معرفی شاگرد ممتاز ایرانی ای جی هگ

درود و ارادت

به دنبال درخواست اخیر تعدادی از اعضای خانواده محترم زبان شناس در ادامه از طریق اسکرین هابی که میذارم به معرفی اجمالی ابتدا آلن جی هک(معروف به مربی شماره یک زبان انگلیسی دنیا و خالق سیستم انگلیسی بدون تقلا که دوره های ارزشمندی تیم حرفه ای در اپ زبان شناس از ایشون رایگان قرار دادن و در ضمن کتاب پرفروش سال ۲۰۱۶ ای جی هم با عنوان Effortless English البته به اسم کتاب گویا در اپ هستش اونم رایگان) و سپس شاگرد ممتاز ایرانیش (مهدی) می پردازم.

در ضمن جهت اطلاع من حدود ده سالی هستش که با ای جی هک از طریق دوره های و حدود دو سالی هست که با مهدی آشنا شدم. البته مهدی رو یکی از شاگردهای ای جی در برزیل به من معرفی کرد.

در مورد ای جی خلاصه بگم، اوائل که درسهاش بدستم رسید اون فقط برای یادگیری زبان می خواستم، باهاش که ادامه دادم هدف زبان فراموشم شدو یکی از کسانی بود که زندگی و reality منو عوض کرد و دیگه الان اونو برای زندگی م می خوام و جالب اینکه زبانم تا حد قابل توجهی خودش اوکی شد. (هنوز دارم هم دوره های اصلیش با اپ ادامه میدم و هم از طریق دوره VIP COUCHING ش در اپ و پادکستهای تقریبا هر روزش باهاش زندگی میکنم.)…

11 پسندیده

8 پسندیده

8 پسندیده

8 پسندیده

5 پسندیده

اگه خانم کریستین دادز رو در دوره انگلیسی واقعی خاطرتون باشه، در توییتر کریستین مهدی رو دنبال می‌کنه.

7 پسندیده

6 پسندیده

تلگرام چت من با مهدی سال ۲۰۱۸ و اشاره به کانال تلگرام من.
AJhogeIRAN

6 پسندیده

یادداشت مهدی برای من، ۱۵مهر ۹۹ :heart_eyes:

5 پسندیده

اینجا ای جی در جدیدترین یوتوب لایوش داره در مورد مهدی صحبت می‌کنه.

در کانال یوتوبش آرشیو ویدئویی لایو ها و بوک کلابش هست

Mehdi is amazing

9 پسندیده

حدود دو سال هستش که مهدی داره تلفظ امریکن کار میکنه، دوره پایه تلفظ ای جی که خوشبختانه در اپ هم هستش که تموم کرده الان معلم خصوصیش خانم راشل معروفه که خیلی‌ها میشناسن و کانال یوتوب خوبی هم داره.
حرفه ای ها مربی دارن.

9 پسندیده

آدم لذت میبره از این همه انرژی ای جی:heart_eyes::heart_eyes:
مرسی بابت شِیر این ویدیو فوق العاده

فقط ی سوال اینکه ای جی کامنت ها رو از کجا میخونه؟ چون مثل اینکه توییتر فعالیت نداره دیگه
و اینکه برا چه زمانیه این ویدیو یوتیوب؟

4 پسندیده

درود بر شما
توی لایو یوتوب همه میتونن کامنت بذارن،
حالا چطور متوجه بشیم کی لایو داره، میتونید وقتی عضو کانال یوتوبش شدید آلارم(اون آیکون زنگوله) نوتیفیکیشن فعال کنید،
توی توییتر و گب هم فکر کنم اطلاع رسانی می‌کنه برای لایو.
اگه صوتی هم راحترید توی اپ های پادکست، مثل پادکست ادیکت و یا کستباکس، ای جی هک رو سرچ کنید عضو بشید و به همه پادکست‌ها(صوتی لایو ها هم هست) دسترسی پیدا می کنید.

4 پسندیده

ممنون از راهنماییتون😊

2 پسندیده

ممنون بابت تمام مطالبتون
خیلی عالی بود
انشالله همگی موفق باشین

2 پسندیده

اکانت اینستاگرام هم دارن،اما الان به شک افتادم که نکنه فیکه؟

2 پسندیده

خواهش. درود بر شما.
جدیدا به این نتیجه رسیدم که هم انگیزه و اشتیاق لازمه برای توی مسیر موندن و هم شوک و تلنگر.!

4 پسندیده

ای جی داره،
Effortless English club.
تعدادی عکس گذاشته.
اما در یوتوب و توییتر و گب خیلی فعاله.

3 پسندیده

6 پسندیده

سلام
خیلی ممنون بابت مطالب مفیدتون :rose:
انشأالله همگی تندرست و سالم به سوی هدفامون بریم و بهشون برسیم :sunflower:
موفق باشید :cherry_blossom:

2 پسندیده