معرفی سریال های مناسب برای یادگیری زبان انگلیسی

سلام وخداقوت.ممنون از مطالب مفیدتون.میشه لطفا منابع سطح بندی شده هم برای دیدن فیلم وسریال وهم برای مطالعه جهت گسترده خوانی معرفی کنین.:rose:

4 پسندیده

سلام، ممنون از انرژی مثبتتون

چشم، در آینده نزدیک سر و سامونی به این پست خواهم داد.

4 پسندیده

من دنبال سریال جدید میگردم برای تقویت زبانم, البته کمدی اصلا دوست ندارم, کم پیش میاد جذبش بشم.
اقا فرزاد دستی بکش به این تاپیک. :stuck_out_tongue_winking_eye::grin:

4 پسندیده

سریال good luck charliy فک میکنم جالب باشه من دوسش داشتم البته یه ذره خنده داره ک میگی متاسفانه جذبش نمیشی :sweat_smile:

4 پسندیده

سلام آتوسا خانوم
من الان تهران نیستم، با گوشی هم یکم سختمه که تو تالار فعالیت کنم (چون عادت ندارم)
چهارشنبه برگشتم یادآوری کنید که حتما ردیفش کنم :blush:

5 پسندیده

سلام, متشکرم, هرجاهستید خوش باشید و سلامت. دستتونم طلااااا
@mohadeseh34
یه ذره اشکالی نداره. :grin:

6 پسندیده

ممنون دوست عزیز
شما هم موفق باشید

5 پسندیده

سلام یه سریال هست به نام breaking bad .به نظرم سریال خوبیه چند قسمتش رو دیدم . دیالوگ زیاد داره و مناسب یادگیریه زبان هست

6 پسندیده

ممنون استاد واقعا کارتون عالیه مرسی

5 پسندیده
  1. How I Met Your Mother
    چقد این فیلم خنده داره ممنون که معرفی کردین
5 پسندیده

سلام اقا فرزاد ببخشید انیمیشن blue’s cluse رو اگه تونستید و وقت کردید برای من پیدا کنید من ک هرچی گشتم نبود :expressionless::expressionless:

7 پسندیده

خواهش میکنم دوستان :gift_heart:

سلام
این لینک خیلی خوبه، زیرنویس هم، همراه ویدیو داره
http://www.nickjr.com/blues-clues/videos/

7 پسندیده

سلام لطفا فیلم سینمایی قشنگ و مناسب برای یادگیری زبان هم معرفی کنید . ممنون از همه دوستان

5 پسندیده

سلام خیلی مطلب مفیدی بود. من سریال criminal minds رو تا حالا ندیده بودم فکر می کنم همون سبکیه که دوست دارم.به نظرم این سریال ها مخصوص کسانی هستند که سطح زبانشون حداقل متوسط باشه.پیشنهاد می کنم اگر از دوستان عزیز سطح زبانشون پایینتر هست سریال های آسونتر رو تماشا کنند.مثلا سریال Extra سریال خوبی هست. قسمت اولش در یوتیوب رو پایین ارسال کردم

https://www.youtube.com/watch?v=a339H_aqXx0

از این لینک هم میتونید قسمتهاش رو دانلود کنید

https://www.languagecentre.ir/download/eng/english-videos/extra-english

5 پسندیده

تو سایت www.irlanguage.com همه قسمت ها با دو زیر نویس و فایل متنی موجوده

5 پسندیده

ببخشید زیر نویسش کجاشه دقیقا😕

3 پسندیده

روی دکمه ی CC بزنید(موقع پخش فیلم)
زیرنویسش میاد

3 پسندیده

The Middle

7.5
ژانر : کمدی
سال تولید : (2009– )
کارگردان : Eileen Heisler , DeAnn Heline
نویسنده : Eileen Heisler , DeAnn Heline
زبان : انگلیسی
ستارگان : Patricia Heaton , Neil Flynn , Charlie McDermott
مدت زمان : 22 دقیقه
رتبه : 7.5/10 از 38503 نفر در IMDB نمره منتقدین : 100 / -
محصول : آمریکا
شبکه : ABC
زیرنویس : دارد رده : سریال
خلاصه داستان : داستان سریال درباره ی یک خانواده ی 5 نفره است که علاوه بر بچه های عجیب و غریبی که دارن از نظر مالی هم در وضعیت خوبی نیستن پدر خانواده ادم بیخیالی است که در معدن سنگ کار میکند و مادر خانواده در بنگاه ماشین فروشنده است پسر بزرگ این خانواده تو تیم فوتبال بازی میکنه و همیشه تو خونه با شلوارک راه میره و تیکه میندازه و پسر کوچک این خانواده هیچ دوست و رفیقی تو مدرسه نداره و دختر این خانواده تو هر زمینه ای که شروع به فعالیت میکنه موفقیتی حاصل نمیشه…

image

منبع
darkmovie

6 پسندیده

سلام به همگی. اول بگم که من خوره سریالهای آمریکایی و انگلیسیم. با اینکه اصلا و ابدا تلویزیون نمیبینم اما هر روز حداقل یک قسمت سریال میبینم. خیلی هم در مورد انتخاب سریال دقیق و حساسم :face_with_raised_eyebrow: من قبلا هم اینجا چالش وبلاگ «Michonne» - #54 by michonne در مورد سریالهایی که دیدم و به نظرم ارزش وقت گذاشتن دارن نوشتم که حالا اینجا هم اضافه میکنمشون چون موضوع مرتبطه. اینم لیست من:

