تالار زبانشناس

نحوه مکالمه

سلام دوستان ببخشید من میخوام بدونم همه هی میگن اگه میخوای زبونت باز بشه باید مکالمه کنی خب مکالمه یعنی چی؟
ما که پارتنر زبانی نداریم پس این کنسله.ما چجوری باید مکالمه کنیم مکالمه‌ یعنی خوندن کتاب داستان؟ مکالمه‌چیه؟ مکالمه یعنی همینجوری پشت سر هم کتاب خوندن و فقط لغت به لایتنر اضافه کردن؟
خیلی ممنون میشم دوستان که با جزییات توضیح بدین…

این تاپیک مربوط به دوره« انگلیسی قدرت » در نرم‌افزار «زبانشناس» است.

2 Likes

سلام روز بخیر.
منظور از همه کیه ن؟ :sweat_smile:
مکالمه بخشی از يادگيریه مسلما. ولی وقتی امکان دسترسی به پارتنر ندارین، خوندن زیاد، شنیدن زیاد، مکالمه ی ذهنی با خودتون، یادداشت کردن، دیالوگ از خودتون نوشتن و خوندن، گوش دادن به دیالوگهای دیگران، حرف زدن با دوستان توی تالار و حتی درخواست پارتنر توی تالار، همه راههایی هستن که میشه استفاده کرد.
حتما مربیان عزیز دیگه میان و بیشتر هم راهنمایی میکنن :blush::rose:

5 Likes

همه دیگه همه :smile:
اخع اصلا بحث مکالمه و حرف زدن با یادداشت کردن و با خود حرف زدن رفع نمیشه و از یه طرف دیگه ام ای جی مارو معتاد خودش کرده کاش ای جی کتاب داستان تعریف میکرد.
با وجود پارتنر نیتیو یادگیری حتی بدون هیچ گونه مطالعه ای انجام میشه ولی متاسفانه پارتنری نیست…

3 Likes

دوست عزیز میتونین اپ speaky رو از گوگل پلی دانلود کنید و با افراد حتی نیتیو مکالمه داشته باشید

3 Likes

برای پیدا کردن پارتنر میتونین از این تاپیک استفاده کنین

اما اگه پاتنر مناسب برای خودتون پیدا نکردین این ویدیو هم میتونه کمک کننده باشه

2 Likes

شما همین داستانا رو اونقدر گوش بده که بتونی حلاصشو از حفظ بگی.البته قبلش باید اینقدر مسلط بشی با چشم بسته که گوش میدی واو به واو بفهمی چی گفت. بعدش سعی کن خودت خلاصشو با صدای بلند (داد نزن ها😂) برا خودت بگی. روزی چهار پنج دقیقه بکوب بتونی ببافی بتدریج میشی سخنران😉

2 Likes

ممنون حتما استفاده میکنم…

2 Likes

ممنون حتما امتحان میکنم‌…

2 Likes

اخع من سمت هر کتاب دایتانی میرم منزجر میشم احتما به نظر خودم کتاب داستان که برا من نوشته شده باشه رو پیدا نکردم:laughing: سمت کارخانه شکلات سازی رفتم اصلا حالم بد شد حتی ترفندای ای جی تو درس یک و دو انگیلسی قدرت هم نتونست نجاتم بده ولی خب به هر حال خیلی ممنون از راهنماییتون سعیمیکنم امتحانش کنم و بی حوصلگی رو بزارم کنار…:star_struck:

1 Likes

هدف وسیله رو توجیه میکنه. سعی کن بر احساس منفی غلبه کنی. من خودم از داستان ها خوشم نمیاد. ولی چون لغات خوب و قشنگی توش داره یا اصطلاحات جذاب، میخونمش. تو این اپلیکیشن شما نحوه صحبت کردن رو وقتی یاد خواهی گرفت که هرچی میشنوی بفهمی. سعی کن بیشتر گوش بدی طوری که چشم بسته بفهمی چی گفت. یه کودک دو سال اول زندگیش لاله. ولی شنونده ی خوبی هست. بعدش کم کم هم صحبت میکنه. فعلا رو شنیدارت بیشتر کار کن.
برای اینکه نسبتا مکالمت هم خوب باشه از دید من انگلیسی به روش نصرت رو کار کن. روزی یه درس بیست دقیقه ای. تا حدودی رات میندازه. قالب های گفت گو میره تو ذهن ناخودآگاهت.
:heart::heart::heart: