روخوانی درس یا عذاب الیم برای شنونده

ازتیم زبانشناس خواهش میکنم یه ویس جدید برای درس " الکس میخواهداتاقش راتمیزکند" درنظر بگیرین اینقدر گوینده آب دهنشو قورت داد وملچ ومولوچ کرد که فقط عذاب کشیدم و تجربه شد دیگه با هندزفری مطالعه نکنم

این تاپیک مربوط به داستان« داستان 26- الکس اتاقش را تمیز خواهد کرد. » در نرم‌افزار «زبانشناس» است. دوره: « نیمچه داستان‌ها »

12 پسندیده

دوست عزیز به اینجا اطلاع بدید
https://talk.zabanshenas.com/t/topic/43174/32

9 پسندیده

چشم چشم عزیزم😅به همکاران میگم اگر ویس دیگه‌ای براش پیدا کردن حتما جایگزین کنن🌹

9 پسندیده

بله گوینده ملچ مولوچ میکنه و عذاب الیم میده به شنونده🗣

11 پسندیده

خوب بود که. من شنیدم مشکلی نداشت. البته بدون هندزفری :thinking:

12 پسندیده

البته منم گوش کردم و مشکلی نداشت… شاید وقتی با هندزفری گوش بدیم ملچ و ملوچش شنیده بشه :expressionless::expressionless:

10 پسندیده

قطعا شما با شنیدن صدای ملچ ومولوچ بقیه اذیت نمیشین وگرنه حتما بدون هندزفری هم شنیده میشد

7 پسندیده

من تو لیست گذاشتم عزیزم اگر صوت دیگه‌ای همکاران براش پیدا کنن جایگزین میکنن نگران نباشین:heart::relieved:

11 پسندیده

پیدا کنن چیه؟؟ مگه وویس ریخته که پیدا کنن؟؟
خب خودتون ۵ دقیقه یه روخوانی کنین ضبط کنین دیگه!!
انگار میخوان آپولو هوا کنن🤔

8 پسندیده

دوست خوبم ترجیح این هست که اگر اساتید یا افراد نیتیو خونده باشن از اون ویس‌ها استفاده بشه وگرنه ویس رو بله هرکسی میتونه برای خودش رکورد کنه اما کیفیت محتواها پایین میاد…و بله ویس‌ها در اینترنت موجود هستن در بعضی موارد چند خواننده نیتیو ویس رو رکورد کردن که من هم منظورم همین بود که دوستان بگردن اگر ویسی پیدا کردن جایگزین کنن

12 پسندیده

بله دقیقا. انگار گوینده اش داشت همبرگر میخورد.:sweat_smile:

8 پسندیده

خيلي بد بو وويس اين درس مخصوصا با هندزفري
بعد هر جمله گوينده اب دهنشو قورت ميداد
واقعا تمركزو بهم ميزنه!!

6 پسندیده

من کلا مجموعه نیمچه داستانها رو دوست نداشتم . نصفه رهاش کردم . به‌جاش انگلیسی پایه بدون تلاش رو شروع کردم و میتونم بگم آقای ای‌جی عالیه و دیگه مانندش پیدا نخواهد شد :smiley_cat::innocent:

6 پسندیده

امیدوارم مشکلات همه دروس با همیاری تیم زبانشناس و طرح مشکلات از سوی کاربران و ترتیب اثر تیم زبان شناس حل و فصل بشه ک کسانیکه دارن با علاقه و یا بهر دلیلی درسهارو دنبال میکنند مجبور ب ترک و کنار گذاشتن دروس و احساس بن بست :no_entry_sign: و ناامیدی نکنند .
سلامتی همه پرانرژیها بزن دست قشنگه رو
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:
:large_orange_diamond::large_blue_diamond::large_orange_diamond::large_blue_diamond::large_orange_diamond::large_blue_diamond::large_orange_diamond::large_blue_diamond::large_orange_diamond::large_blue_diamond::large_orange_diamond::large_blue_diamond:

2 پسندیده

سلام
یکی دوبار حین کار دیگه گوش دادم توجه نکردم
ولی الان که گوش دادم مخصوصا تو قسمت سوالها بدجوری عذاب آوره . بعضی از دوستان شاید تا انتها گوش ندادن که میگن چیزی نشنیدن
متشکر از گوشزد کردن این مطلب امیدوارم سریعتر درست بشه :pray:

1 پسندیده