مشکلات آپدیت نرم افزار

سلام خدمت همه دوستان

من قبلا نسخه کامل یکساله رو خریده بودم و خوب بود اما هفته پیش آپدیتش کردم. متاسفانه بعد از آپدیت لغات جدید آبی رنگ رو نمیشه هایلات کرد. کلا روی لغات متن هیچ کاری نمیشه کرد.

متاسفانه هیچ پیامی نمی دهد…مثل یک عکس شده نه میشه کلیلک کرد و نه پیامی میاد…ورژن نسخه قبلی یادم نیست اما کنار آیکونش یه نوار قرمز بود که نوشته بود جدید…

بله من هرچی لاگتون رو بالا پایین کردم چیزی پیدا نکردم. شما میتونید داخل درس اسکرول کنید؟ همچنین وقتی در حال پخش هست و روی یک لغت میزنید آیا پخش متوقف میشه و یا نه؟

ممنون از شما
اسکرول میشه اما وقتی موقع پخش کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیوفته…

نمیشه فایل نصبی همون ورژن قبلی (همون که کنار آیکونش یه نوار قرمز بود) رو بهم بدید…توبه کردیم از آپدیت:grin:

ممنون از حسن توجه شما دوست عزیز

لغاتی که قبلا زرد کرده بودید یا براش توضیح نوشته بودید چی؟ اونا زرد و خط چین دارند؟
اون ورژن قبلی که داشتید جمله‌ها رو bold میکرد یا نه؟ مشکل نصب ورژن قبلی اینه که باید این نسخه‌ای که دارید رو کامل پاک کنید تا بتونید اون رو نصب کنید.

لطفا یک بار هم پشتیبان گیری فرمایید من یک بررسی دیگه هم انجام بدم

بله لغات قبلی زرد هستن ولی روش کلیک میکنم اتفاقی نمیوفته…حتی جعبه لایتنر هم مثل قبله…ورژن قبلی فک کنم bold میکرد…من پشتیبان میگیرم و این آپدیت رو کامل حذف میکنم فقط زحمت بکشید یه نسخه فایل apk از اون قبلیه به من برسونید…خیلی عقب افتادم…ببخشید وقتتون رو گرفتم

یه بار پشتیبان گرفتم و پاک کردم و از اول نصب کردم کلاً درست شد…

1 پسندیده