زیبوک گردی در پاییز ۹۹

حرف از ماهریت شد گفتم بیام یه سلام علیک کنم برم :sweat_smile:
من یه ماه انقدر تالار رو کنکاش کردم بازم کم بود یعنی چشام وا میشد میومدم تالار به کنکاشم ادامه بدم :no_mouth:

7 پسندیده

سلام دوستان :butterfly::butterfly::butterfly:

کتاب های

1. کابوس قبل از کریسمس
  2. رالی آمازون

از قسمت کتاب های خیلی ساده خوانده شد.

.

10 پسندیده

چه جالب
من اوایل فقط برای اینکه جواب سوالامو بگیرم میومدم تالار الان ی ذره تو چالش ها هستم ولی بیشتر از این حوصله ام نمی‌کشه تایم کم میارم

7 پسندیده

سلام بچه ها :tangerine::tangerine::tangerine:

کتاب

خدانگهدار آقای هالیوود

از قسمت کتاب های خیلی ساده خوندم.

داستانش جوری بود که کنجکاوت می کرد تهش چی می شه و اما در کل داستان معمولی ای داشت.

10 پسندیده

منم دیشب اینو شروع کردم ساده و روونه

5 پسندیده

سلام دوستان ۱۰۰ کتاب منتخب کودکانه تمام شد .

12 پسندیده

سلام داستان هیولا از سری داستان های ساده رو خوندم، ۱۵ فصل داشت و زمانش حدود یک ساعت و ۵۰دقیقه اس
محتوای تخیلی و ترسناکی داشت

9 پسندیده

صبح خوندمش خوب بود.

11 پسندیده

سلام دوستان رالی در امازون خوانده شد

12 پسندیده

سلام.

ممنون میشم اگه دوستان لطف کنین ی چند تا کتاب طنز از بخش زیبوک به من معرفی کنین. سطحش مهم نیست، فقط طنز باشه.منظورم از طنز اینه که روند داستانش غمگین نباشه، کلیت داستان یکمی شاد باشه.

ممنون. :rose:

9 پسندیده

سلام گیسو خانم

از کتابهای خیلی ساده، کتاب دومی، چندین تا لطیفست که بصورت کتاب در اومده
وقتی بخونینش، قدر لطیفه های فارسی رو میدونین😃

11 پسندیده

ممنون آقا مهراب. حتما میخونمش.

این دو ماه هر چی کتاب خوندم یا تهش یکی مرده یا ی بالایی سرش اومده، این آخریم که آخر فلاکت بود دیگه ۲ جلد بعدیش رو گذاشتم کنار برای ی وقت دیگه. گشتم ی کتاب طنز پیدا کنم ی ذره حال و هوام عوض شه هیچی پیدا نکردم. گفتم از بقیه بپرسم شایدخونده باشن.

10 پسندیده

داستان برونته ها یکی از غمناک ترین کتابهایی هست که خوندم
که زندگینامه خواهران برونته (نویسنده) به نقل از پدرشونه اکثر فصل ها که تم خاکستری داره چند فصل آخر واقعا روح آدم به درد میاد

8 پسندیده

کتاب شب های عربی و خوندم
راجع شهرزاد و قصه هایی که میخوند :heart_eyes:قشنگ بود

12 پسندیده

واقعا چرا اینقدر تم داستاناش غمگینه

8 پسندیده

سلام دوستان ببخشید یه سوال
می خواستم بگم من سطحم در حد کتابای فوق متوسط در کتاب های سطح بندی شده است ولی دوست دارم هرروز یک کتاب بخونم و تمامش کنم به نظرتون چه داستان هایی رو شروع کنم که هم کوتاه باشه و هم جالب موضوعش برام مهم نیست فقط یک کتاب کوتاه و سطحش بالاتر از ساده باشه( به نظرتون کتابای ساده بخونم بده؟پیشرفت نمیکنم؟)باشه…
ممنون میشم منو از این سردرگمی دربیارید.

8 پسندیده

سلام دوستان میشه چت نکنین. و داستان ها را توضیح ندین من ۱ مهر که این تاپیک زدم گفتم چت کردن ممنون .

7 پسندیده

قشنگ بود.

11 پسندیده

سلام مهناز جون چطوری عزیزم :slightly_smiling_face:… تکلیف ما رو روشن کن، بالاخره چت بکنیم یا نکنیم؟ :grin:

یه سوالم دارم گزارشایی ک شماها اینجا میدین یه کتابو ک میخونین کامل کلماتشو یاد گرفتین و بعد گزارش میدین یا نه فقط میخونینش بعدا کلماتشو یاد میگیرین؟

چون من شده یوقت کتاب یا فیلمی رو خوندم یا دیدم ولی کلماتشو هنوز کامل یاد نگرفتم گذاشتم برا بعد.

8 پسندیده

نه چت نکنین تو گروه…

7 پسندیده