اولین وویس من از نیمچه داستان ها

دسته : نیمچه داستان
نام داستان : kimi has a date with saul
گوینده : mojtaba
درود. این اولین وویسی هست اینجا قرار میدم و اولین وویسی هست که ضبط کردم لطفاً نظراتتون و انتقاد هاتون رو به اشتراک بزارین و تجربه های خودتون رو بگین که برای دفعات بعد بتونم بهتر عمل کنم :rose:
لازم به ذکره کلا ۱۴ روزه شروع کردم و مبتدی هستم🙂
پ.ن : برای اینکه اصرار داشتم داستان رو کامل بگم و چیزی جا نگذارم یکم بعضی جاهاش از ذهنم میپرید چون حفظی میگفتم داستانو
ممنون از حسن توجهتون🙏

8 پسندیده

مگه نباید اول از داستانای بچه گانه شرو میکردین؟

بله من بسته اول داستان های بچه گانه رو که تموم کردم (بسته اولش که ۷ داستان بود رو ۱۱ ساعت و نیم بهشون گوش دادم سر جمع هفتاشو) و بعد برای تنوع با نظر کارشناسای زبانشناس سراغ نیمچه داستان ها رفتم. که همزمان اون ها رو هم پیش ببرم . الان هم داستان اول از بسته دوم رو شروع کردم

2 پسندیده

سلام دوست گرامی :rose:
از نظر من لهجه ی خوبی دارید و حداقل اینکه من از لهجتون خوشم اومد ؛ چون تازه هم شروع کردید هنوز کنی جای کار دارید ولی نگران نباشید به نظرم با توجه به سطحتون و مدت زمان شروعتون خیلی خوب دارید پیش میرید :heavy_check_mark:

1 پسندیده

خیلی ممنونم نظر لطفتونه. و ممنون بابت دلگرمیتون:rose::pray:
سعی میکنم بهتر بشم.
اگر انتقادی هست با آغوش باز پذیرا هستم .
باز هم ممنون از حُسن توجهتون:pray::rose:

1 پسندیده

خواهش میکنم :rose:
امیدوارم موفق باشید و پیشرفت خوبی را کسب کنید🌻

1 پسندیده

اخه داستانای کوتاهو اقای ناصری گفتن برا بخش پیشرفته هست
ابتدایی داستانی مصور صوتی و کودکانس

1 پسندیده

من داستان های کوتاه کار نمیکنم. نیمچه داستان کار میکنم و هم کارشناسای زبان شناس گفتند و هم داخل یه ویدئو که آقای کامبیز کشاورز گذاشته بودند دیدم. ببینید عکس رو

2 پسندیده

افرین خیلی خوبه
من جرات انجام اینکار رو ندارم

2 پسندیده

سلام آقا مجتبی :rose::rose::hibiscus::hibiscus:
ب نظر من مهمتر از کیفیت ویسی ک فرستادین، جرات این کار هست
تو این مدت ک تو تالار بودم و بچه هارو دیدم متوجه شدم خیلیا تو این قسمت پاشون میلرزه و خودشونو نشون نمیدن
مهمتر از این هم اینه ک رو این کار وایسی، وسطش شل نشی، کنار نکشی.
ویست هم خیلی عالی بود
ب نظر من لهجه ات و صدات خیلی عالی بود
اگه همینجور بری جلو خیلی زود ب سطح های بالاتر می‌رسی

