معرفی سریال های مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی

ممنون خیلی عالیه مشغول دانلودش هستم فقط میخواستم بدونم با زیر نویسه ؟

3 پسندیده

آره فکر کنم
یه دونشو چک کنید (پخش آنلاین هم دارن)

3 پسندیده

سلام . این سریال ها رو هم ببینید. درباره پادشاهی انگلستانن
The last kingdom
Viking
بریتانیایی صحبت میکنن . خیلی قشنگن. بزن بزنن بیشتر
این سریال ها هم جذابن خواستید ببینیذ امریکایی هستن
Black list( پلیسی درام. یعنی عالیه این سریال
Reign( اینم درباره پادشاهی انگلستان و فرانسست
Colony( مستعمره. سریال خوبیه.
Black sails اینم بادبان های سیاه. درباره جزیره گنج جان سیلور. ماها فقط شنیدیم و خوندیم که جان سیلور گنجی داشته همه میرن دنبالش . ولی این خود جان سیلور رو نشون میده که چطورگنج رو میدزده و مخفی میکنه . سریال خیلی قشنگیه

Banshee( اینم سریال بزن بزنه پسرا دوس دارن . پلیسی درامه. عالیه)
The hustle( اینم سریال درباره چند نفر کلاه بردارن که از پولدارا دزدی میکنن . هر قسمتش یه داستان داره.سریال قشنگیه.)
دیگه یادم نیست چی هستD:

8 پسندیده

سریال های معرفی شده بسیار عالی هستند تنها ایرادی که بهشون وارده اینه که سطحشون خیلی بالاست یعنی برای کسانی مثل من که جملاتی که سریع ادا میشن رو متوجه نمیشن و اصطلاحات زیادی هنوز بلد نيستند سریال هایی مثل tiw and a half men که یه سریال طنز هست و سریال انیمیشنی Princess Elena of Alavor خیلی برای شروع خوبند به افرادی که هنوز لیسنینگشون قوی نیست پیشنهاد می کنم این سریال ها رو به شیوه شش مرحله ای ببینند و در کنار لذتی که از دیدنشون می برند دایره لغاتشون رو گسترده تر کنند و لیسنینگ و اسپیکینگشون رو هم تقویت کنند

8 پسندیده

ممنون برای معرفی سریال, لطفا اگر امکانش هست لینک دانلودشو بزارید,

4 پسندیده

سلام…
مجموعه اکسترا extra
طنز و جالبه ی چیزی تو مایه های friends…
سطحش هم زیاد بالا نیست شاید دو یا سه کلمه جدید که اونم اصطلاح ان…
ی چیز دیگه هم که خوبه ۳۰ قسمته و زیاد طولانی نیست که خسته کننده شه :grinning:
فکر کنم لهجه اش هم british بود…
ولی مجموعه ی جالبیه حتما ببینید…
http://www.irlanguage.com/article33.html
اینم لینک دانلود:wink::point_up_2:

16 پسندیده

سلام آقا فرزاد متشکر از انتقال اطلاعاتتون.:rose:

ولی سریال محبوب من رو معرفی نکردید. Friends :smile:

یه نکته در مورد تماشای سریال اینه که بهتره سریالهایی رو ببینیم که با اصطلاحات روز اون لهجه آشنا بشیم و وقتمون رو تلف سریالهایی که ادبیاتشون قدیمی هست نکنیم. حالا یه سوال سریال game of thrones ادبیاتش قدیمی نیست؟ من به صورت گذارا چند قسمتش رو دیدم و یه همچین برداشتی داشتم ازش. نظر شما چیه؟

6 پسندیده

سلام
این تاپیک قبلا اسمش سریال های برتر به زبان انگلیسی بود (صرفا جنبه آموزشی نداشت) اما نمیدونم کی اسمشو عوض کرده :expressionless: و کاملا حق با شماست، سریال هایی که در زمان حال دنبال میشه برای یادگیری زبان مفیده

فرندز که عشقه :heart_eyes:

یکم سرم خلوت شد دستی به سر و روی این تاپیک و تاپیک کتاب ها میکشم

7 پسندیده

می تونید از اینجا هم کلی فیلم خارجی دانلود کنید

دانلود فیلم و دانلود انیمیشن

7 پسندیده

سلام به همه دوستان.مخصوصا عزیزان گروه نرم
افزاری زبانشناس.
واقعا تلاش ،پشتکار و ایده هاتون قابل تقدیره

4 پسندیده

ولی اقای ای جی تو یکی از ویدیو هاش که تو یوتوب بود گفت برای حرف زدن با فیلم ها(همون مکالمه با فیلم) از کمدی شروع نکنید دلیلشم گفت چون ممکنه شما یه اصطلاح بشنوین و معنیش رو ندونین و همینطور طی سریال game of throneسریال سنگینیه برای تازه اموزا
ولی به هرحال ممنون این تاپیک را ایجاد کردین:clap::+1:

5 پسندیده

فیلم me before you ساخته شده بر اساس رمان من پیش از تو نوشته جوجو مویز
سریال vampire diaries هم واسه کسایی که به فیلم ترسناک علاقمند هستند پیشنهاد میکنم:smile:

8 پسندیده

متاسفانه اغلب سریال های آمریکایی و بریتانیایی درجه R هستند و پر از صحنه های ج و خشونت زیاد که واقعا نمیشه اینا رو تماشا کرد. سریال های PG-13 هم کم پیدا میشن و تا جایی که اطلاع دارم سریال های ابرقهرمانی شبکه CW و ABC هستن و یه سری سریال دیگه که معروفیتی کمی دارن و بقیه سریال های PG-13 انیمیشن هستن. که برای دیدن مناسب ترن. اما از اون ور فیلم های سینمایی PG-13 فوق العاده ای وجود دارن برای دیدن که هم جذابن و هم مناسب برای دیدن و یادگیری.

3 پسندیده

با سلام و خسته نباشید.
این موردارو تو لیستتون ندیدم که به نظرم خیلی کمک میکنه به زبان آموزا خواستم معرفیشون کنم.:
سریال اکسترا
سریال بیگ بنگ تئوری
سریال فرندز
و ی پیشنهاد حالا که دارید انقد وقت میزارید کاشکی یکم طبقه بندی کنید سریالارو(مثلا کدوما واسه چه سطح هایی بهترن) اینطوری کسی که مثلا سطحش مبتدی هستش با دیدن ی سریال با کلی واژه جدید دلسرد نمیشه :relaxed: در نهایت ممنونم از تلاشتون :rosette::rosette:
وقتتون بخیر

7 پسندیده

ممنون از تاپیک عالی ای که درست کردی خیلی مفیده :blush::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

4 پسندیده

خواهش میکنم عزیزم :blush:
ایشالا بعدا یکم وقت کردم آپدیتش میکنم

6 پسندیده

چه داداشی, به به, چه خواهری به به. :clap::clap::clap:

5 پسندیده

سلام
باریک
تاپیک خوبی بود :ok_hand::star2:
@Farzad_Poodineh

روش جالبی بود
بعضی انیمیشنا هم سرخود ب این روش روی 2ثانیه تاخیر تنظیمن