چطور مثل خارجی ها خوش خط بنویسیم؟

چه جوری به زبان انگلیسی خوش خط بنویسیم؟ مثل خودشون؟ :face_with_head_bandage:

4 پسندیده

تو تلگرام کلاسای مجازی هست که اموزش میدن

4 پسندیده

من برام خط مهم نیست😐
تابحالم هیچوقت بهش فکر نکردم

4 پسندیده

البته کلاس مجازی هم نبود از اینترنت میشه نگاه کرد

این دستخت بنده است که خودم یاد گرفتم

6 پسندیده

سلام ببخشید دست خطتون هنوز جای کار کردن داره زیاد خوش خط هم نیست البته جسارت نباشه اگه کلاس برید بهتر هم میشه

2 پسندیده

بزرگ وار این تند نوشتم اگر طوری بنویسم که دیگران متوجه شوند این میشود

4 پسندیده

خیلی خوبه اخه فک میکنم باید اول پایه خوب باشه درسته ؟
شما تو چن وقت تونستین به این خوبی بنویسن؟

3 پسندیده

بزرگ وار اول باید الگوش رو یاد بگیرید بعد سرعت پیدا میکنید و نا خودآگاه می تونید سر هم بنویسید اصلا هم به سطح زبان ربطی نداره من خودم مبتدی هستم در زبان ولی چون تو کار نقاشی و خوشنویسی هستم یاد گرفتم

این یکی از منابع هستش تمرکزتون بیشتر روی حرف های کوچک الگوشون تمرکز کنید نه خوش خطی به مرور ناخودآگاه در ذهنتون میشه اینها از تمرین های حدود دو سال پیش من هستند . برای من کمتر از هفت یا هشت ماه به مرور طول کشید .

8 پسندیده

سلام دوستان
به نظد من چیزی که مهمه زبان خواندن و یاد گرفتنش هست من در فارسی خودمون هم روی خط کار نکردم خود به خود نمی دونم چطور خوب شد :grin:
ولی حالا شاید اهداف آیندم یکیشون همین خوش خط نویسی باشه :heart_eyes:
شاید.‌‌‌…

5 پسندیده

بله، منم نگفتم دست خطتون بده گفتم جای کار داره الان این دست خط جدیدی هم که فرستادید عالیه ولی جای کار داره

4 پسندیده

یه اپ هستش که انواع خوشنویسی حروف و کلمه رو به خوبی یادمیده من خودم ازش یادگرفتم کاملا اسمش lazy Dogهست

5 پسندیده

واقعا عالی بود ممنونم از معرفی تون🌹

5 پسندیده

من چندین ماه پیش همشو کامل یادگرفتم ولی چون زبانو مجازی یادمیگیرم کلا روی کاغذ تمرین نکردم و تنبلی باعث شد به تسلط نرسم متاسفانه ولی واقعا خود برنامش خوبه

4 پسندیده

خواهش میکنم، من دست خط لاتینم اینجوری نیست و دست خط دوستمون رو با دست خط یکی از دوستان خوبم که بدون مربی تمرین کردند و الان فوق العاده زیبا می‌نویسند مقایسه کردم و به خاطر همین گفتم عالیه اما بازم جای کار داره
خودتون مقایسه کنید و تفاوت رو احساس کنید :ok_hand::heart_eyes:

6 پسندیده

ممنون که الگوش رو قرار دادین

4 پسندیده