3 پسندیده

ممنونم از شما بابت نظرتون :pray: هیچ وقت ترس به خودتون راه ندین چون ترس مانع پیشرفته انسانه. سعی کنید به خودتون جرات و انرژی مثبت بدین تا بتونین راه پیشرفتو سیر کنید . بنده خودم دانشجو معلمم روز اولی که بهم گفتند بیا واسه دانشجو ها تدریس کن دست و پام میلرزید ولیکن خودمو نگه داشتم وسعی کردم مطالبمو ارائه بدم کلا ۴ دقیقه بیشتر طول نکشید. و تدریس هم ۵ دقیقه کلا وقت نداشت (کل دانشگاه هم تک جنسیتی بود و با این همه حال باز هم خیلی استرس داشتم). ولی الان خیلی ترسم کمتر شده بخاطر اینکه میدونستم اگر اینکارو نکنم برای همیشه این ترس تو وجود من میمونه و تو وجودم ریشه میکنه و اگر ریشه این ترس در وجود آدمی ریشه دواند دیگه خیلی بد میشه ریشه کن کرد این ترسو. بر اساس علم روانشناسی یکی از روش هایی که میتونید این ترس رو از خودتون دور کنید اینه که به تدریج با اون ترس روبرو بشین (حساسیت زدایی تدریجی) یعنی اینکه مثلاً من میترسم که روبروی جمعیتی سخنرانی کنم. هب برای اینکه من این ترس رو از خودم دور کنم اول باید دو نفر از دوستان صمیمی خودمو بیارم داخل کلاس و براشون تدریس کنم . بعد از اون دو تا دیگه از دوستانم که کمتر باهاشون صمیمی هستم و براشون سخنرانی کنم بعد از اون دو نفر دیگه از دوستای دیگم و همینطور به تدریج تعداد رو افزایش بدم و غریبه هم داخلش بیارم که ترسم بریزه . به این میگن حساسیت زدایی تدریجی… همین کارم میتونید با وویس بکنید اولش در حد پنج ثانیه بعد ده ثانیه بعد ۲۰ ثانیه و… ووییس پر کنید تا بتونید به یک دقیقه برسید. حالا میتونید وویس های قبلیتون هم گوش بدین و به یک ثبات برسید . این نظر بنده بود در مورد جرات ورزی در کار ها . خودم رو مثال میزنم اولین کلمه هایی که گفته ام تا بتونم حرف زدن یاد بگیرم در کودکی بوده که میگفتم( با با )(ما ما)نا نا / تا تا /: درسته شاید اشتباه میگفتم ولی خب میگفتم و همین این که این عمل رو انجام میدادم خیلی تاثیر داشته و تاثیرشم الان اینه که روان فارسی صحبت میکنم.

1 پسندیده

درود بر شما. خیلی ممنونم از این همه انرژی:heart_eyes:و این همه نظر لطف شماست آقا حسین عزیز :smiley::rose:

2 پسندیده

ممنونم بخاطر حرفاتون چشم حتما قول میدم با ترسام روبه رو بشم

1 پسندیده

اینو اقای ناصری فرستادن

1 پسندیده

چرا به هر کی یه چیزی گفتن پس :thinking:

1 پسندیده

ببنید اول اینکه آقای ناصری خودشون بهتون گفتند متناسب با سطحتون این منابع رو بهتون پیشنهاد میدن، پس در درجه اول اینا یک پیشنهاده دوم اینکه داخل این منابعی که آقای ناصری معرفی کردند در هیچ کدام از سطوح( ابندایی ، متوسط ، پیشرفته و فوق پیشرفته) چیزی به نام {نیمچه داستان } نمیبینم . خب وقتی از نیمچه داستان نام نبردن ایشون دو حالت داره یکی اینکه نیمچه داستان یکی از منابع پیشنهادی آقای ناصری نبوده و نمیخواستن اون رو پیشنهاد بدند و یا اینکه این پیام قدیمی هست و به صورت کپی & پیست براتون ارسال شده و در اون زمان که این پیام قدیمی نوشته شده بوده منبعی به نام نیمچه داستان هنوز به این نرم افزار اضافه نشده بوده ، به هر حال باز هم شما ارتباط بگیرین با پشتیبانی و ازشون سوال بپرسین که من سطح در این خده میتونم نیمچه داستان بخونم و یا خیر تا مطمئن بشی

1 پسندیده

خب نیمچه داستان همون داستان کوتاه هست فکر میکنم

1 پسندیده

خواهش میکنم :pray:

1 پسندیده

نه این شات رو ببینین

2 پسندیده

اهان درسته ممنون

ولی تو تلگرام هم گفتن از کودکانه شروع کنم حالا یه بار دیگه میپرسم ازشون به شما هم‌میگم

2 پسندیده