بعد از داستان های بچگانه چه موضوعی رو بخونم؟

بعد از بسته داستان های بچگانع ، چه چیزیو شروع کنم؟
داستان های صوتی مصور لااقل ۲ یا ۳ ماه وقت میخواد …

3 پسندیده

اغلب میرن سراغ داستان های واقعی شما ببین سطحت به داستانای واقعی میخوره شروعش کن
راستی تو توی چند روز داستان های بچگانه رو خوندی؟

3 پسندیده

سلام تاپیکهای زیر رو مطالعه کنید ، جواب سوالتون رو پیدا میکنید :

4 پسندیده

والا تقریبا روزانه یک داستان
به نظرتون داستان واقعی شروع کنم؟

اره به نظرم میتونی شروع کنی

1 پسندیده

این حرفی که میزنم نظر شخصی خودم هست و با توجه به سطحم انتخاب کردم :

ببینید الان شما دو تا راه دارید یا داستانهای واقعی یا انگلیسی بدون تلاش . هر کدوم رو انتخاب کنید حداقل در کمترین زمان چند ماه باید درگیرش باشید ، پس سطحتون رو بررسی کنید و درس مورد نظرتون رو انتخاب کنید
اگر عجله دارید و زود میخواید گرامرتون قوی بشه و لغاتتون بره بالا داستانهای واقعی گزینه خوبیه چون مستقیما گرامر رو درس میده
ولی اگر میخواید انگلیسی رو اصولی تر و با لذت یاد بگیرید انگلیسی بدون تلاش یا به قول بچه ها انگلیسی قدرت ای جی گزینه بهتریه . یکم وقت بیشتری میبره ولی گرامر رو به صورت ناخودآگاه و عمیق یاد میده
اگه سطحتون پایینه انگلیسی بدون تلاش و اگه متوسط و بالاتر هستید انگلیسی قدرت خوبه
من خودم اول سراغ داستانهای واقعی رفتم ولی خوب نتونستم باهاش ارتباط بگیرم ، خیلی خشکه ولی انگلیسی قدرت پر از انرژیه وبیشتر بچه های اینجا عاشقشن
باز مونده به انتخاب خودتون

به نظر من هم داستانهای واقعی رو تست کنید و هم انگلیسی بدون تلاش و انگلیسی قدرت رو ، ببین کدوم یکی بیشتر به دردتون میخوره

اگر این صحبتها رو میگم چون قبلا سرم اومده . اگه کسی بود که من رو راهنمایی کنه و یه مشورت خوب بده کلی جلو می افتادم الکی وقتم رو سر درسی که ازش خوشم نمیاد نمیزاشتم
برای همین هر کسی راهنمایی بخواد تا جایی که از دستم بر بیاد کمک میکنم

در ضمن از پشتیبانی زبانشناس هم میتونید راهنمایی بگیرید

لینکهای توضیحات این دو تا دوره رو هم تو کامنت قبلیم براتون گذاشتم

موفق باشید

4 پسندیده