نسخه وبه؟

بله مشکلم درست شد مرسی ازتون
فقط یه سوال اون یکی اپتون هم نسخه وب داره

1 پسندیده

خواهش میکنم.، نه فعلا نسخه وب آماده نشده

هر کاری میکنم پشتیبانی باز نمیشه

با مرورگر گوگل کروم آپدیت شده بازش کنید و گوگل کروم رو پیش فرض بذارید.

چرا برای من چند روزه صدای متن قطع شده ولی صدای تلفظ کلمات در لغتنامه مشکلی نداره و می تونم گوش بدم ؟

@sepide-str

این تاپیک مربوط به درس «درس اصلی - مقدمه» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «انگلیسی قدرت»، بخش «مقدمه ای بر دوره‌ی انگلیسی قدرت»

1 پسندیده