تعیین سطح میخوای بیا اینجا

سلام من یه مدت کوتاهیه که تو نیوزلند هستم. وقتی اومدم زبان هیچی بلد نبودم البته الانم داغونم و فقط در حد کارهای ساده روزمره حرف میرنم. دارم میرم یه جایی به اسم یونیتک که زبان انگلیسی رو بهم درس بدن. قبل از ورود باید تست بزنی که حداقل سطح زبانت معلوم بشه. این لینک رو میزارم هر کی خواست بره بزنه فقط ۴۰ دقیقه وقت ازاد و بدون مزاحم نیاز دارید . قرار نیست که به همه سوالات پاسخ بدید چون قاعدتا وقت کم میارید فقط تمرکز کنید و اونایی رو که میدونید پاسخ دهید و هر کدوم هم نمیدونید گزینه علامت سوال رو بزنید. ۲۰ دقیقه اول گرامر هست و ۲۰ دقیقه دوم لسنینگ از ما رایتینگ و اسپیکینگ هم گرفتن که کلا یه ساعت وقت برد. لطفا هندس فیری داشته باشید و به قسمت سوالات اسنینگ که رسیدید در بغل سوال دکمه بلند گو رو میزنید و به سوال گوش میدید و گزینه صحیح رو انتخاب میکنید. در اخر توسط یه نمودار سطح شما رو نشون میده من سطحم High B1 بود. این تست برای ورود به دانشکده برای ادامه تحصیل به زبان انگلیسی برای مهاجرانی که به این کشور اومدن و زبان خوبی ندارند تعبیه شده. بزنید رو لینک و لذتش رو ببرید. فقط استارت رو بزنید و ایمیل و شروع تست

10 پسندیده

چه جالب ممنون از معرفی سایت:ok_hand::ok_hand::ok_hand:

1 پسندیده

فک کنم با فیلترشکن باید وارد بشن

1 پسندیده

نه والا من برای چند نفر فرستادم از طریق واتس اپ و تونستن کانکت بشن

3 پسندیده