1. Game Of Thrones
  2. Peaky Blinders
  3. Westworld
  4. Black Mirror
  5. Fargo
  6. True Detective
  7. Breaking Bad
  8. Friends
  9. House of Cards

دومی و چهارمی به لهجه بریتیش هستن و بقیه امریکن. من قبلا عادت داشتم که سریالها رو حتما با زیرنویس ببینم. اوایل حتی با زیرنویس فارسی. اما الان دیگه وقتی زیرنویس روشن باشه حواسم پرت میشه و نمیتونم گوش بدم. پس دیگه چند ماهی هست که بدون زیرنویس میبینم و به لطف زبانشناس کاملا همشو میفهمم. فقط سریالی مثل Peaky Blinders که خیلی لهجه بیرمنگامی غلیظی داشتن رو مجبور شدم با زیرنویس ببینم. کلا خیلی مکالماتشون روون نیست.
حالا معرفی بخوام بکنم سریالها رو فکر کنم Game of Thrones و Friends و Breaking Bad رو همه کاملا میشناسن و قبلا هم آقا فرزاد و بقیه دوستان در موردشون صحبت کردن.
سریال Peaky Bliners یه سریال خیلی جذاب بریتیشه که تو حال و هوای بعد از جنگ جهانی اول تو بیرمنگام اتفاق میفته و تم مافیایی داره. پنج سیزنه که تا حالا چهار سیزنش اومده و سیزن پنجم هم اواخر 2018 یا اوایل 2019 ریلیز میشه. رنکینگش هم تو IMDB مساوی 8.8/10 هست.
Peaky Blinders: Created by Steven Knight. With Cillian Murphy, Paul Anderson, Helen McCrory, Sophie Rundle. A gangster family epic set in 1900s England, centering on a gang who sew razor blades in the peaks of their caps, and their fierce boss Tommy...
سریال Westworld یه سریال علمی تخیلیه در مورد یک پارک تفریحی با تم وسترن. محصول کمپانی HBO هست و سیزن دومش در حال پخشه. رنکینگش هم تو IMDB مساوی 8.9/10 هست.

سریال Black Mirror هم یک سریال علمی تخیلیه در مورد تاثیراتی که تکنولوژی میتونه رو زندگی انسانها داشته باشه. هر قسمتش یک داستان جداست و تا حالا چهار سیزنش اومده. رنکینگش هم تو IMDB مساوی 8.9/10 هست.

سریال Fargo یک سریال کارآگاهی-جنایی هست بر اساس یک اتفاق واقعی که تو شهری به همین نام اتفاق افتاده ساخته شده و قبلا هم یک فیلم با همین اسم بر اساس داستان سیزن اولش ساخته شده بود. داستان در مورد یک قاتل زنجیره ایی هست و تا حالا سه سیزنش اومده و هر سیزن یک داستان جداگونه رو روایت میکنه. رنکینگش هم تو IMDB مساوی 9/10 هست. پیشنهاد میکنم حتما ببینیدش چون تو شهر کلگری فیلمبرداری شده :wink:
Fargo: Created by Noah Hawley. With Allison Tolman, Billy Bob Thornton, Colin Hanks, Martin Freeman. Various chronicles of deception, intrigue and murder in and around frozen Minnesota. Yet all of these tales mysteriously lead back one way or another...
سریال True Detective هم یک سریال کارآگاهی-جنایی بر اساس یک داستان واقعی در مورد قتلهای زنجیره ایی هست. دو سیزنش اومده و هر کدوم داستان متفاوتی رو روایت میکنن. رنکینگش هم تو IMDB مساوی 9/10 هست.

سریال House of Cards هم سریالی هست با تم سیاسی که در فضای کاخ سفید اتفاق میفته و در مورد ریاست جمهوری آمریکا و اطرافیانش هست. تا حالا پنج سیزنش اومده و سیزن ششم به علت رسوایی جنسی بازیگر نقش اول مرد سریال فعلا در حالت تعلیق قرار داره. رنکینگش هم تو IMDB مساوی 8.9/10 هست.
House of Cards: Created by Beau Willimon. With Robin Wright, Michael Kelly, Kevin Spacey, Justin Doescher. A Congressman works with his equally conniving wife to exact revenge on the people who betrayed him.

15 پسندیده

اگه این سریال رو دوست داشتین و فرندز رو ندیدین پیشنهاد میکنم حتما ببینیدش چون این سریال نسخه کپی برداری شده فرندز هست. میدونم که فرندز کمی قدیمیه و تا بهش عادت کنید ممکنه کمی زمان ببره اما واقعا می ارزه. در ضمن Big Bang Theory هم تقریبا همین تم رو داره و سریال خیلی خوبیه.

3 پسندیده