تالار زبانشناس

انتخاب واحد رو خراب کردم!

سلام، سلام، سلام!
دوستان،
تو این ویدئو کلی لغت و اصطلاح داریم که مربوط به انتخاب واحده!
شما هم انتخاب واحداتونو خراب می‌کنین یا خراب می‌کردین؟ (من که همیشه) :laughing:
تا حالا شده تایم انتخاب واحد رو ندونید؟ :blush:

Course: واحد درسی
Course registration: انتخاب واحد
Deadline: آخرین مهلت
Semester: نیمسال تحصیلی
Prerequisite: پیشنیاز
Prerequisite course: واحد پیشنیاز
Drop and add courses: حذف و اضافه‌ی واحد
Head of the department: مدیر گروه

ویدئو

لینک دانلود ویدئو

متن و ترجمه ویدئو
انتخاب واحد.pdf (368.0 کیلوبایت)

برای دیدن ویدئو در تلگرام زبانشناس کلیک کنید

برای دیدن ویدئو در اینستاگرام زبانشناس کلیک کنید

11 Likes

این ترم یک جوری انتخاب واحد کردم که فقط شنبه و سه شنبه کلاس دارم :sunglasses::joy:

4 Likes

من همیشه جوری انتخاب می‌کردم که یه وقت حتی به یه روز تو هفته هم مدیون نشم :joy:

3 Likes

خیلی جالب بود ولی باز من بر عکس شما آنقدر اضطراب داشتم همون روز اول انتخاب می کردم :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

2 Likes

نه تاحالا نداشته ام من از یه هفته قبل میرفتم تو سایت دانشگاه چک کردم باورتون میشه هر روز سایت چک میکردم .
که روز انتخاب واحد کی

2 Likes

آره من هم فکر می کردم این سایت الان که باز شده دیگه باز نمیشه اون اوایل دانشگاه اینطوری بودم :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

1 Likes

راستشو بگم من چندتا رفیق صمیمی دارم با اونها انتخاب واحد میکنم یا بهتره بگم اونها برام انتخاب واحد میکنند، اونا کد درس میدن من وارد میکنم هیچ چیز رو هم چک نمیکنم :sunglasses:

2 Likes

بعد اگر برای شما اشتباه انتخاب واحد کنند چی ؟
خوب شاید به دوستانتون اعتماد دارید

1 Likes

از اونچیزی که فکر کنین نزدیک ترند به من
توی دانشگاه باهمیم
این ترم من و اون چند نفر همین که سایت باز شد تماس صوتی واتسپ برقرار کردیم، واحدهارو انتخاب کردیم تایم هارو هم اوکی کردیم،2ساعت و نیم طول کشید اون تماسه

3 Likes

درسته پس قابل اعتماد هستند اگر نه درس های اشباهی بردارند چه قدر سخت میشه

2 Likes

سلام لونا جان اخ اخ دقیقا خوده خودم بود :rofl::rofl: ویدیو باعث شد چک کنم که امروز تازه حذف و اضافه شروع شده وگرنه بیچارگی بود مرسی یاد اوری کردی :woman_facepalming::woman_facepalming:

2 Likes