معرفی شاگرد ممتاز ایرانی ای جی هگ

ببخشید این ها شروع از صفرشون لینکش رو دارید

2 پسندیده

ببخشید متوجه نمیشم…لینک شروع از صفر چی می خواید…؟

2 پسندیده

می گم آقای @richardghk
شما که اینقدر به اِی جِی علاقه داری، اگه می تونی و برات زحمتی نیست، یه تاپیک “مشارکتی” یا “اظهار نظری” ایجاد کن …‌.
مثلاً هر کی، هر مبحث از درس های دوره های مختلف اِی جِی رو که دوست داره، بیاد با بقیه بچه های تالار :blue_heart::blue_heart: به بحث بزاره.
.
یه سری مواردی رو که اِی جِی تو درس هاش می گه، هر جوری که فکر می کنم، قابل بکارگیری و پیاده سازی “مخصوصاً تو جامعه کنونی ایران” نیست …
شاید هم من اشتباه می کنم. :joy::heart:

مثلاً امروز داشتم به صورت تصادفی، قسمت “تفسیر” درس “پسر مامان” دوره “انگلیسی روان” رو گوش می کردم …

:sunflower::maple_leaf::sunflower:

4 پسندیده

البته تاپیک یادگیری زبان با ای جی هک قبلا تیم زبانشناس ایجاد کردن…
اما در مورد درس بچه ننه،
نگفتید چه چیزی رو آلن اونجا گفته که نمیشه در ایران پیاده کرد…

5 پسندیده

نه منظورم یادگیری زبان با دوره های اِی جِی هوگ نیست.
.
بعدش نمی خوام این تاپیک شما، تبدیل به چت تو این موارد بشه.
‌.
.
بعد از مدرسه و دانشگاه، تمام بچه ها “بیشتر رو پسرها تاکید داره” باید زندگی کاملاً جدا از والدین شون داشته باشن و منتظر ازدواج شون نباشن و بعد، جدا بشن …
هی پیش خودم می گفتم “اِی جِی، نفست از جای گرم بلند می شه ها! :joy: الان کدوم دختر و پسری، می تونه به زندگی مستقل، حتی فکر کنه؟! :joy: با این اوضاع خیلی بد اقتصادی”

البته خودش هم می گه این بیشتر فقط تو آمریکا، رایج و مهمه. ولی از لحاظ اجتماعی، خیلی اهمیت داره.
.
.
سه بار، بهش گوش دادم. حین کار داشتم بهش گوش می دادم و گذاشته بودم رو تکرار درس .‌…

4 پسندیده

آهان یادم اومد…
ولی یه واقعیت در ایران هست که ما والدین ایرانی ها خصوصا خانم ها و مادرها خیلی پاسوز بچه ها هستن، بچه هارو ضعیف و وابسته بار میاریم اینطوری،تا بچه دار هم بشه وبال گردن پدر و مادره، مثل سریال پدر سالار…و بنظرم این حالت افراط اشتباهه.
فیلم جدایی نادر از سیمین اگه دیدین، اون صحنه که به دخترش میگه برو خودت به ماشین بنزین بزن و بعد که پول انعام جایگاه دار میده، برش می‌گردونه که برو پول پس بگیر…عالی بود…یه همچین تربیتی رو باید شروع کنیم…
درسته ناامنی اجتماعی و مالی هست اما لازمه از دور حواشون داشته باشیم و با زمین خوردن های کوچک روی پای خودشون وایسادن و راه رفتن یاد بگیرن…

7 پسندیده

سلام
منظورم اینه آقای ای جو، کلاس های مکالمه شون رو چجوری برگزار میکنن. چجوری میشه شرکت کرد تو این کلاسها و از صفر یادگیری زبانو با ایشون شروع کرد
:heart::rose:

4 پسندیده

ببینید کلاس آنلاین ندارن…
همه دوره های پایه و پیشرفته ش اینترنتی میفروشه حدود هر کدوم نزدیک به صد دلار…
اما خبر خوب
ما رایگان در اپ زبان شناس داریم، دوره پایه،فلو، قدرت، انگلیسیی واقعی و تلفظ و بیزنس…

حالا در کنار همه اینها بصورت لایو یوتوب ویدئویی برنامه داره که در اپ های پادکست هم صوتی شون هست و میشه بروز باهاش زندگی کرد…بوک کلاب هم شامل میشه…

7 پسندیده

از دوره پایه بنظرم خوبه شروع کنید اما قبلش ۷تا قانون داره…داخل تالار هم سرچ بزنید هست…

7 پسندیده

سلام خیلی ممنونم برای اطلاع رسانی تون و اینکه من کانال تلگرامی ای جی هوگ شما رو دارم و عضو هستم
موفق و پیروز باشید

3 پسندیده

مچکرم از توضیحاتتون🌹

3 پسندیده

بدجور رو مهدی کراش زدینا. آفرین به مهدی و پشتکارش. واقعا به آدم انرژی میده. من تدریس و همینطور شخصیت خانم ریچل رو خیلی دوست دارم. ریچل میتونه یه الگوی عالی از زنان موفق برای من باشه.
شما و همه دوستان ان شاءالله موفق و سلامت باشید و از انگلیسی خوندنتون بازم برامون بگین.

3 پسندیده